Ja też cały czas intensywnie myślę! W sumie moja Czara też jest dzikusem, ale nie aż takim jak Maksio :( już się przełamała do innych ludzi. Tylko w mieszkaniu, jak wejdzie ktoś nowy to jest masakra.
Będę myśleć o Maksiu!
Zapraszam na bazarek dla Bafika ze złotymi obrączkami oraz super ciuszkami w większych rozmiarach:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248459-eleganckie-damskie-fatałaszki-dla-Bafiego-do-19-11-godz-21?p=21504397#post21504397[/URL]
Przelałam dla Mary 156 złotych z bazarku :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-ROZLICZAM!-Fajne-dodatki-dla-każdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22[/URL]
Przelałam dla Mary 156 złotych z bazarku :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-ROZLICZAM%21-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-ROZLICZAM%21-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22[/URL]
[quote name='Anja2201']na konto Bajki wpłynęło 15zł od Głuchypies z bazarku :)[/QUOTE]
Proszę o potwierdzenie na wątku bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22[/URL]
będę mogła z czystym sumieniem go zamknąć :)
Przelałam właśnie [B]305 zł [/B]z bazarku cegiełkowego dla Bajki :)
Bardzo proszę o potwierdzenie tutaj oraz na wątku bazarku, że wpłynęło.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-ROZLICZAM!!Bajka-z-happy-endem!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22[/URL]
[quote name='Anja2201']na konto Bajki wpłynęło 15zł od Głuchypies z bazarku :)[/QUOTE]
A to się cieszę, że doszło :) jeszcze drugi bazarek będzie z większą kwotą, ale czekam na ostatnie wpłaty :)
Z tej okazji ciasteczko :)
[IMG]http://imageshack.us/a/img441/2011/demotivpic299145.jpg[/IMG]
Smutne oczka, ale jest w dobrym miejscu i wygląda i tak dużo lepiej, bo już nie patrzy zza krat! Będzie dobrze Bafiku, masz dużo deklaracji i osób, które o tobie myślą i chcą ci pomóc :)
Dzień dobry,
Dziękuję za zaproszenie na wątek (od jolantina:)
Biedny ten Maksiu, musimy coś wymyślić, żeby się chłopak rozkręcił pozytywnie i znalazł dobry domek! Będę czytać wieczorem i zaglądnę ponownie :)
Zapraszam na bazarek dla Messiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-na-Azira-Messiego-i-Bafiego-do-15-11-godz-22?p=21487588#post21487588[/URL]
Zapraszam na bazarek dla Azirka: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-na-Azira-Messiego-i-Bafiego-do-15-11-godz-22?p=21487588#post21487588
Zapraszam na bazarek dla Bafiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-na-Azira-Messiego-i-Bafiego-do-15-11-godz-22?p=21487588#post21487588[/URL]