Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Ja też cały czas intensywnie myślę! W sumie moja Czara też jest dzikusem, ale nie aż takim jak Maksio :( już się przełamała do innych ludzi. Tylko w mieszkaniu, jak wejdzie ktoś nowy to jest masakra. Będę myśleć o Maksiu!
  2. Zapraszam na bazarek dla Bafika ze złotymi obrączkami oraz super ciuszkami w większych rozmiarach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248459-eleganckie-damskie-fatałaszki-dla-Bafiego-do-19-11-godz-21?p=21504397#post21504397[/URL]
  3. Przepraszam, napisałam dwa razy takiego samego posta!
  4. Mi dzisiaj też coś szwankowało, tylko wcześniej. Mary bogata, oby też ze zdrówkiem było lepiej :)
  5. Przelałam dla Mary 156 złotych z bazarku :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-ROZLICZAM!-Fajne-dodatki-dla-każdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22[/URL]
  6. Przelałam dla Mary 156 złotych z bazarku :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-ROZLICZAM%21-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-ROZLICZAM%21-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22[/URL]
  7. [quote name='Till']już nie mogę doczekać się soboty żeby Messi grzał dupkę pod pierzynką :)[/QUOTE] Ja też :cunao:
  8. Wspaniała wiadomość! Trzymam kciuki mocno, mocno!
  9. [quote name='Anja2201']na konto Bajki wpłynęło 15zł od Głuchypies z bazarku :)[/QUOTE] Proszę o potwierdzenie na wątku bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22[/URL] będę mogła z czystym sumieniem go zamknąć :)
  10. Przelałam właśnie [B]305 zł [/B]z bazarku cegiełkowego dla Bajki :) Bardzo proszę o potwierdzenie tutaj oraz na wątku bazarku, że wpłynęło. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-ROZLICZAM!!Bajka-z-happy-endem!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22[/URL]
  11. [quote name='MALWA']Mam wpłatę 30 zł od Pani Joanny S. z FB. Pięknie dziękuję ! Idę zapisać ![/QUOTE] To chyba jest deklaracja stała :)
  12. Właśnie wpłaciłam stałą deklarację dla Azira razem z deklaracją dla Messiego.
  13. Właśnie wpłaciłam moją stałą razem z deklaracją dla Azira.
  14. [quote name='ewab']Mamy 285 zł deklaracji stałych. Potrzeba jeszcze 15 zł.[/QUOTE] Proszę podnieść moją do 10 zł :)
  15. [quote name='Anja2201']na konto Bajki wpłynęło 15zł od Głuchypies z bazarku :)[/QUOTE] A to się cieszę, że doszło :) jeszcze drugi bazarek będzie z większą kwotą, ale czekam na ostatnie wpłaty :) Z tej okazji ciasteczko :) [IMG]http://imageshack.us/a/img441/2011/demotivpic299145.jpg[/IMG]
  16. [B][SIZE=3]Zapraszam do Bafikowej księgarenki :)[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248436-Bafikowa-ksi%C4%99garenka-do-17-11-godz-21?p=21500884#post21500884"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248436-Bafikowa-ksi%C4%99garenka-do-17-11-godz-21?p=21500884#post21500884[/URL]
  17. Smutne oczka, ale jest w dobrym miejscu i wygląda i tak dużo lepiej, bo już nie patrzy zza krat! Będzie dobrze Bafiku, masz dużo deklaracji i osób, które o tobie myślą i chcą ci pomóc :)
  18. Dzień dobry, Dziękuję za zaproszenie na wątek (od jolantina:) Biedny ten Maksiu, musimy coś wymyślić, żeby się chłopak rozkręcił pozytywnie i znalazł dobry domek! Będę czytać wieczorem i zaglądnę ponownie :)
  19. Ale super wieści!!! I te o Messim i o Mai :)
  20. Wow, ale świetnie że bezpłatny! Ja byłam przekonana, że piszecie o płatnym :)
  21. Dzień dobry! :) Stivi jak już dużo masz deklaracji :) suuuuper :loveu:
  22. Zapraszam na bazarek dla Messiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-na-Azira-Messiego-i-Bafiego-do-15-11-godz-22?p=21487588#post21487588[/URL]
  23. Zapraszam na bazarek dla Azirka: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-na-Azira-Messiego-i-Bafiego-do-15-11-godz-22?p=21487588#post21487588
  24. Zapraszam na bazarek dla Bafiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-na-Azira-Messiego-i-Bafiego-do-15-11-godz-22?p=21487588#post21487588[/URL]
  25. Witam się u Stiviego i oferuję 5 zł stałej deklaracji :)
×
×
  • Create New...