Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Oj te zębusie nie wyglądają dobrze :( w takim razie, jak tylko zakończy się mój bazarek przeleję pieniądze ze specjalnym przeznaczeniem na Trocoxil.
  2. Dzień dobry :) witam z rana i przesyłam uściski dla Messiego :)
  3. A kiedy będzie ta fakturka? U mnie na bazarku jest już ponad 80 zł to prawie na Trocoxil będzie :)
  4. [quote name='Isadora7']materiał do aktualizacji przygotowany wroce z pracy powstawiam[/QUOTE] I jak tam jamniś? Mam nadzieję, że dobrze!
  5. :multi: ale superowo! Magnusek dostanie zastrzyk z pieniędzmi na nową drogę życia :] Jak jego zdrówko??
  6. Co slychac u Jamnisiow? Jak wyglada sprawa z operacja Malego Ksiecia?
  7. Ja tez nie mialam, to chyba byla jakas wieksza awaria.
  8. Ja też się cieszę, że mi się udało zmajstrować pierwszy bazarek! :multi: Tak, Magnus jest piękny i zasługuje na super domek - a bazarek dla niego, bo ta operacja musi się zwrócić i chcę i ja w tym pomóc :)
  9. Zapraszam na mój bazarek książkowy dla Magnusa: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245136-Wakacyjne-ksi%C4%85%C5%BCki-czytad%C5%82a-i-nie-tylko-dla-Magnusa-do-19-07
  10. Ja poproszę o taką samą informację, bo chciałabym za jakiś czas spróbować swoich sił w bazarku, a więc zdjęcia to podstawa :) będę wdzięczna!
  11. Super filmik, najbardziej przemawia do mnie to, że jego druga część jest taka radosna, optymistyczna - pokazuje, jakim wspaniałym przyjacielem będzie Messi dla swojego człowieka! Pokazuje, jak wspaniale ludzie mogą pomóc psiakowi i dać mu nadzieję na pełne radości, szczęśliwe życie. Teraz tylko trzeba czekać na nowy domek dla Messiego! :)
  12. Super pomysł z tym bazarkiem! Myślę, że znajdą się chetne osoby na fotografie :) Szkoda, że nie ma opcji wyboru większego rozmiaru -tylko mógłby być problem z bezpiecznym transportem. Ale to mogłoby podnieść atrakcyjność bazarku, co o tym myślicie?
  13. Dziekuje za fotki, swietny jest :) bede zagladac i podnosic watek :)
  14. Oj świeci światełko coraz mocniej, Azirek na pewno wydobrzeje i znajdzie wspaniały domek. Zaglądajcie na bazarek, bo są fajne rzeczy :)
  15. Przyszłam i ja, dziękuję za zaproszenie. W poniedziałek dorzucę się grosikiem :) czekam na kolejne fotki, bo Magnus jest piękny!
  16. Ładne to imię Azir :) Malwa - moja wpłata 10zł była na stałą dla Messiego, a wczorajszy piątak dla Azira :) mam nadzieję, że się to wyjasniło.
  17. Tak, informacja od Malwy jest w poscie #54, mozna wplacac na konto to, co dla Messiego.
  18. Oczywiscie, takie dane podam tylko w wiadomosci prywatnej, nie publicznie. Mam nadzieje, ze ktos sie zainteresuje i pomoze!
  19. zaraz rozesle Dziadzia na FB, moze ktos dorzuci grosik
  20. jestem, 5 zl stala - wplace pod koniec tygodnia
  21. Dzień dobry :) właśnie się zarejestrowałam na Dogomanii, ale wątek Messiego śledzę od początku. Chciałabym zapisać się na stałą wpłatę 10 zł, zaraz poszukam jak się to robi, ale proszę o zapisanie. Messiemu nalezy się dobry domek, jest pięknym psem (mówię z sentymentem, miałam boksera przez 8,5 roku w dzieciństwie)! Czy macie już ogłoszenia zrobione? Chciałabym udostępnić na FB.
×
×
  • Create New...