Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='ocelot']Niestety nie mogę zmienić tytułu, edytuję, wpisuję, zapisuje i guzik.[/QUOTE] może wątek jest za stary... trzeba by zapytać moderatora.
  2. Z mojego bazarku będzie jakieś 46 zł dla Grafiego...... wiem, że to malutko, ale zawsze coś, a bazarek był na 3 psiaki......
  3. Bardzo się cieszę, że napływają pierwsze pieniążki dla Suzi! :) dziękuję Malwie za bazarek, a zebrazebra za kupno perfum - piękna kwota zasili konto Suzanki ;) i z długiem będzie już lepiej, trochę go ubędzie! Zapomniałam dodać, że z mojego bazarku będzie jakieś 46zł dla Suzi :multi:
  4. [quote name='Jo37']Do Supergogi jadą 3 szczeniaczki choć mam nadzieję,że może któryś znajdzie dom w Zamościu.[/QUOTE] A mamusia jedzie? Bo tu się wszystko zmienia, jak w kalejdoskopie ;)
  5. Uzupełniłam info o Bafim + finanse, żeby na bieżąco było. On jeszcze nie był szczepiony na wściekliznę/ zakaźne ani odrobaczany prawda?
  6. [quote name='Till']Bafi dzielnie zniósł kastracje, w aucie bez problemu siedzi, jest bardzo grzeczny, u weterynarza też na wszystko pozwolił. Waży 25 kg więc to taki średni piesek. Ma zapalenie skóry prze duzy problem z pchłami jaki miał, z czasem powinno to ustąpić, dostał leki i środek do ucha, tam też jest stan zapalny. Oceniony został tak między 4-5 lat, podobnie ja Grafi też jest ułożonym pieskiem. Można te informacje uzupełnić na jego wydarzeniu na FB[/QUOTE] Oczywiście, zaraz uzupełnię, także informację, że jest już po kastracji.
  7. [quote name='Mazowszanka2']Ale dobre wiadomości :) Mamusię moge zgłosić do Akcja Sterylizacja, jestem deklarowiczką, zwrot 100 %.[/QUOTE] świetnie! :)
  8. Wspaniale! Super wiadomość :)
  9. [quote name='Milka2007']A mamusia?[/QUOTE] Skoro maluchy będą w BDT to myślę, że mamusię można by dać do tego PDT za 200zł, który już jest znaleziony i mógłby ją przyjąć.
  10. [quote name='yucca']W niedzielę jadę z Piotrkowa Tryb. do Środy koło Poznania, jeśli taki transport by wam odpowiadał to jestem do dyspozycji :)[/QUOTE] [quote name='sharka']w razie czego mogę szczylki ze Środy do Poznania przewieźć ale potrzebowałabym kogoś do pomocy bo ja będę kierowcą (nie mam kontenerka niestety, jedynie uprząż - ale to raczej na dorosłe psiaki - lub karton) w razie czego spróbuję TZ-a namówić żeby ze mną jechał :)[/QUOTE] No to byłoby super :) zatem czekamy na decyzję Toli, założycielki watku :)
  11. [quote name='Jo37']Jestem po awarii internetu. Bezpłatny BDT dla szczeniaków byłby wspaniały. Pomysł połączenia szczeniaków z mamą nie jest dobry. Przecież szukamy im domu oddzielnie i zaraz zostałyby znowu rozdzielone. Mam następujące wpłaty : Panna Marple - 100zł ( jednorazowa ) Agusiazet - 20zl ( deklaracja ). Bardzo dziękujemy.[/QUOTE] czyli jeśli szczeniaczki (wszystkie trzy) pójdą na BDT do supergoga, to cała deklaracja stała może przejść na mamusię, która potrzebuje 200zł na PDT? Dobrze rozumiem? A pieniążki na transport poszłyby na przewóz szczeniaków do supergogi?
  12. nie dam rady więcej :( gdyby Messi poszedł do domku, to może wtedy....
  13. A zdjęcia super i fajnie, że pojawił się nowy opis :) anniko - czy możesz przygotowac ogłoszenia dla Suzi?
  14. [quote name='MALWA']Zapraszam na bazarek dla Suzi.................... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248907-DLA-NIECHCIANEJ-SUZI-NA-ŻYCIE-do-02-12-13r-godz-21-00?p=21570082#post21570082[/URL][/QUOTE] Dziękujemy! Już biegnę :)
  15. Mam na FB kontakt z dwiema dziewczynami, w tym z orphą, więc poproszę o nowe informacje. Bardzo bym chciała, żeby Mary już poszła do hoteliku, wątek się urwał, a jej ciągle szkoda :(
  16. cały czas o nim myślę.........
  17. [quote name='Tola']Mamy płatny transport - zamiast do PDT może jechać do Poznania;)[/QUOTE] To nie byłoby głupie wyjście - na dłuższą metę ważniejszy BDT, niż koszta transportu. Wtedy byłoby łatwiej o kasę na PDT dla mamusi, skoro maluszki miałyby bezpłatny.
  18. [quote name='Karilka']Czy ja mogłabym prosić ponownie o przesłanie numeru konta? Zgubiłam...[/QUOTE] Malwo, podeślij Karilce nr konta :)
  19. [quote name='tobciu']15 zł wysłane. Mało.. ale narazie tylko tyle mogę. :([/QUOTE] Nie mało! Każdy grosik ważny, każdy przybliża nas do wyrównania długu, choć nie ukrywamy, że najbardziej potrzebne byłyby stałe deklaracje :) Raz jeszcze dziękuję za wpłatę i pomoc dla Suzi! :)
  20. [quote name='MALWA']Dzisiaj wieczorem ruszy bazarek dla Susi, muszę go tylko sklecić.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! :)
  21. Pozwalam sobie wrzucić fotki Mary, które dostałam na FB: [IMG]http://imageshack.us/a/img812/340/7zsh.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/654/xs10.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img28/8886/6yts.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img89/985/8e6d.jpg[/IMG] Cały czas czekam na info, kiedy Mary zostanie zabrana ze schroniska, bo jak widać jej oczka są ciągle w złym stanie :(
  22. super wiadomość, wszyscy na nią czekaliśmy! Trzymamy kciuki dalej :)
  23. Tak, tylko to jest koordynacyjnie kiepskie, bo jak ktoś zada dodatkowe pytania, to nie ma jak sprawdzić - trzeba pisać do właściciela fantów :) i to też w sumie zabiera cenny czas. No nic, najlepiej robić samemu bazarki, a już najfajniejsze są cegiełkowe :)
  24. Masz rację. Ja teraz miałam też bazarek z czyimiś rzeczami i mam w domu centrum zarządzania bazarkami ;) wszędzie leżą fanty, więc muszę ograniczyć robienie bazarków z czyimiś rzeczami, bo potem nie ma co z tym zrobić. Trzeba wszystko posprzedawać i tyle :) a ze swoimi rzeczami jest łatwiej.
  25. [quote name='cancer43']Kiedyś musi być ten pierwszy raz - to naprawdę nic trudnego.Mogę cię poprowadzić krok po kroku.[/QUOTE] Ja też mogę pomóc w kwestiach technicznych :) sama niedawno robiłam pierwszy bazarek, a teraz nawet mam kilka na raz ;)
×
×
  • Create New...