Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Numer konta się zmienił, bo teraz ja przejmuję finanse Dropsa, więc już ślę wszystko co trzeba. Dziękujemy!!! :loveu:[/QUOTE] No to ja właśnie przed chwilą przelałam na to stare konto deklarację za grudzień.. tzn. na konto, które było też dla Fado...
  2. Przelałam dla Bafiego 526 złotych (z nadpłatami :) ) z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248459-ROZLICZAM!!-Złote-obrączki-eleganckie-damskie-fatałaszki-do-19-11-godz-21[/URL] Proszę o potwierdzenie na wątku, jak dojdą.
  3. Przelalam stałą za grudzień 10 zł (razem z deklaracją dla Azira i Grafiego).
  4. Przelalam stałą za grudzień 5 zł (razem z deklaracją dla Grafiego i Bafiego).
  5. Przelalam stałą za grudzień 10 zł (razem z deklaracją dla Bafiego i Azira).
  6. [quote name='ania68']Pisałam już na wątku Bafiego, że proszę o nr konta, napiszę też tutaj bo bez odzewu, chcę przelać pieniążki z bazarku.....[/QUOTE] Ja mam konto do Malwy, prześlę Ci zaraz. Mam nadzieję, że nie ma nic przeciwko.
  7. Trzymam kciuki mocno, mocno :)
  8. [quote name='MALWA']Dziękuję pięknie, ja tez mam zdjęcia Grafisia, ale nie wstawię, bo nie umiem. Co do deklaarcji, to zaraz zapisuję! Yuppi![/QUOTE] Mogę wstawić fotki, jeśli wyślesz mi na maila :)
  9. Załamałaś mnie teraz :( biedny Azir, powinien leżeć w ciepełku na wygodnym legowisku w kochanym domku, a nie ciągle czekać i czekać :(
  10. dzień dobry Grafisiu!
  11. Jestem pod wrażeniem, jak szybko udało im się znaleźć dobre, bezpieczne domki! :) Oby mamusi i ostatniej dziewczynce też się tak poszczęściło już wkrótce!
  12. Faktura Agusa: [IMG]http://imageshack.us/a/img10/9042/ket1.jpg[/IMG]
  13. Faktury Felusia: [IMG]http://imageshack.us/a/img197/2126/6djv.JPG[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img198/866/824c.JPG[/IMG]
  14. zapraszam po cegiełki dla zadłużonego Magika (klik w banerek): [URL="http://tinylink.pl/pqkc"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NNNEtdnbdBg/UpsHVpPIIcI/AAAAAAAARMk/tspSuZqyeAQ/s200/magik.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='annika']Deklarowałam się że wykupie Suzi ogłoszenia , ale w tym tyg net mi padł i widze że juz są ogłoszenia, więc przelałam na razie przelałam tylko 15 zł[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za pomoc! :)
  16. :) dobra wiadomość, życzę Mimce i jej rodzinie wszystkiego dobrego i powodzenia z małym białym :)
  17. Poprosiłam Majkowską o zmajstrowanie banerków dla Magika i oto one: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NNNEtdnbdBg/UpsHVpPIIcI/AAAAAAAARMk/tspSuZqyeAQ/s200/magik.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dURInxwq3KE/UpsHide-cJI/AAAAAAAARMs/6xsNVuSufHs/s200/dlug.jpg[/IMG] Proszę się częstować :)
  18. [quote name='ocelot']Do którego moda pisać o zmianę tytułu?[/QUOTE] ja nie mam pojęcia, ale spróbuję wieczorem poszukać gdzieś informacji na ten temat :)
  19. ściskam kciuki za wędrowniczka :)
  20. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Magika: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249141-ubrania-dodatki-i-cegie%C5%82ki-dla-Magika-5-TYSI%C4%98CY-Z%C5%81-D%C5%81UGU-do-25-12-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249141-ubrania-dodatki-i-cegie%C5%82ki-dla-Magika-5-TYSI%C4%98CY-Z%C5%81-D%C5%81UGU-do-25-12-godz-21[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img11/8786/lq5b.jpg[/IMG]
  21. [quote name='koelka']aaa, czyli to jeszcze inna wpłata :)[/QUOTE] czyli będzie kolejne 30 zł dla Suzi :) świetnie :multi: widziałam, że już pięknie schodzimy z długu! Tylko, żeby na nowy miesiąc coś dla niej zostało, bo przecież za hotelik będzie znowu trzeba zapłacić...
  22. [quote name='Panna Marple']Magda mnie wezwała, więc się melduję:lol:. Nie poratuję deklaracją stałą, bo jestem zadeklarowana po pachy, a poza tym mam jeszcze sunię w hoteliku na moim utrzymaniu, ale jednorazowo wysłałam przed chwilą 50zł dla Suzi:lol:[/QUOTE] [quote name='maarit']Wysłałam Suzi 3 dyszki[/QUOTE] [quote name='asiuniab']ja też przybywam z zaproszenia, ale na razie nic nie mogę, będę kibicować suczynie, i myślę, że szybko dom znajdzie;[/QUOTE] dziewczyny, jesteście super! Bardzo dziękuję, że odwiedziłyście Suzi i jej pomogłyście! Także kibicowaniem :)
  23. [quote name='koelka']Wykupiłam Suzi pakiet 50 ogłoszeń na woj.lubuskie.[/QUOTE] świetnie :) teraz tylko czekać aż się rozdzwonią telefony o dziewczynkę!
  24. to świetnie, może powolutku będzie coraz lepiej :)
×
×
  • Create New...