[quote name='Panna Marple']Magda mnie wezwała, więc się melduję:lol:. Nie poratuję deklaracją stałą, bo jestem zadeklarowana po pachy, a poza tym mam jeszcze sunię w hoteliku na moim utrzymaniu, ale jednorazowo wysłałam przed chwilą 50zł dla Suzi:lol:[/QUOTE]
[quote name='maarit']Wysłałam Suzi 3 dyszki[/QUOTE]
[quote name='asiuniab']ja też przybywam z zaproszenia, ale na razie nic nie mogę, będę kibicować suczynie, i myślę, że szybko dom znajdzie;[/QUOTE]
dziewczyny, jesteście super! Bardzo dziękuję, że odwiedziłyście Suzi i jej pomogłyście! Także kibicowaniem :)