Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='Zofija']spotkałam naszego kfiatuszka na porannym spacerku. W bardzo gustownej kurteczce. Został dokładnie obwąchany przez moje psiaki:)[/QUOTE] I jak kfiatuszek? lepiej ciuteczkę? :)
  2. [quote name='koelka']Byłam dziś u Susanny - jest kochana, trochę zlękniona do obcych, ale taka potulna i przytulaśna :) Wymiziałam ją od Was i powiedziałam, że tyle ludzi jej pomaga. I obiecałam, że znajdzie dobry domek ;)[/QUOTE] Na pewno znajdzie, z taką pomocą musi znaleźć :) Czyli ogłaszamy naszą panienkę - ktoś ma pomysł na jakiś ciekawy tekst do ogłoszeń?:>
  3. [quote name='koelka']Ale ruch u Suzi :) Bardzo się cieszę i bardzo wszystkim dziękuję :) Gluchypsie - dziękuję za pomoc, zaproszenia i rozsyłanie konta - poproszę fundację o sprawdzenie wpłat, jak tylko otrzymam zamieszczę rozliczenie.[/QUOTE] cieszę się, że moge pomóc :) jeszcze nie rozesłałam wszystkich zaproszeń, więc spodziewajmy się nowych odwiedzin, jak powysyłam :) [quote name='kinga_kinga7']co u dziewczyny,żadna cioteczka dzisiaj jeszcze nie zajrzała :roll:[/QUOTE] zajrzała, lecz cichutko siedziała ;) [quote name='koelka']Jak zdążę, to może odwiedzę dziś Suzi :)[/QUOTE] ale fajnie, daj znać, co u Suzanki :loveu: przytul ją ode mnie! [quote name='from_wonderland']Jestem z zaproszenia- zapisze wątek suńki, poczytam.[/QUOTE] witamy!
  4. Odwiedzam śliczne maluszki i mamusię, dziękujemy za fotki! Są cudne! :loveu:
  5. [quote name='koelka']Jednorazowe wpłaty można dokonywać na konto fundacji podane wcześniej: [COLOR=#000000]Nr konta: 14 1020 1967 0000 8002 0106 1100[/COLOR] [COLOR=#000000]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" [/COLOR] [COLOR=#000000]Inspektorat w Barlinku z dopiskiem "DLA SUZI" [/COLOR] Natomiast deklaracje stałe, jeśli ktoś będzie mógł zaoferować, będę zbierać ja (konto będę podawać na pw), tak jak na książkowym bazarku i robić aktualne rozliczenia.[/QUOTE] [quote name='kinga_kinga7']my działamy w duecie:):) poproszę nr konta wspomożemy dziewczynkę:):)[/QUOTE] ojej nie wiadomo kto jest kto ;) konto do wpłat powyżej, bardzo dziękujemy :)
  6. [quote name='Aimez_moi']Wyslalam malutki grosik dla malej....mam nadzieje, ze juz dotarl.......[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) koelka sprawdza finanse Suzi, na pewno da znać, jak dojdzie przelew.
  7. [quote name='koelka']Jednorazowe wpłaty można dokonywać na konto fundacji podane wcześniej: [COLOR=#000000]Nr konta: 14 1020 1967 0000 8002 0106 1100[/COLOR] [COLOR=#000000]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" [/COLOR] [COLOR=#000000]Inspektorat w Barlinku z dopiskiem "DLA SUZI" [/COLOR] Natomiast deklaracje stałe, jeśli ktoś będzie mógł zaoferować, będę zbierać ja (konto będę podawać na pw), tak jak na książkowym bazarku i robić aktualne rozliczenia.[/QUOTE] [quote name='Tofikowa']zapiszę sobie na zaproszenie poproszę numer konta, coś wyskrobię pod koniec tygodnia[/QUOTE] dziękuję bardzo za odwiedziny. Powyżej numer konta :) [quote name='Aimez_moi']Zagladam do Gwiazdeczki......:)[/QUOTE] witamy :loveu: [quote name='kinga_kinga7']dziękuje za zaproszenie,na razie zapiszę i będę zaglądać do Suzi :loveu: cudna dziewczyna :loveu:[/QUOTE] cześć ciociu :)
  8. [quote name='Norel']Zaglądam do suni,ale przy moim obłożeniu zwierzakami tyle mogę... :([/QUOTE] [quote name='Norkowa']Cioteczko sama nie dam rady niestety pomóc finansowo, też mamy właśnie psiaki w hotelikach i zbieramy;( Ale jak patrzę na takie piękne psisko przy tej beczce to mam ochotę do tej beczki włożyć właściciela i zrzucić z 10 piętra! Ludzkie pomysły już przechodzą apogeum pomysłowości - pies w beczce na łańcuchu to już jest szczyt debilizmu ludzkiego!!![/QUOTE] dziękujemy za odwiedziny :) no niestety, ludzka głupota jest porażająca... dobrze, że Suzi jest już w bezpiecznym miejscu i ma szansę na normalne życie i kochający domek! Oby się taki znalazł jak najszybciej!
  9. Z mojego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-ROZLICZAM-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-do-15-11-godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-15-11-godz-22[/COLOR][/URL] właśnie przelałam 80 zł dla Messiego. Proszę o potwierdzenie na bazarku, gdy dojdą :smile:
  10. Z mojego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-ROZLICZAM-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-do-15-11-godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-15-11-godz-22[/COLOR][/URL] właśnie przelałam 80 zł dla Bafiego. Proszę o potwierdzenie na bazarku, gdy dojdą :smile:
  11. Z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-ROZLICZAM-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-do-15-11-godz-22 właśnie przelałam 160 zł dla Azirka. Proszę o potwierdzenie na bazarku, gdy dojdą :)
  12. Do mnie idzie paka z ubraniami od Agaty/ajw, z których zrobię bazarek dla Magika :) Tym samym rozpocznę akcję - [B]"dług Magika zaczarujmy, 5 tysięcy mu zmajstrujmy"[/B], roboczy tytuł hehe ;)
  13. [quote name='ania75']ja jak najbardziej - mam stałą 10 zł więc niech będzie dla Grafisia[/QUOTE] Supcio :) dla Grafisia każdy grosik jest ważny :)
  14. [quote name='yucca']Kilka dni temu poleciało jednorazowo kilka zł, po wypłacie postaram się wpłacić więcej.[/QUOTE] [quote name='milagros19853201']Biedna psina sliczna takiego pseudo wlasciciela powinno spotkac to co zgotowal psiakowi na krotki lancuch i wepchac go do tej beczki[/QUOTE] [quote name='milagros19853201']aha poprosze tez dane do przelewu na pw pare groszy napewno sie znajdzie co do zbieranie deklaracji stalych dobry pomysl zawsze mozna probowac[/QUOTE] [quote name='mdk8']przybiegam na zaproszenie :painting: i poproszę nr. konta. Stałej już nie dam rady chociaż bardzo bym chciała ale od czasu do czasu może uda mi się coś wyskrobać dla suni.[/QUOTE] bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i chęć pomocy! zaraz wyślę numer konta do wpłat :)
  15. [quote name='maarit']Podrzucę watek bo finansowo obecnie nie mogę pomóc...[/QUOTE] dziękujemy, że przyszłaś na zaproszenie! To też ważne :)
  16. [quote name='koelka']Z bazarku MALWY wpłynęło dla Suzi 90 zł :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248907-DLA-NIECHCIANEJ-SUZI-NA-ŻYCIE-do-02-12-13r-godz-21-00[/URL] Dziękuję :multi::multi::multi: A z bazarku książkowego uzbierało się 138,35 zł :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248387-ZAKOŃCZONY-Księgarnia-książki-różne-po-polsku-i-ang-do-20-11-2013-do-godz-20-00[/URL][/QUOTE] Pięknie :) schodzimy z długu, super :multi: Teraz trzeba spróbować uzyskać jakieś stałe deklaracje, żeby nie ciągnąć tak cały czas na bazarkach - byłoby łatwiej z jakimiś stałymi....
  17. wyniki: [IMG]http://imageshack.us/a/img834/1691/ffvp.jpg[/IMG]
  18. Faktura Felusia: [IMG]http://imageshack.us/a/img542/5175/nvg9.jpg[/IMG]
  19. Wyniki Felusia: [IMG]http://imageshack.us/a/img208/5640/3g5f.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Zofija']Feluś je , ale tylko mięso. Nie wiem jak to się będzie miało do jego wątroby. Specjalistycznej karmy nie tknie. Dzisiaj będę miała i wyniki i pierwszą fakturę. Czy ktoś umie wstawiać? Jak tak to proszę o maila na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Wysłałam maila. Nieustannie trzymam kciuki za Felusia!
  21. Z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248436-ROZLICZAM-Wysyłka-gratis!!-Bafikowa-księgarenka-do-17-11-godz-21[/URL]wlasnie 452 zlote dla Bafika. Prosze o potwierdzenie na watku bazarku, gdy dojada. dziekuje :)
  22. Zapraszamy do Grafisia!
  23. cały czas trzymam kciuki za bidusia...... oby dał radę......
  24. [quote name='MALWA']Czara miała szczęśćie, ze na WAS trafiła ![/QUOTE] dziękujemy i ściskamy kciuki za Grafiego, Bafiego, Messiego (jemu się chyba wkrótce uda) i Azirka!!
  25. uściski dla Grafusia, życzymy mu takiego dnia, jaki mamy dzisiaj my (pierwsza rocznica zabrania Czary ze schroniska)!
×
×
  • Create New...