[quote name='Panna Marple']Mój też na początku kręcił nosem, a teraz mamy trzy:diabloti: i na więcej, niestety mam szlaban:mad:, ale moim zdaniem z dwoma psami-wbrew pozorom-jest dużo łatwiej niż z jednym: mają siebie i zupełnie inaczej znoszą zostawanie w domu, a jak już nie mam siły na kolejny rzut piłeczką, to zawsze towarzysz jest i można go zachęcić do psoty:lol:[/QUOTE]
No właśnie takiej argumentacji używam, ale on twierdzi, że nam mieszkanie rozniosą ;)
zobaczymy, pracuję nad nim... ;)