Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='MALWA']Na koncie Messiego zostało jeszcze 66,52 zł...................[/QUOTE] Ja też jestem za tym, aby przekazać je dla Grafiego, skoro większość osób przeniosła właśnie na niego deklaracje z Messiego..... A chłopakowi każdy grosik się przyda.
  2. Hurra, hurra! :multi: szukamy transportu do Kielc!!!
  3. To znaczy, że jeszcze nie ma żadnych ogłoszeń zrobionych? Bo ja już czekam na info, że telefony dzwonią :)
  4. [quote name='kosu32']Poproszę Renatę żeby wpadła na Dogo i opisała jak wygląda teraz sytuacja Mery[/QUOTE] Dziękujemy, czekamy na informacje.
  5. Roszpunko, trzymam kciuki, żeby już wkrótce Szczocia była u Ciebie. To piękne, że chcesz ją przygarnąć i choć nie zastąpi ona Diunki, to z pewnością da Ci wiele radości i będzie prawdziwą przyjaciółką!
  6. Dla mnie te trzy ostatnie są bardzo fajne, Grafiś to śliczny pies! Pierwsza fotka trochę smutna, więc jej bym nie dawała ;)
  7. O jak super, że będą nowe deklaracje dla Grafisia :)
  8. Uzupełniłam finanse Bafiego na FB.
  9. [quote name='MALWA']Zagladam do Suzi.... Tak podczytuję co piszecie na temat posiadania drugiego psa............ bo mój mąz juz zapowiedział, że jak nam Cezar zejdzie z tego świata, to nie chce żadnego psa w domu. Wystarczy, że ma stado kotów na ogrodzie, które oczywiście ja dokarmiam...........[/QUOTE] A lubi Cezara? Bo może tylko tak mówi, a potem szybciutko znajdzie nowego psa... Wiem, jak było u mnie w domu, jak byłam nastolatką i pożegnaliśmy boksera... Nikt nie chciał nowego psa.... A pół roku później był w domu husky z odzysku :)
  10. [quote name='Panna Marple']Ale ja wcale nie mam zdewastowanego mieszkania-powiedzcie swoim TŻ-om, że nie niszczą;)[/QUOTE] właśnie, właśnie! Ja mam zdewastowane mieszkanie, bo remontu się nam zachciało, a pies tu nie ma nic do rzeczy... A że trochę sobie poroznosiła worki z gruzem pod naszą nieobecność... To już inna sprawa hihi ;)
  11. [quote name='Panna Marple']Mój też na początku kręcił nosem, a teraz mamy trzy:diabloti: i na więcej, niestety mam szlaban:mad:, ale moim zdaniem z dwoma psami-wbrew pozorom-jest dużo łatwiej niż z jednym: mają siebie i zupełnie inaczej znoszą zostawanie w domu, a jak już nie mam siły na kolejny rzut piłeczką, to zawsze towarzysz jest i można go zachęcić do psoty:lol:[/QUOTE] No właśnie takiej argumentacji używam, ale on twierdzi, że nam mieszkanie rozniosą ;) zobaczymy, pracuję nad nim... ;)
  12. [quote name='yucca']o! to tak jak u mnie- mój TZ twierdzi, że moja Mela zjadłaby nowego lokatora, chociaż Mela ledwo sięga mi za kostkę ;)[/QUOTE] haha no na pewno by go zjadła ;) a mój jeszcze mówi, że będzie jej przykro, bo jest tylko jedna księżniczka.... ufffff.....
  13. [quote name='from_wonderland']Typowy problem na dogomanii ;) Zdjęcia świetne, słodki pycholek.[/QUOTE] To mnie pocieszyłaś ;) akurat mamy znajomych, którzy po paru miesiącach posiadania 1 psa wzięli drugiego właśnie tu z dogo... ale cóż, ich przykład nie robi na moim mężu wrażenia. Twierdzi wręcz, że to Czara nie chce drugiego psa w domu :diabloti:
  14. Podeślę coś dodatkowego dla Azira na te podkłady i leczenie... Ciężko czytać takie smutne informacje :(
  15. Dziękujemy za informację. Będę sprawdzać, jakie macie potrzeby finansowe dla dziewczynki i mamusi i jak coś, to będę pomagać :)
  16. o mamuniuuuu, jakie cudne te zdjęcia!!!! Kto nie chciałby takiej ślicznej Suzi?! Ja bym chciała, ale mąż nie chce drugiego psa :(
  17. chyba długo była, teraz jest w dt, ale chyba nie może tam długo zostać.
  18. Co tam u Suzanki? Napływają pieniążki?
  19. Mary szuka dt. Wrzucam zdjęcie z FB: [IMG]http://imageshack.us/a/img441/9803/ot85.jpg[/IMG]
  20. Dopiero teraz tutaj dotarłam, a tu takie wspaniałe wieści :multi: zatem czekamy na informację, jak sobie sunia radzi w domku.
  21. Co słychać u Magisia? U mnie bazarek się kręci, powoli pieniążki napływają :)
  22. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']W tym wypadku nr konta jak najbardziej prawidłowy :)[/QUOTE] OK, to dobrze :) czyli nic tam nie zmieniam, deklaracje będą się wysyłać :)
  23. A ja mam pytanie odnośnie stałych deklaracji: czy one zostają zniesione w związku z faktem, że ostatnia suczka i mamusia są w BDT? Oczywiście będę wpłacać na nie grosiki, ale chcę wiedzieć, jak wygląda sprawa z deklaracją.
×
×
  • Create New...