Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. https://www.youtube.com/watch?v=EVLDQBBLdEg
  2. jakiś czas temu Poker miała na swoim bazarku do sprzedania szelki : może jeszcze je ma ?
  3. Przejrzałam kilka sklepów i na dzień dzisiejszy mają najlepszą cenę . Ja często u nich kupuję takie pakiety.
  4. Kasiu dorzucę . Konto mam tylko daj znać kiedy.
  5. No to już mamy na puszki i nawet będzie na jakieś smaczki :) ala123 poprosimy nr. konta do wpłat.
  6. Mogę dołożyć 25,- do puszek dla Piracika . np. http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/senior/299901 ktoś jeszcze ?
  7. Kupię jednotomowe wydania książek Olgi Rudnickiej .
  8. dorcia2- Bielany Usiata-Bielany Jo37-Ochota agat21-Wola Aldrumka-Śródmieście UlaFeta - chyba też Śródmieście ?
  9. kto opłaca leczenie Tediego ?
  10. Na dogo była Joteska , która jest jak dobrze pamiętam radiologiem i ona miała dojścia do dr. Jagielskiego ale już dosyć długo nie ma jej na dogo. Może ktoś ma do niej jakiś kontakt ?
  11. Bardzo się cieszę , że sunia doczekała tego dnia. Od wielu m-cy spędzała mi sen z oczu i zastanawiałam się jak jej pomóc. Jaaga dziękuję :) Pomogę finansowo ile będę mogła . Poproszę nr. konta .
  12. Tobiś bardzo się zmienił . Piękna metamorfoza :) Sama słodycz - taki do schrupania i zacałowania :)
  13. https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaPolana/
  14. Sunia jest cudna , po odchowaniu małych i sterylizacji na pewno znajdzie dom.
  15. W tym roku mój 1% poleci do Was :)
×
×
  • Create New...