mdk8
Members-
Posts
10836 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
01.02. minął rok jak ostatni "mój " psiak /sunia Julcia z Zamościa / znalazła dom. Jutro minie rok jak musiałam pożegnać mojego skarbusia Artaska (*) Dopiero teraz byłam wstanie pomyśleć o uratowaniu kolejnej bidusi. Miałam kilka psiaków z dogo i FB na oku ale wczoraj wpadła mi w oko Balbinka a dzisiejsza Twoja decyzja o zabraniu Aureliuszka pomogła mi w wyborze.
-
dzięki :)
-
założyłam wątek Balbince ale nie pamiętam jak go podlinkować . Pomóżcie proszę .
-
Wpłaty: 27.02.19 Onaa 30,- Nesiowata 20,- 03.03.19 Malwa 50,- /stała II,III + bonusik/ 12.03.19 Onaa 60,- bazarek 14.03.19 Guccio 20,- 26.03.19 Joanna1235 20,- stała III 27.03.19 uxmal 20,- stała III 29.03.19 Nadziejka 39,- Bazarek 29 + 10 jednorazowa 29.03,19 mdk8 20,- stała III 06.04.19 b-b 20,- jednorazowa 12.04.19 Aldrumka 260,- bazarek 14.04.19 mdk8 20,- stała IV 15.04.19 Skarpeta im. Talcott 200,- pomoc ze Skarpety im Talcott 18.04.19 Aldrumka 60,- bazarek Sunia2000 79,- bazarek 25.04.19 NikaEla 67,50 bazarek 29.04.19 Uxmal 20,- stała IV 06.05.19 Malwa 40,- stała IV, V 17.05.19 Joanna1235 20,- stała IV mdk8 20,- stała V 27.05.19 Uxmal 20,- stała V 04.06.19 Malwa 50,- stała VI + bonusik mdk8 20,- stała VI 13.06.19 sharka 20,- stała VI 26.06.19 Joanna1235 40,- stała V, VI 27.06.19 uxmal 20,- stała VI 02.07.19 sharka 40,- VII,VIII mdk8 20,- stała VII 14.07.19 Malwa 100,- stała VII,VIII + bonus 22.07.19 Guccio 20,- 29.07.19 uxmal 20,- mdk8 20,- 08.08.19 NikaEla 236,- bazarki 20.08.19 Aldrumka 300,- 2 bazarki 27.08.19 Uxmal 20,- stała VIII 03.09.19 Sharka 20,- stała IX 09.09.19 mdk8 20,- stała IX 10.09.19 Joanna1235 20,- stała VII 11.09.19 Nadziejka 38,- bazarek Nadziejki 27.09.19 uxmal 20,- stała IX 07.10.19 sharka 60,- stała X,XI,XII 15.10.19 Malwa 50,- stała IX,X + bonusik 21.10.19 Nadziejka 67,70 bazarek 28.10.19 uxmal 20,- stała X mdk8 20,- stała X 27.11.19 uxmal 20,- stała XI mdk8 20,- stała XI 10.12.19 Aldrumka 171,- bazarek 18.12.19 MALWA 100,- stała XI,XII, I i bonusik mdk8 20,- stała XII 27.12.19 uxmal 20,- stała XII Saldo wpłat: 2718,20 ROK 2020: 02.01.20 sharka 60,- stała I,II,II 20.01.20 elik 100,- stała 20,- I i 80,- bazarek 24.01.20 elik 25,- bazarek 27.01.20 uxmal 20,- stała I mdk8 20,- stała I 23.02.20 kropka73 150,- mdk8 20,- stała II 24.02.20 Elf i Mango 30,- stała II + bonusik elik 20,- stała II elik 176,- bazarek 28.02.20 uxmal 20,- stała II Malwa 50,- stała II,III + bonusik 03.03.20 elik 20,- stała III 18.03.20 Elf i Mango 20,- stała III 27.03.20 uxmal 20,- stała III mdk8 20,- stała III 30.03.20 elik 110,- bazarek 02.04.20 sharka 60,- stała IV,V,VI 11.04.20 elik 20,- stała IV 23.04.20 Elf i Mango 20,- stała IV 27.04.20 uxmal 20,- stała IV Malwa 50,- stała IV,V Poker 56,- bazarek 20.05.20 mdk8 20,- stała IV Elf i Mango 20,- stała V 26.05.20 elik 20,- stała V 27.05.20 uxmal 20,- stała V mdk8 20,- stała V 01.06.20 Malwa 150,- bazarek 12.06.20 Malgoska 87,- bazarek 19.06.20 elik 20,- stała VI Elf i Mango 20,- stała VI mdk8 20,- stała VI 30.06.20 uxmal 20,- stała VI 03.07.20 elik 20,- stała VII 07.07.20 Monika z Katowic 100,- jednorazowa pomoc Rudzia/Fifi DS 164,86 prezent 08.07.20 sharka 40,- stała VII,VIII 09.07.20 sk. im. Talcott 200,- pomoc 10.07.20 mdk8 255,- wegański bazarek 16.07.20 teressa118 160,- stała VI,VII,VIII,IX Maciek777 30,- mój bazarek wegański 19.07.20 Malwa 100,- stała VI,VII,VIII,IX,X 21.07.20 Elf i Mango 20,- stała VII 27.07.20 uxmal 20,- stała VII mdk8 20,- stała VII 04.08.20 Monika z Katowic 50,- pomoc 05.08.20 Poker 135,- bazarek elik 20,- stała VIII 24.08.20 elik 230,- bazarek sunia2000 235,- bazarek FB 29.08.20 Uxmal 20,- stała VIII Elf i Mango 20,- stała VIII mdk8 20,- stała VIII 04.09.20 sharka 80,- stała IX-XII 10.09.20 elik 20,- stała IX 28.09.20 Uxmal 20,- stała IX mdk8 20,- stała IX 30.09.20 Elf i Mango 20,- stała IX 08.10.20 teressa118 120,- stała X-XII elik 20,- stała X 09.10.20 Elf i Mango 20,- stała X 13.10.20 Malwa 100,- stała do XII 27.10.20 uxmal 20,- stała X mdk8 20,- stała X 03.11.20 elik 20,- stała XI 27.11.20 uxmal 20,- stała XI mdk8 20,- stała XI 30.11.20 Elf i Mango 20,- stała XI 10.12.20 sunia2000 300,- baz. FB 16.12.20 elik 20,- stała XII 23.12.20 Teressa118 40,- stała I Elf i Mango 30,- stała XII + bonusik mdk8 20,- stała XII 28.12.20 uxmal 20,- stała XII 30.12.20 Malwa 20,- stała XII 09.01.21 mdk8 184,27 Saldo wpłat : 7276,33 Wypłaty: 03.04.19 wet. f-ra 31/19 100,- rach.377/19 249,- 14.04.19 wet. f-ra 35/19 350,- 25.04.19 karma 137,- 08.05.19 rach. 384/19 250,- 05.06.19 rach 392/19 250,- 08.07.19 rach 400/19 250,- 14.07.19 karma 140,80 29.07.19 wet.f-ra 76/19 300,- 12.08.19 rach 408/19 290,- 09.09.19 rach 416/19 250,- 08.10.19 rach 424/19 250,- karma 149,87 12.11.19 rach 432/19 250,- 05.12.19 rach 439/19 250,- 07.01.20 rach 448/19 250,- 09.02.20 rach. 456/20 275,- 16.03.20 rach. 464/20 275,- 19.04.20 rach. 472/20 275,- 21.05.20 rach. 481/20 275,- 24.05.20 karma 139,66 18.06.20 rach. 492/20 275,- 13.07.20 rach. 502/20 275,- 16.07.20 szczepienie 30,- 19.08.20 rach. 510/20 275,- 16.09.20 rach. 519/20 275,- 19.10.20 rach. 528/20 275,- 11.11.20 rach. 536/20 275,- 23.12.20 rach XI/20 275,- 09.01.21 rach XII/20 i I/21 365,- Saldo wypłat: 7276,33 Wpłaty : 7276,33 - Wypłaty: 7276,33 Saldo 0,00
-
Deklaracje stałe: MALWA 20,- II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 2020r I,II,III,IV,V,VI.VII.VIII.IX,X,XI,XII Joanna1235 20,- /6 m-cy/ III,IV,V,VI,VII uxmal 20,- III, IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 2020 I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII mdk8 20,- III, IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 2020 I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII sharka 20,- VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 2020 I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII elik 20,- 2020 I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII Elf i Mango 20,- 2020 II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII teressa118 40,- 2020 VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 2021 I
-
Ja też się cieszę. Założę sunieczce wątek jak tylko dorwę laptopa.
-
Jeżeli ktoś mógłby zająć się szukaniem suni domu to wezmę sprawy finansów na siebie. Elik mogłabyś spytać czy kikou miała by miejsce dla Balbinki ?
-
To dwa pojadą ?
-
~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci
mdk8 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja jestem przeciwnikiem zabijania ślepych szczeniaczków i dlatego , że ich nie zabiliście pomogę. -
Czy już jest u Kasi nowy psiak ?
-
Tolu ile szczeniaków zostało w schronie i jak z ich zdrowiem ?
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
mdk8 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
ile kosztuje ? ewu w Cieszynie płaciła ok. 72,- za fiolkę . -
ewu ile kosztuje fiolka surowicy w Cieszynie ?
-
ile szczeniaków zostało w schronie ?
-
Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska
mdk8 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Trzeba pomóc Piracikowi . Poproszę nr. konta - podeślę parę zł. na lek. -
Dzisiaj mija dokładnie rok od adopcji Julci. Oto wiadomości: " stawy mają się lepiej niż latem, Julka ma w domu miękkie legowisko a w budynku gospodarczym, gdzie może się schować kiedy jest na dworze, materac. Mam wrażenie, że jej to pomaga i lepiej jej się chodzi. Z uszkiem zimą nie ma żadnych problemów za to od jakiegoś dosyć często pojawiają się biegunki, weterynarz powiedział, że z psem wszystko ok i po prostu trzeba pogodzić się z tym, że to już taki wiek. Jeśli wychodzę z domu na dłużej niż godzinę, staram się zostawiać ją na dworze gdzie ma budynek gospodarczy dla siebie i od tej pory nie mam tak często niespodzianek w domu a kiedy jestem w domu i Julka czuje, że coś jest nie tak, od razu daje znać, że musi na dwór. Czasem jednak przytrafi się awaria. Nie powiem, że jest lekko ale jakoś sobie radzimy. Koty ją akceptują, choć wielkiej sympatii z ich strony nie ma, za to kiedy gdzieś się schowają albo kiedy zabiorę kotki na parę dni do babci, Julka chodzi po całym domu i ich szuka. Widać, że ona je lubi. Ale jest też o nie zazdrosna. Jest również bardzo wyczulona na ich miałczenie i od razu się zrywa, podobnie kiedy koty się gonią, od razu próbuje się do nich przyłączyć. Przesyłam filmik z reakcją Julki na dźwięki kotów z youtube. Bardzo podobnie reaguje kiedy słyszy jak moje koty nawołują się nawzajem z różnych pokojów. "
-
a pytałyście po co im psy ? Może dałoby się je jakoś wykupić ?
-
Ja mam taki pomysł aby Fundacja założyła subkonto gdzie byłyby wpłacane pieniądze na "schroniskowe zamojszczaki". Jakby się uzbierała kwota np. na rok utrzymania psa w hotelu lub Dt to wtedy najstarszy i najbiedniejszy na daną chwile pies ze schronu mógłby być wyciągnięty już jako fundacyjny. Tak czasami robią ludzie na FB . Zbierają kasę na pomagam.pl lub zrzutka.pl i jak nazbierają na pół roku albo kilka m-cy to dopiero wyciągają psa. Nie wiem czy zrozumiale napisałam. Napiszcie co o tym sądzicie ?