Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. jakieś szemrane towarzystwo . Lepiej dmuchać na zimne niż później mieć wyrzuty sumienia ,że czegoś się nie dopilnowało.
  2. no i coś wiadomo ?
  3. Aga jak możesz to proszę odezwij się na wątku Szafranka/ Bajo. Ja tylko puściłam prośbę opiekunek Bajo.
  4. Z FB : " Pamiętacie jak kiedyś pisałam o guzie na łapie Draga ? Weci zajęli się uszkami, łapę zostawiając na później ale nie wiadomo kiedy to później by nastąpiło biorąc pod uwagę że uszy od 4 miesięcy są cały czas leczone, dziś wet z Wrocławia powiedział że nie ma na co czekać bo to może być zmiana nowotworowa i dziś odbył się zabieg usunięcia "
  5. Prośba do ciotek z Krakowa. Poszukiwana osoba do wizyty pa dla Bajo :
  6. na fb już są wiadomości. Margo może się nie pogniewa , że je tu wstawię : " W żołądku miał mnóstwo śluzu. Intubacja by oddychał, kroplówka by nawodnić, spuszczenie powietrza z żołądka, płukanie żołądka pod uśpieniem. Na szczęście nie był to skręt żołądka. Leczenie zapalenia płuc potrawa nawet do 8 tygodni. O 5 rano zastrzyk wspomagający rozkurcz żołądka. Rano wizyta kontrolna. Temperatura ciała w normie. Po każdym wyksztuszeniu i połknięciu śluzu z płuc należy szybko podać jedzenie i wodę. "
  7. a miała badaną tarczycę ? Przy niedoczynności mogą być bardzo podobne objawy.
  8. paypal fundacja.naszebezdomniaki o2.pl tam gdzie pusto to jest @ / małpa /
  9. Ja też się melduję u biedaka. Wpłacę na początku m-ca. W Dzikiej Kępie u Magdy było kilka psów z dogo więc hotelik znany :)
  10. Wiadomości z domu Juleczki : " Julka jak najbardziej się zadomowiła, rozmawia głośno z innymi okolicznymi psami jak tylko wychodzi na ogródek, jest też strasznym pieszczochem a jak tylko wychodzi się z nią na zewnątrz od razu tarza się w trawie pokazując brzuszek i nie patrząc czy przypadkiem nie ma tam błota ;) I oczywiście przyzwyczaiła się do dobrego i suchej karmy bez dodatku mięska już nie tknie choćby była bardzo głodka. Mięsko musi być obowiązkowo. Z kotkami niestety idzie powoli i trochę pewnie jeszcze potrwa zanim ją zaakceptują. Ale lepiej powoli, małymi kroczkami niż zestresować kotki, na siłę poznając je z Julką. Ona oczywiście jest ich bardzo ciekawa i najchętniej od razu by się z nimi zaprzyjaźniła, widać, że brakuje jej psiego bądź kociego towarzystwa. Generalnie jest bardzo grzeczną sunią, chociaż ostatnio miała problem z tym oklapniętym uszkiem i jak tylko widziała, że biorę krople do ręki od razu kładła się na to uszko i odpychała mnie łapą jak tylko chciałam zakropić. Całe szczęście nie udało jej się ze mną wygrać i uszko już jest zdrowe :) Czekam jeszcze na wyniki wymazu z ucha, które powinny być lada moment i będziemy wiedzieć czy przypadkiem nie siedzi tam jakaś bakteria, która lubi powracać, "
  11. Dragon jest śliczny. Trzeba mieć nadzieję , że jednak ktoś go zauważy i zechce dać mu dom.
  12. Szkoda ,że takich rodzin jak Waldka i Korniczka nie da się sklonować :)
  13. Myszko pani Monika pamięta o Was .Ma zapisany Twój nr. telefonu i powiedziała , że też Ci wyśle zdjęcia :)
  14. hihii :) aż sama sobie zazdroszczę . On naprawdę jest cudowny . Mniejszy niż by się wydawało ze zdjęć / waży 28 kg/ ale oczy ma takie same: piękne bursztynowe. :)
  15. Dzisiaj poznałam Waldka osobiście :) Wczoraj przyjechał do Warszawy z Panią Moniką pociągiem na 3 dni do Pana Łukasza, który jest czasowo w W-wie w pracy. Pani Monika wiedząc ,że będzie w moim mieście zadzwoniła do mnie i się umówiłyśmy na spotkanie.Waldek jest cudny . :) Niestety w dalszym ciągu ostrożny w kontaktach z ludźmi i nadal boi się mężczyzn ale dał mi się pogłaskać . Sprawili mi ogromną miłą niespodziankę . Być może jeszcze będzie okazja do spotkania za m-c. Pani Monika jest cudowną osobą . Rozmawiałyśmy jakbyśmy znały się od dłuższego czasu. Jestem szczęśliwa , że Waldek ma taką wspaniałą rodzinę . W najbliższym czasie będą zdjęcia z wycieczki Waldka do W-wy . Jak tylko je dostanę to wstawię.
  16. Dostałam dzisiaj pozdrowienia od Korniczka i jego rodziny a także kilka zdjęć zimowych i jeszcze "wiosennych " z 26.12.17 :)
×
×
  • Create New...