Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10836
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. możesz zrobić psu jakieś zdjęcie i tu wstawić ? I jakie większe miasto jest najbliżej miejsca w którym jest pies ?
  2. chyba nieźle poruszasz się po internecie i nie chce mi się wierzyć , że nie potrafisz znaleźć w okolicy jakiś organizacji zwierzęcych . Uxmal podała Ci namiary na wesołegokundelka i nawet słowem nie napisałaś czy się z nimi kontaktowałaś.
  3. na początku też miałam takie odczucia ale teraz już zupełnie nie wiem co myśleć :(
  4. stokrotka czy ten pies naprawdę istnieje czy robisz sobie z Nas żarty ? Bo to co wypisujesz chwilami kupy się nie trzyma .
  5. ja brałam po żółtaczce - mi pomógł :)
  6. Tolu mam pytanie czy ewentualnie moglibyście jakoś pomóc psu z tego wątku.? Niewiele o nim wiadomo tylko tyle ,że potrzebuje pomocy a kobieta chyba ze strachu przed mężem mu nie pomoże.
  7. zgadza się ale trzeba brać czas po operacji
  8. Esseliv , który bierze Apsik potrzebuje min. 6 m-cy aby w pełni zadziałać .
  9. a dasz radę się dowiedzieć ? Łatwiej będzie szukać dla niego odpowiedniego miejsca.
  10. Nie damy mu trafić do schroniska . Dobrze by było wiedzieć jak u niego z psychiką . Jak zachowanie do nowo poznawanych osób i psów.
  11. cena kosmiczna. Trudno zebrać deklaracje na 200,- a tu 600 + karma - nierealne. Niestety jestem chyba jakaś nie z tego świata bo ja bym w życiu nie oddała swoich zwierzaków a szukałabym miejsca gdzie psy są mile widziane. No ale to tylko moje zdanie. Tylko zwierząt żal :( Ile Zap ma teraz lat ? Bo chyba to już starszy pies ?
  12. Fundacja założyła zbiórkę dla suni. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zmaltretowana
  13. no nie wierzę !!! Co się stało ?
  14. tu będzie jeszcze jedno zdjęcie ale coś mam problem ze wstawieniem. Jak syn wróci to mi pomoże.
  15. Kochani mam nowe wiadomości z domu Julci : "Julka ma się dobrze, uszka już zdrowe, tylko, że za nic nie mogę jej odchudzić. Spacery odpadają bo ledwie dojdziemy do końca ulicy a już jej się chce wracać za to ciągle by jadła. Oczywiście mięsko bo nic innego już teraz nie je, przyzwyczaiła się szybko do dobrego ;) No i próbuje ciągle bawić się z kotami, kiedy np gonią się we dwoje Julka zawsze próbuje biegać za nimi a jak się przed nią schowaja pod łóżko czy wskoczą gdzieś wysoko to piszczy tak głośno, że ją w całym domu słychać. Ale koty generalnie już się jej nie boją, czasem tylko kotka na nia syknie kiedy zbliży się za bardzo ale chodzą już koło Julki bez problemu i zostawiam je też same razem jak wychodzę z domu. W zdjeciach, zdjecie Julki na kanapie w salonie. Generalnie czasem z trudem przychodzi jej podniesienie się żeby wstać ale jak była burza to dała radę nawet na kanapę wskoczyć koło mojej mamy ;) "
  16. U kikou są i były staruszki z dogo. Z czystym sumieniem mogę polecić . i jeszcze kilka innych ...
  17. https://www.youtube.com/watch?v=EVLDQBBLdEg
  18. jakiś czas temu Poker miała na swoim bazarku do sprzedania szelki : może jeszcze je ma ?
  19. Przejrzałam kilka sklepów i na dzień dzisiejszy mają najlepszą cenę . Ja często u nich kupuję takie pakiety.
×
×
  • Create New...