mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
a pytałyście po co im psy ? Może dałoby się je jakoś wykupić ?
-
Ja mam taki pomysł aby Fundacja założyła subkonto gdzie byłyby wpłacane pieniądze na "schroniskowe zamojszczaki". Jakby się uzbierała kwota np. na rok utrzymania psa w hotelu lub Dt to wtedy najstarszy i najbiedniejszy na daną chwile pies ze schronu mógłby być wyciągnięty już jako fundacyjny. Tak czasami robią ludzie na FB . Zbierają kasę na pomagam.pl lub zrzutka.pl i jak nazbierają na pół roku albo kilka m-cy to dopiero wyciągają psa. Nie wiem czy zrozumiale napisałam. Napiszcie co o tym sądzicie ?
-
ja też zostaję
-
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
mdk8 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Jaaga jakbyś dała radę wziąć go na DT za karmę i weta a agat21 troszkę mi pomogła ;) to mogę założyć mu wątek i starać się o finanse . -
Tak myślałam. :( Dostałam zwrot stałej za styczeń i bałam się zapytać Sylwii na FB dlaczego :(
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
a tutaj jest jak chciała go oddać : Szukam domu dla owczarka długowłosego -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jest poprzedni wątek ale nie można tu wstawić linku bo znika Dragon-owczarek po wypadku komunikacyjnym !!! taki tytuł a założył go wolf122 -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
to była pocahontas78 bo jest jeszcze pocahontas - i ona jest w porządku . -
Ja tylko mam taką sugestię : proszę nie zgadzać się na kastrację psa w schronie .
-
poproszę nr. konta
-
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Ula w lutym musiałam pożegnać mojego Artaska . Pokonała go starość i chłoniak. Po jego śmierci powiedziałam ,że przez rok nie chcę żadnego psa. Przez dwa miesiące wracałam do domu i płakałam bo nie było już mojego skarba , który mnie witał całym sobą . Było tak źle , że mąż chciał mnie wysłać do psychologa. Ta pustka w domu wykańczała mnie psychicznie i myśli , że może jeszcze mogłam coś zrobić aby go ratować. Do dzisiaj płaczę przynajmniej kilka razy w tygodniu ale jest mi trochę lżej od czasu jak w kwietniu ściąnęłam z Radys Rokusia . Drugi pies nigdy nie zastąpi tego straconego ale trochę ukoi ból i jest łatwiej przeboleć stratę. No i jest jeszcze świadomość , że uratowało się z piekła kolejne psie nieszczęście . -
ja też proszę o konto- gdzieś miałam ale nie mogę teraz znaleźć .
-
na górze strony po prawej stronie masz : UTWÓRZ . Rozwijasz i wybierasz temat.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
tak ale nie mogę nigdzie znaleźć co wyszło: jaka bakteria ? gronkowiec czy jakieś inne świństwo. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jak po pierwszym porodzie rozszedł mi się szew i lała ropa to płukałam i robiłam wlewki z soli fizjologicznej . Bardzo ładnie wysuszyła ranę a potem "ściągałam " balsamem szostakowkiego . Nie wiem czy można stosować to u zwierząt. Tylko nie wiem co wyszło w posiewie z rany Dragona bo nie mogę nigdzie doczytać tej informacji. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie mogę nigdzie znaleźć co wyszło w wymazie ?