[quote name='kolejna kobietka']widzialam, ze jakies cioteczki rowniez cosik deklarowaly wczesniej... chyba trzeba sie przypomniec na pw :cool3: tyle tych bid, ze mogly przestac sledzic watek...[/QUOTE]
ja się deklarowałam i podtrzymuję: dam 10,- stałej a jak będę mogła to coś czasami dorzucę. Do Hałabajówki przelewam już na Bystrą to mogę robić jeden przelew na dwa psiaki.