Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. pamiętam o Maniusiu ale chwilowo puste konto.... wspomogę pod koniec miesiąca. [COLOR=#000000]cioteczki z W-wy znacie kogoś z Ursusa ? Potrzebna pomoc w poszukiwaniu suńki, która została adoptowana z palucha i uciekła nowym opiekunom. szukają jej.[/COLOR] [COLOR=#000000]Dzisiaj była widziana w Piastowie. [/COLOR][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526558737396077&set=a.526558657396085.1073741827.168636789854942&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL] [COLOR=#000000]ona się przemieszcza- jeszcze parę dni temu była w Ursusie a dzisiaj pokazała się w Piastowie. Nie wiadomo gdzie może być jutro[/COLOR]:shake:
  2. [quote name='kcd']Moja szefowa mieszka w Ursusie :D podeślijcie linki do zdjęć, poruszę Niebo i Ziemię, i cały Ursus ;-)[/QUOTE] [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526558737396077&set=a.526558657396085.1073741827.168636789854942&type=1&theater[/URL] dzięki kochana :multi: ona się przemieszcza- jeszcze parę dni temu była w Ursusie a dzisiaj pokazała się w Piastowie. Nie wiadomo gdzie może być jutro:shake:
  3. mam nadzieję, że suńka trafi w dobre ręce. cioteczki z W-wy znacie kogoś z Ursusa ? Potrzebna pomoc w poszukiwaniu suńki, która została adoptowana z palucha i uciekła nowym opiekunom. szukają jej. Dzisiaj była widziana w Piastowie.
  4. trzymam kciuki. Wstawcie w tytuł imię suczki- będzie łatwiej szukać [COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  5. ja też zaglądam i bardzo się cieszę, że niunia dochodzi do zdrowia:multi:
  6. serce rośnie jak czyta się takie wieści:lol:
  7. ja też tu zaglądam tylko nie zawsze coś piszę :lol:
  8. [quote name='soboz4']Joker dostał nową opiekunkę, dziewczynę która miała Kubusia![/QUOTE] to lepiej dla niego?
  9. wygląda coraz lepiej:lol:
  10. wpłaciłam dzisiaj moją deklarację za 2 miesiące ale jak mi się uda pod koniec marca coś jeszcze dorzucę
  11. [quote name='memory']A może pracownikom udałoby sie zwabić malucha do pomieszczenia, zamknąć i przetrzymać?[/QUOTE] o tym samym pomyślałam.
  12. szkoda,że pomoc przyszła tak późno:-(
  13. są już jakieś wieści z nowego domku?
  14. ja dam 10,- / jak coś będzie ustalone to poproszę nr. konta na pw/
  15. [quote name='Cudak']Okolice Goleniowa. Wczoraj Reks miał odwiedziny wolontariuszy z Goleniowskiego TOZu, dostał 20 kg karmy, więc na kolejny miesiąc ma zapewnione jedzonko :)[/QUOTE] w czwartek miałam zamawiać karmę dla swojego psa i Reksa ale skoro ma co jeść to może wysłać w kwietniu?
  16. [quote name='kolejna kobietka']widzialam, ze jakies cioteczki rowniez cosik deklarowaly wczesniej... chyba trzeba sie przypomniec na pw :cool3: tyle tych bid, ze mogly przestac sledzic watek...[/QUOTE] ja się deklarowałam i podtrzymuję: dam 10,- stałej a jak będę mogła to coś czasami dorzucę. Do Hałabajówki przelewam już na Bystrą to mogę robić jeden przelew na dwa psiaki.
×
×
  • Create New...