Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. strasznie tu cichutko- na jakich warunkach jest on w DT i jak się czuje? Bo na tych zdjęciach jest bardzo smutny.
  2. byłam na bazarkach na zaproszenie - niestety nic nie kupię ale poproszę nr. konta to postaram się wspomóc jakimś grosikiem. :lol: Popieram Marychę35 takich ludzi sama wsadziłabym do budy .
  3. on wcale nie wygląda na swoje lata. Jest śliczny:loveu:
  4. nie można się poddawać. Trzeba walczyć do samego końca. Ostatnio odnoszę wrażenie, że za często weterynarze usypiają psy twierdząc,że nie można już nic zrobić. Przeczytałam dzisiaj na dogo o Demonku , którego uśpili przed Świętami , spłakałam się strasznie i zadałam sobie pytanie czy nie za szybko się poddali? . Ona jest młoda. Trzeba dać jej szansę.
  5. dla mnie 13-ka była zawsze szczęśliwa, więc dlaczego nie miałaby być dla Ciebie?:lol: A właściwie trzynastek:evil_lol:
  6. nie tylko uśmiech ale i całuska:lol::loveu:
  7. często zaglądam tylko się nie ujawniam:evil_lol:
  8. jakby coś było nie tak to już by dali znać. Trzeba być dobrej myśli.
  9. [quote name='gosiaczek1984']a co z nimi będzie gdzie teraz znajdzie się Corso i Maja?[/QUOTE] no właśnie - co się z nimi stanie?
  10. poproszę o nr. konta - ile będę mogła pomogę. A ona dawno rodziła? Może coś jej zostało po porodzie?
  11. jeżeli zostały np. wyłapane to gdzie mogły trafić?
  12. w wolnej chwili zaglądam do Szariczka:lol:
  13. Jestem i ja. Mogę wspomóc tylko finansowo i to też od czasu do czasu.
  14. on jest śliczny. aż dziwne, że nie znalazł jeszcze swojego domu
  15. jestem - stałej nie dam rady ale jak podacie nr. konta to postaram się coś pomóc w miarę możliwości.
  16. ile kosztują takie podkłady?
  17. będę czekać na dobre wieści
  18. jestem na zaproszenie i poproszę nr. konta. Deklaruję 5,- co miesiąc. Niestety więcej nie dam rady. Za dużo bid, którym trzeba pomagać. Jak będę mogła to dorzucę coś więcej.
×
×
  • Create New...