Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  2. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłąjcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  3. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  4. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  5. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  6. przeczytajcie bardzo proszę i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  7. dziewczyny bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej jak możecie. [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  8. bardzo bym chciała wiedzieć co z psiakiem bo zawiesiłam płacenie swojej stałej ze względu na brak wiadomości a też nie wiem czy konto jest aktualne bo gdzieś była informacja , że VIVA zmieniała bank.
  9. jestem pierwszy raz u psinki i postaram się pomóc od czasu do czasu.
  10. też jestem bardzo ciekawa.
  11. jestem i ja i też dam stałą ale narazie tylko 5,-. Nie daję już rady :shake:
  12. czy są jakieś nowe wiadomości jak miewa się Majk?
  13. o matko, a może uda się jeszcze uratować Marcelka?
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245844-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-Rustiego-do-6-lipca-do-godz-21?p=21143979#post21143979"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245844-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-Rustiego-do-6-lipca-do-godz-21?p=21143979#post21143979[/URL] jest on do 6.08.2013
  15. jestem i też mogę dać już tylko 10,- stałej.
  16. cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  17. cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  18. cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  19. cioteczki zajrzyjcie prosze chociaz na chwilke [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  20. ciotki pomocy, zajrzyjcie prosze chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  21. [quote name=':: FiGa ::'][B]Bela[/B], spokojnie, nikt nie mial na mysli tego co sugerujesz. Nie skreslam Donalda i bede go wspierac tak dlugo jak bedzie trzeba.[/QUOTE] ja tez. Przy okazji mam prosbe zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  22. zrobie co moge. O banerek napisz do inka33 ona robi ladne.
  23. cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie jak mozecie, moze cos wymyslicie [URL]https://www.facebook.com/events/109005442632733/[/URL]
  24. ja tez dorzuce pare zl. do karmy.Konto to samo co poprzednio? /przepraszam za litery- uszkodzona klawiatura/ mam jeszcze prosbe zajrzyjcie bardzo prosze moze cos wymyslicie [URL]https://www.facebook.com/events/109005442632733/[/URL]
×
×
  • Create New...