Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Hałabajówko czy jest szansa,że zabierzesz Cyprysika?
  2. trzy spacery to chyba troszkę za mało? To by znaczyło,że większość dnia będzie sama ?
  3. piękne zdjęcia bo piękny pies:loveu:
  4. Magda nie wiedziałam,że Emi to była Twoja podopieczna. Dobrze znam jej "rodzinę" mój młodszy syn chodził do gimnazjum z Bartkiem. Naprawdę ma wspaniałą rodzinę i ona też jest cudna. Jest bardzo kochana i rozpieszczana, naprawdę dobrze trafiła.
  5. a czy Donald był konsultowany jeszcze z innymi specjalistami?
  6. ja też jestem ciekawa o co tu chodzi?
  7. co z sunią?
  8. w sprawie bazarku napiszcie do beataczl ona ma doświadczenie i może pomoże.
  9. popieram. Jest mała i bardzo ładna , po wakacjach będzie szansa na znalezienie domu a nie wiadomo kiedy i komu zacznie przeszkadzać i mogą jej zrobić krzywdę.
  10. na jednym "aferowym" wątku pojawił się taki wpis "płomykówka DołączyłJul 2013Posty4 [h=2][/h][FONT=Tahoma] Zamieszczone przez Martika@Aischa płomykówko możesz rozwinąc swoją myśl ??? :roll: [/FONT] Patrząc na niedawny przykład kiedy zmieszała jedną z wolontariuszek, dodam długoletnich wolontariuszek, z błotem. Pół Polski jej przytaknęło oskarżając na kłamstwach Pani Agnieszki. chodzi mi o sytuacje Brega i Baltazara zabranego z naszego azylu. Na podstawie zdjęcia ziewającego psa zrobiła przedstawienie. I nikt z setek osób, które życzyły wolontariuszce śmierci, i tu i na fb nie przyjechał sprawdzić jak sytuacja wygląda na prawdę. Dodam, że Pani Agnieszka nie rozlicza się z wszystkich otrzymanych funduszy. Niektóre rachunki są opłacane przez dwie osoby jednocześnie, oczywiście nieświadome. Do tego dochodzi nie rozliczanie się z często bardzo drogocennych rzeczy które dostaje na bazarki. " czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi? Moj uwagę zwróciły imiona BREGO i BALTAZAR wymienione w tej wypowiedzi. Co teraz dzieje się z psiakami? Odpowiedz z cytatem
  11. ile potrzeba pieniędzy?
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21?highlight=mikropsy+potrzebie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21?highlight=mikropsy+potrzebie[/URL]
  13. ja też jestem. Niestety mogę tylko wspomóc grosikiem.
  14. [quote name='beataczl']kuzwa nie jestesmy z gumy ,ja jestem bez pracy 6 rok w tym chorym kraju rzadzonym pozal sie...na chleb mi nieraz brakuje rodzina pomaga... kiedys wplacalam kase/potem bylam dt/ potem tylko bazarki -obecnie/mysle jeszcze nauczyc sie oglaszac psy... Wojtyszki powinny byc zlikwidowane z ziemia zrownane!!! zawalu mozna dostac!!!jak je wszystkie uratowac:([/QUOTE] Wojtyszki mają podobno zakaz przyjmowania psów.
  15. aż mi się nie chce wierzyć ,że Bakuś ma około 13 lat. :loveu:
  16. jestem z zaproszenia na bazarek, postaram się pomóc ale dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.
  17. [quote name='ajw']Kolega Luckiego już bezpieczny, dziewczyny go wyciągnęły:lol:[/QUOTE] super wieści, a jak on się czuje i jak wyglądało spotkanie psiaków?
  18. bardzo się cieszę, śledzę losy 6-cioraczków od samego początku i mocno im kibicuję:lol:
  19. o matko znowu się poryczałam.... oczywiście ze szczęścia:loveu:
  20. jak jest taka wylękniona to trzeba szukać w krzakach i itp...
  21. dziewczyny chcą go zabrać za karmę. Worek 20kg około 90,-. Potrzeba deklaracji za nią - są to wiadomości z wątku Burbonka.
  22. a nie można oddzielić ich płotem i zrobić osobne wejście do państwa psiaków?
  23. chciałabym więcej ale niestety pensja za mała :-(
×
×
  • Create New...