na jednym "aferowym" wątku pojawił się taki wpis
"płomykówka
DołączyłJul 2013Posty4
[h=2][/h][FONT=Tahoma]
Zamieszczone przez Martika@Aischa
płomykówko możesz rozwinąc swoją myśl ??? :roll:
[/FONT]
Patrząc na niedawny przykład kiedy zmieszała jedną z wolontariuszek, dodam długoletnich wolontariuszek, z błotem. Pół Polski jej przytaknęło oskarżając na kłamstwach Pani Agnieszki. chodzi mi o sytuacje Brega i Baltazara zabranego z naszego azylu. Na podstawie zdjęcia ziewającego psa zrobiła przedstawienie. I nikt z setek osób, które życzyły wolontariuszce śmierci, i tu i na fb nie przyjechał sprawdzić jak sytuacja wygląda na prawdę. Dodam, że Pani Agnieszka nie rozlicza się z wszystkich otrzymanych funduszy. Niektóre rachunki są opłacane przez dwie osoby jednocześnie, oczywiście nieświadome. Do tego dochodzi nie rozliczanie się z często bardzo drogocennych rzeczy które dostaje na bazarki. "
czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi? Moj uwagę zwróciły imiona BREGO i BALTAZAR wymienione w tej wypowiedzi.
Co teraz dzieje się z psiakami?
Odpowiedz z cytatem