[quote name='faith35']To napisać Pani, że płatny dt odpada?[/QUOTE]
nie wiem co sądzą inni ale moim zdaniem 400,- za DT to bardzo drogo. To jest zwykłe zarabianie na krzywdzie zwierzaka. Rozumiem za karmę i opiekę weterynaryjną, ewentualnie coś niewielkiego górką - ale aż tyle?????????? Przecież to są nieopodatkowane pieniądze. Za tą cenę można znaleźć całkiem niezłe hoteliki, nawet tu na dogo. No ale to jest moje skromne zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. ;)