mdk8
Members-
Posts
10845 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
ja też poproszę nr, konta. Obiecałam 5,- stałej.
-
Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]
mdk8 replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
awaryjnie to miała ją przyjąć kikou a u Amadorki może zostać za 200,- / mc + wet i leki. Trzeba tylko podjąć decyzję/ tylko nie ma kto/ . -
[quote name='ewu']Iwonko , koniecznie, bida taka...:([/QUOTE] to wyciągniecie teraz tego biedaka?
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
mdk8 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
co u Diboja? Kiedy zmienia lokum? -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wzbudza. Jest naprawdę ładny i ma takie mądre spojrzenie. Jak pierwszy raz weszłam na jego wątek to zbeczałam się okropnie. Szczególnie jak zobaczyłam jego zdjęcie przy wannie..... -
jestem spłukana ale 20,- przeleję.
-
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
mdk8 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
siekowa proszę zajrzyj na wątek Grafi bo nie będę pisała co się tam dzieje :shake: Jest w H. u Amadorki ,która zaproponowała rozsądną cenę 200,- + wet. i leki. Opłaciłam jej pobyt na 2 tyg. ale czas sie kończy a nikt nie chce przejąć odpowiedzialności za suńkę. Dziewczyny , które prosiły o pomoc umywają ręce. Jest kilka osób , które chcą jej pomóc. Mamy 60,- stałych i będziemy szukać deklaracji. Amadorka wystawia rachunki. Jeżeli możecie to błagam weźcie ją pod swoje skrzydła a my będziemy się starać o pieniądze. -
Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]
mdk8 replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to co Grafi wraca do schronu? Z takim podejściem to Zekki też już powinien mieć wyrok. Oj dziewczyny może już przestańcie ratować psy bo jakoś coraz gorzej Wam to idzie.... Ja i może zrozumiem ale wytłumaczcie to Grafi...... i przestańcie w kółko powtarzać,że same nie dacie rady opłacać H. bo nie jesteście same. Przeczytajcie uważnie posty i zobaczcie ile osób chce pomóc ale widać ,że tak jak w przypadku Zekkiego nie umiecie skorzystać z pomocy. -
Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]
mdk8 replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
siekowa czy jesteście wstanie pomóc i przejąć odpowiedzialność za sunię? Jest kilka osób, które nie zostawią Was " z problemem" ale Grafi została sama a czas jej się kończy. Państwo deklarują 50,- miesięcznie, asiuniab 10,- ja od czasu do czasu też poratuję a Beata pomoże z bazarkami i Amadorka wystawia rachunki. Pomożecie Grafi? -
Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]
mdk8 replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
powiem szczerze, że oniemiałam przeczytawszy niektóre powyższe wpisy. Najpierw prosicie o pomoc a kiedy udaje się coś zrobić to umywacie ręce? Jestem w szoku.... Amadorka ma wielkie serce i potraktowała Grafi bardzo "po ludzku" i ulgowo. Gdzie znajdziecie h. za 200,- ? -
przybiegam od Plucika i ściskam kciuki za domek dla dziadeczka.
-
ja też potwierdzam propozycję wpłaty od czasu do czasu bo niestety jestem okropnie zadeklarowana i muszę trochę odpuścić bo niedługo pójdę z torbami. Poproszę nr. konta, jak tylko będę mogła to pomogę.
-
ja też przybiegam szybciutko. Stałej nie dam już rady ale od czasu do czasu coś dorzucę.
-
Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]
mdk8 replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to już początek jest. Co dalej? -
Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]
mdk8 replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jest Hotel w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego tu są info. o Hotelu http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy -
to niech "natychmiast " leci do sklepu i kupi sobie pluszaka....:angryy:
-
a to cwaniara :evil_lol:
-
jak wyglądały pierwsze minuty w domku? I samo przywitanie? I jak finanse bo w rozliczeniu brakuje moich wpłat za VII i VIII. Dotarły?
-
deklaracje i osoba, która by wzięła odpowiedzialność za Rudiego. Dziewczyny z Kozienic prosiły o pomoc dla 4 psiaków, którym groziła wywózka do Radys. Został jeden Rudi, który prawdopodobnie wyjedzie bo nikt nie chce podjąć się "poprowadzenia" go. Na FB znalazła się osoba gotowa opłacić mu 1 m-c w h. Tak to wszystko zrozumiałam. '
-
dziewczyny błagam zajrzyjcie, czas się kończy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Sympatyczny-ale-starszy-Rudi-wyw%C3%B3z-do-R-((-SZUKAMY-osoby-kt%C3%B3ra-we%C5%BAmie-go-na-siebie?p=21257395#post21257395"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Sympatyczny-ale-starszy-Rudi-wyw%C3%B3z-do-R-((-SZUKAMY-osoby-kt%C3%B3ra-we%C5%BAmie-go-na-siebie?p=21257395#post21257395[/URL]
-
dziewczyny dajcie mu szansę, nie pozwólcie mu zginąć .....nie raz byłam świadkiem cudów na dogo. Były wyciągane psy bez deklaracji na szybko tylko dlatego, żeby ratować im życie. RATUJCIE GO. :modla::modla::modla::modla:
-
przybywam z zaproszenia na bazarek. Stałej już nie dam rady ale tak jak Piracika postaram się wspierać / w miarę możliwości/ i Milo. Dlatego to robię ponieważ nie toleruję zachowania ludzi,którzy skazują psa na śmierć tylko dlatego , że nie chce im się poszukać przyczyny takiego zachowania . A nie przyszło im do głowy,że pies gryzie bo może się boi, bo może ktoś go skrzywdził? Konto to samo co Piracika?
-
na kilkunastu wątkach prosiłam aby kto może tu zajrzał, jednak mam wrażenie ,że nawet jak ktoś tu wszedł i zobaczył ,że pies nie ma opiekuna to po prostu " sobie poszedł". Moim zdaniem łatwiej jest znaleźć deklaracje jak pies jest bezpieczny a Rudi niestety nie jest. Pisałyście,że osoba na FB zaoferowała opłacenie mu 1-go miesiąca h. Jak myślicie jak długo ta osoba podtrzyma deklarację skoro nic się nie dzieje? Miesiąc to bardzo dużo. W tym czasie można szukać mu domu i deklaracji. Ja mogę dać tylko 5,- stałej. Niestety nie dam rady więcej bo mam deklaracji na 200,- i dochodzą jeszcze bazarki i jednorazowe... Jak tak dalej pójdzie to wywiozą biedaka i taki będzie finał....
-
nie mam. ;)