Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. na jakie konto zbieracie na karmę? Dołożę się. Może dopisać oba psiaki do tego wątku?
  2. stałej nie dam już rady ale od czasu do czasu postaram się wspomóc Wolwika
  3. i tu karsivan http://www.lekowet.pl/?option=products_details&id=1776
  4. o masz ci babo placek, bardzo Torusia poszarpał ten łobuziak?
  5. ja dostałam konto od danavas i moja wpłata z lutego jest uwzględniona w 1-szym poście.
  6. ciotki zajrzyjcie proszę do bidy, której grozi powrót do schronu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241504-Diboj-nie-ma-ani-grosza-na-koncie-na-karm%C4%99-i-hotel-10-07-trafi-do-schroniska?p=21038434#post21038434"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241504-Diboj-nie-ma-ani-grosza-na-koncie-na-karm%C4%99-i-hotel-10-07-trafi-do-schroniska?p=21038434#post21038434[/URL]
  7. kiedy musicie zapłacić i za jaki okres?
  8. może Bystra by go rozruszała?:evil_lol:
  9. ten z chorym okiem jest już u Angeli a teraz chce za karmę zabrać tego drugiego. Ja tak zrozumiałam.
  10. no to robimy zrzutkę, jaka karma i ile kosztowało by miesięczne wyżywienie? Kiedy jedzie do Angeli?
  11. przepraszam bardzo to kto dał psa na DT? Kto jest odpowiedzialny za sunię i co dalej z nią będzie?
  12. nie poddawajcie się, postaram się pościągać trochę ciotek na wątek. Dobrze wiecie ,że w schronie go zamordują.
  13. a może napisać do [URL]http://www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/[/URL] on taki trochę bokserkowaty?
  14. [quote name='Jara']Luna jest w schronisku.[/QUOTE] jak to? miała być " Jak do końca tygodnia nic nie znajdę, Luna trafi do psiego hotelu Psia Kość w Wieliczce, nie mam wyjścia :([/QUOTE] "
  15. [quote name='kolejna kobietka']Patrząc na skład Pedigree i Chappi to chyba jedne z najgorszych karm, jedyną marketówkę jaką mogę polecić to Orlando z lidla, ale tylko sucha 3 kg.[/QUOTE] potwierdzam, Pedi.. i Cha.. to świństwo / opinia mojego weta/ .
  16. kaska poleciała za VI i VII . Ten sam Bank więc już masz.;)
  17. podeślijcie nr. konta coś poratuję. Były właściciel się odezwał? Może mógłby płacić chociaż jakąś część?
  18. czy dom dobrze sprawdzony? Przeczytajcie proszę jeżeli jeszcze o tym nie wiecie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=21031723#post21031723"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=21031723#post21031723[/URL]
  19. [quote name='beataczl']ten bazarek to sie napewno przed czasem skonczy:)[/QUOTE] już wszystko poszło:evil_lol:
  20. czy ma wydarzenie na fb? Trzeba szukać deklaracji. Stałych mam już za dużo ale pod koniec tygodnia coś podeślę dla Diboja. Powrót do schronu = śmierć.
  21. ja też tu przydreptałam z zaproszenia na którymś wątku i poproszę nr. konta . Postaram się troszkę pomóc ale dopiero po 10-tym
  22. kochana psinka. Aż się popłakałam....
×
×
  • Create New...