Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. faktycznie w takiej sytuacji przydałby się H. ze szkoleniowcem ale one są drogie i nie wiadomo jak długo musiałby tam być. W sierpniu dołożę coś do mojej deklaracji ale jestem zadeklarowana po uszy i więcej nie dam rady.
  2. jedna suczka jest adoptowana- a reszta jakoś sobie radzi. Info. wyczytałam z tego wątku.
  3. na fb jest ostrzeżenie, rozsyłajcie gdzie możecie: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]UWAGA WARSZAWA I OKOLICE!!!!!!!"proszę jak możesz prześlij to wszystkim którzy mają owczarki do adopcji - jest facet, który poszukuje owczarka niemieckiego do adopcji. Facet jest z okolic Słupna pod Radzyminem -wszystko pięknie ale pojechałam na wizyte PA i zanim tam weszłam zrobiłam wywiad środowiskowy - facet podnajmuje pokoje Koreańczykom i jeszcze w zeszłym roku psy były tam zjadane, zaprzestali bo się mieszkańcy za to zwięli - wszyscy okoliczni sąsiedzi potwierdzili mi tą samą wersje -wiec uważajcie na adopcje w tych okolicach" Beata[/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]UWAGA WARSZAWA I OKOLICE!!!!!!!"proszę jak możesz prześlij to wszystkim którzy mają owczarki do adopcji - jest facet, który poszukuje owczarka niemieckiego do adopcji. Facet jest z okolic Słupna pod Radzyminem -wszystko pięknie ale pojechałam na wizyte PA i zanim tam weszłam zrobiłam wywiad środowiskowy - facet podnajmuje pokoje Koreańczykom i jeszcze w zeszłym roku psy były tam zjadane, zaprzestali bo się mieszkańcy za to zwięli - wszyscy okoliczni sąsiedzi potwierdzili mi tą samą wersje -wiec uważajcie na adopcje w tych okolicach" Beata[/FONT][/COLOR]
  5. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  6. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłąjcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  7. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  8. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  9. bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  10. przeczytajcie bardzo proszę i rozsyłajcie dalej [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  11. dziewczyny bardzo proszę przeczytajcie i rozsyłajcie dalej jak możecie. [URL]https://www.facebook.com/dorota.niewiadomska.16/posts/485111531581009[/URL]
  12. bardzo bym chciała wiedzieć co z psiakiem bo zawiesiłam płacenie swojej stałej ze względu na brak wiadomości a też nie wiem czy konto jest aktualne bo gdzieś była informacja , że VIVA zmieniała bank.
  13. jestem pierwszy raz u psinki i postaram się pomóc od czasu do czasu.
  14. też jestem bardzo ciekawa.
  15. jestem i ja i też dam stałą ale narazie tylko 5,-. Nie daję już rady :shake:
  16. czy są jakieś nowe wiadomości jak miewa się Majk?
  17. o matko, a może uda się jeszcze uratować Marcelka?
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245844-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-Rustiego-do-6-lipca-do-godz-21?p=21143979#post21143979"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245844-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-Rustiego-do-6-lipca-do-godz-21?p=21143979#post21143979[/URL] jest on do 6.08.2013
  19. jestem i też mogę dać już tylko 10,- stałej.
  20. cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  21. cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  22. cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  23. cioteczki zajrzyjcie prosze chociaz na chwilke [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
  24. ciotki pomocy, zajrzyjcie prosze chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]
×
×
  • Create New...