Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. jeszcze na szybko: bianka0 też sprawnie porusza się po fb
  2. Kama202 - sprawdziłam ,że bywa na dogo . Może napisz do niej - na fb często robi różne bazarki. :)
  3. a jesteś na FB ? To podam Ci na na pw nazwiska osób z dogo , które świetnie poruszają się po FB.
  4. a ja tak do końca to się Hałabajówce nie dziwię szczególnie po tych atakach na nią. Ja płacę kilka deklaracji i nie zrezygnuję bo psy muszą coś jeść i mieć opiekę weta. Przecież Fundacja nie zarabia i musi za coś utrzymać psy , które ma pod swoją opieką.
  5. można zrobić bazarek cegiełkowy na transport. Zawsze coś się uzbiera.
  6. chciałabym poinformować ,że od stycznia zmniejszam swoją deklarację do 10,-. Niestety nie mogę się doprosić żadnych informacji na temat Zekusia. Nie wiem nawet czy żyje. Jeżeli będą jakieś nowe info. to powrócę do pierwotnej kwoty.
  7. ewkar wysyłam Ci pw. namiar na osobę z pogotowia dla zwierząt. Może pomoże w sprawach o których piszesz.
  8. ale jak ma ją obronić jeżeli jest uwiązany na krótkim łańcuchu?
  9. http://otoz.pl/inspektoraty-ds-ochrony-zwierzat/ mają inspektorat w Tarnowie
  10. próbujcie tutaj http://otoz.pl/kontakt/ https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Bielawski-fanpage/249443595236465?fref=ts
  11. wiecie,że Marsik ma wydarzenie na FB ?https://www.facebook.com/events/945347518828132/?ref_newsfeed_story_type=regular
  12. niestety. Szczególnie ,że psiak całe swoje życie od szczeniaka spędził na pilnowaniu parkingu i budowy :( Nikt go nie chciał.
  13. napisałam do Sylwii i na razie odpisała mi "....u Kruczusia wszystko dobrze!!!Chłopak jest na 10-tkę ..." jak znajdzie wolną chwilkę napisze więcej. Jeżeli chodzi o ogłoszenia to wiem,że wcześniej był ogłaszany przez kilka miesięcy - niestety nikt nie był nim zainteresowany. W tej chwili nie mam kontaktu z osobą odpowiedzialną za Kruczka więc nie wiem czy dalej ma ogłoszenia. Spróbuje się dowiedzieć.
  14. proszę nie zwracać moich pieniędzy. Przeznaczcie je na ratowanie kolejnego psiego nieszczęścia.
  15. w Psanatorium jest drogo . Moim zdaniem u Sylwii cena jest w porządku i psy tam sa szczęśliwe, co widać na zdjęciach. Ostatnio ma dobra rękę do adopcji i kilka psów po krótkim pobycie u niej znalazło domy. Stałej nie dam już rady ale jednorazowo podeślę grosika tylko podajcie nr. konta.
  16. u Sylwii jest Next i Kruczek http://www.dogomania.com/forum/topic/137232-kruczek-pracowa%C5%82-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-emerytury-eksmisja-ju%C5%BC-w-hoteliku-szuka-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/75562-dramat-nexta-du%C5%BCy-d%C5%82ug-w-hoteliku-pomocy/ a jeżeli chodzi ceny to można sę z nią dogadać. Wiem , że kilka psów jest w pomieszczeniu tak jak Kruczek na fb jest więcej zdjęć https://www.facebook.com/events/279793678849773/?fref=ts
  17. trochę daleko ale może Sylwia ma miejsce? http://www.dogomania.com/forum/topic/76563-pensjonat-dla-piesk%C3%B3w/
  18. dam 20,- jednorazowej. stałej nie mogę . Macie już jakiś hotelik na oku?
×
×
  • Create New...