a ja tak do końca to się Hałabajówce nie dziwię szczególnie po tych atakach na nią. Ja płacę kilka deklaracji i nie zrezygnuję bo psy muszą coś jeść i mieć opiekę weta. Przecież Fundacja nie zarabia i musi za coś utrzymać psy , które ma pod swoją opieką.
chciałabym poinformować ,że od stycznia zmniejszam swoją deklarację do 10,-. Niestety nie mogę się doprosić żadnych informacji na temat Zekusia. Nie wiem nawet czy żyje. Jeżeli będą jakieś nowe info. to powrócę do pierwotnej kwoty.
napisałam do Sylwii i na razie odpisała mi "....u Kruczusia wszystko dobrze!!!Chłopak jest na 10-tkę ..." jak znajdzie wolną chwilkę napisze więcej.
Jeżeli chodzi o ogłoszenia to wiem,że wcześniej był ogłaszany przez kilka miesięcy - niestety nikt nie był nim zainteresowany.
W tej chwili nie mam kontaktu z osobą odpowiedzialną za Kruczka więc nie wiem czy dalej ma ogłoszenia. Spróbuje się dowiedzieć.
w Psanatorium jest drogo . Moim zdaniem u Sylwii cena jest w porządku i psy tam sa szczęśliwe, co widać na zdjęciach. Ostatnio ma dobra rękę do adopcji i kilka psów po krótkim pobycie u niej znalazło domy. Stałej nie dam już rady ale jednorazowo podeślę grosika tylko podajcie nr. konta.
u Sylwii jest Next i Kruczek http://www.dogomania.com/forum/topic/137232-kruczek-pracowa%C5%82-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-emerytury-eksmisja-ju%C5%BC-w-hoteliku-szuka-ds/
http://www.dogomania.com/forum/topic/75562-dramat-nexta-du%C5%BCy-d%C5%82ug-w-hoteliku-pomocy/ a jeżeli chodzi ceny to można sę z nią dogadać. Wiem , że kilka psów jest w pomieszczeniu tak jak Kruczek na fb jest więcej zdjęć https://www.facebook.com/events/279793678849773/?fref=ts