Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. konto się nie zmieniło ? podeślę chociaż grosik dla chłopaków. może ktoś ma ochotę na dobrą książkę ? http://www.dogomania.com/forum/topic/144271-dla-loli-ksi%C4%85%C5%BCkowe-hity-polskie-i-zagraniczne-do-081214r-g2200/
  2. macie w planach wyciągnięcie jakiegoś kolejnego biedaka jak adopcje Iksika i Ałtaja będą już tymi "na 100% i na zawsze" ?
  3. Lepiej ,żeby gnił w schronie.
  4. co u Zekusia? Jak jego finanse? Przydałoby się raz na jakiś czas jakieś rozliczenie. Czy Fundacja wzięła Zekkiego pod swoje skrzydła? Bo jeżeli tak i nie chce się rozliczać z wpłat na Zekkiego to może już nie potrzebuje tych pieniędzy?
  5. już im go "pokazałam" na fb ale twierdzą ,że nie to nie on. Wiecie kiedy tam trafił ? Trzeba by sprawdzić czy reaguje na imię Borys.
  6. czy to może być ten pies? Jak myślicie ? https://www.facebook.com/events/146360968890599/?source=1
  7. jestem i ja . Na dzień dzisiejszy tonę w deklaracjach. Stałej nie mogę ale jednorazowo grosika dorzucę.
  8. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  9. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  10. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  11. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  12. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  13. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  14. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  15. http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-do-21122014/page-9
  16. wcześniej gmina dokładała się do pobytu Adasia w hotelu. Może teraz też coś by dołożyli? Tylko nie wiem czy by się zgodzili jakby przeszedł pod fundację ?
  17. drugi to był Krawiec ale on nie żyje. http://www.dogomania.com/forum/topic/86702-nie-ma-na-hotel-pom%C3%B3%C5%BC-krawcowi-utrzyma%C4%87-si%C4%99-w-hotelu/?hl=%20krawiec
  18. super wiadomości. Udało się :klacz: :bigcool: :bigcool:
  19. szkoda,że takich domów nie można sklonować ;)
  20. z tego co pamiętam to tak do końca chyba nie musiał wracać do schronu tylko dziewczyny się poddały...
  21. biedna psina , która trafiła na potwory ... :(
×
×
  • Create New...