Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. zgodnie z obietnicą daję 5,- stałej.
  2. stałej dać nie mogę . Niestety pomóc jednorazowo będę mogła dopiero za miesiąc. :(
  3. i ja się melduje u chłopaków. :) Beatko podeślij proszę nr. konta. Tyle naokoło potrzebujących biedaków ale jakiś grosik jeszcze wyskrobię.
  4. a Baron ? ktoś się nim zainteresował ?
  5. wiem ,że to raczej odpowiedzialność do końca jego dni. Raczej na adopcję nie ma szans, Dt za karmę i weta też raczej nierealny ale przecież owczarki długo nie żyją . On jest wiekowy i zniszczony więc ile mu tego życia zostało , rok , dwa ? :(
  6. byłoby cudownie wyciągnąć Barona. On taki biedny :(
  7. na fb też już jest trochę deklaracji .
  8. gdzie była Popcorn? ma chipa ?
  9. spojrzałam na Barona i serce mi pękło :( przecież on tam długo nie pożyje a jak siądą mu stawy to go zamordują
  10. na fb już jestem u Rafta a teraz melduje się tutaj. Stałej nie mogę ale jednorazowo poratuję.
  11. zapisuję wątek . Wrócę .
  12. kochana psinka. Tak bardzo jest podobny do mojego Artaska z avatarka
  13. przybiegam do pięknoty.
  14. może jednak warto te przypadki , które opisujesz zgłosić tu: http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/www
  15. bardzo mnie dziwiło ,że Sylwia się nie odzywała ponieważ "podesłałam" jej kilka psiaków / dawałam namiary na jej hotelik/ i nie miałam żadnych reklamacji ;) a i kilka razy pisałam z nią na pw i nie chciało mi się wierzyć ,że milczy celowo. Mimo,że znam ją tylko wirtualnie to od początku mojego pobytu na dogo śledzę losy kilku psiaków , które są u niej i ta kobieta naprawdę ma serce do psiaków jak mało kto. Bardzo się cieszę ,że sprawa się wyjaśniła i Tajgerek będzie właśnie u niej. Sama też szuka psiakom domów i wiele z nich sama sprawdza więc psiaki naprawdę są u niej bezpieczne.
  16. i panu sołtysowi też bym wysłała nawet na komórkę zdjęcia z tymi cudownymi warunkami ....
  17. ciotki znacie kogoś ze Skarżysko- Kamiennej? Blisko też jest Szydłowiec . Na fb jest apel o pomoc dla kolejnego biedaka : " Udostępnione . Witam serdecznie, w Skarżysku - Kamiennej pod blokiem przy ul. Kossaka 4 żyje pies. Śpi na zamarzniętym betonie, zjada to, co mu mieszkańcy rzucą przez okno. Podobno na noc przychodzi do niego mały kotek i śpią razem, na betonie przy wejściu do klatki schodowej.... Pies jest stary, ma problemy z oczami. Przechodziłam tamtędy wczoraj - cały się trząsł z zimna. Mieszkańcy wyganiają go z klatki, ktoś postawił mu budę, ale ktoś inny ją popsuł, administracja nie zgadza się na solidną budę. Ktoś mu przychylny boi się dzwonić do gminy, bo przyjedzie hycel i zabierze go do pseudoschroniska i tam zapewne zostanie uśpiony, bo jest stary. Pies jest bardzo łagodny, lubi być głaskany, często przytula głowę do nogi człowieka.Jeden z mieszkańców go odpchlił i odrobaczył. Może ktoś z Państwa chciałby dać Mu dom? Niewiele życia Mu zostało, nie pozwólmy, aby zamarzł tej zimy, nie tak powinien odejść z tego świata... Kontakt w sprawie bliższych informacji: 799 101 125. Będę wdzięczna za przesłanie znajomym tej informacji . Pozdrawiam, Małgosia 799 101 125 "
  18. mam nadzieję ,że nie zjawi się u niej jakiś kolejny biedak .... do obrony !!!!!!!!!!
  19. a do Sylwii pisałyście na fb na jej profil prywatny czy hoteliku ? Parę minut temu była aktywna na hotelikowym https://www.facebook.com/hoteldlapsow?fref=ts
×
×
  • Create New...