Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. jestem i ja. Niestety stałej nie mogę. Jeżeli coś się zmieni dam znać.
  2. była na dogo sytuacja z adopcją psa / niestety nie pamiętam , którego i nie znajdę już jego wydarzenia / przez dziewczynę mieszkającą z bratem . Mówiła ,że brat wie i się zgadza a potem okazało się ,że brat nie zaakceptował psa i był zwrot . Kurcze, nie pamiętam kompletnie o którego psa chodziło i z jakiej miejscowości była ta dziewczyna...
  3. psiaki z przytuliska mają swoje wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/1375795872727178/permalink/1376098259363606/
  4. ciotki z W-wy może macie pomysł jak pomóc : https://www.facebook.com/events/1571613656411929/permalink/1580868705486424/
  5. z FB " Tak Jolenko odnaleziona, bezpieczna i sama wybrala sobie nowy dom "
  6. z FB : "Jesteśmy już Emotikon smile Dzień ciężki, stresujący bardzo nerwowy. Zacznę od początku, odbiór w Markach jak zawsze, niby wszystko ok, na pierwszy rzut oka, psiaki są, coś nie zgadza, bo widzę Zeusa w klatce, a miało go nie być, no nic, pakujemy dziewczyny, podpisujemy dokumenty, psy już w samochodzie. Dodam, że razem z Carmen i Baronessą zabrałyśmy też Ikara Emotikon smile Patrzymy a w samochodzie został Zeus i jeszcze jedna owczarka??? Czyje to, co to? - okazuje się, że Rafa! Co zrobimy, gdzie je przetrzymać, czym przewieźć? Nie mogą wrócić do Radys, skoro są już w Wawie - jak zwykle nikt nie odbiera, nerwy, emocje, 100 tys myśli na minutę.. No nic, trudno - muszą wrócić, bo nie mamy pomysłu, co zrobić??? Ale co dwie głowy to nie jedna i nasza wspaniała Emilka, wpadła na pomysł, że może przetrzymać psiaki u siebie w ogródku, a wieczorem zawieźć do hotelu pod Tomaszów Mazowiecki Emotikon smile no to działamy Emotikon smile Niestety Baronessa nie chciała wpuścić Zeusa do samochodu i zaczął się cyrk - jak je przewieźć??? Baronessa charakterna dziewczyna Emotikon smile Na szczęście Ola, zabrała je do swojego samochodu i ruszyłyśmy, najpierw na Czerniaków, a później do Konstancina. Pierwszego odstawiłyśmy do hotelu Ikara (ten sam, w którym mieszka Sparta, Troja i Lira), następnie z dziewczynami do kliniki. Baronessa teraz już Electra Emotikon smile Wiek 8+, uzębienie marne, części zębów brak, część starta jeszcze jest... -Guzy na listwach mlecznych, czeka nas konsultacje chirurga, - uszy w stanie dobrym. - Waga 35,5kg - w tylnej części grzbietu jakaś dziwna blizna, jakby stare poparzenie, albo długo gojąca się rana - sporo małych guzków na całym ciele, może to kaszaki - do konsultacji. Pobrana krew (morfologia i biochemia) Suka do ludzi bardzo miła, grzeczna, fajnie chodzi na smyczy. Jak na swój wiek w całkiem dobrej kondycji fizycznej, bez problemu sama wskoczyła do samochodu i poszła spać. Carmen - po prostu BIDA Z NĘDZĄ! Wiek ciężki do określenia, stan ząbków nieco lepszy niż u Electry. Uszy - pobrany wymaz, przerośnięte małżowiny, i syf..., kupiona maść do uszu. Waga - 31,5 kg Wyłysiałą, wylniała, sierść w marnym stanie. Pobrana krew (morfologia, biochemia i tarczyca) Suka CUDO! Anioł, łapiąca tak za serce, że ciężko to pisać, kochana, wrażliwa, delikatna. Pięknie jechała samochodem z przodu w moich nogach, miejsca nie miała zbyt dużo, ale jej to nie przeszkadzało, najpierw położyła mi mordkę na kolanach i wpatrywała się prosto w oczy, później poszła spać. Dzisiejszy rachunek u weta - 310 PLN, wczorajsze zakupy + środki na odrobaczenie - 150 PLN Zdjęcia słabe, kompletnie nie miałam do tego głowy, a zaraz ruszamy odwieźć Zeusa i Rafę pod Tomaszów Maz. Za hotelik musimy zapłacić z góry, nie ukrywam, że bardzo liczę na Waszą pomoc " Emotikon heart
  7. kochani ja możecie pomóżcie Fundacji : http://www.dogomania.com/forum/topic/145486-jutro-koniec-winobranie-loteria-na-nog%C4%99-w-%C5%82ap%C4%99-do-20-lutego/
  8. kochani ja możecie pomóżcie Fundacji : http://www.dogomania.com/forum/topic/145486-jutro-koniec-winobranie-loteria-na-nog%C4%99-w-%C5%82ap%C4%99-do-20-lutego/
  9. kochani ja możecie pomóżcie Fundacji : http://www.dogomania.com/forum/topic/145486-jutro-koniec-winobranie-loteria-na-nog%C4%99-w-%C5%82ap%C4%99-do-20-lutego/
  10. tak bardzo jest podobna do mojego Artaska . Śliczna .
  11. stałej nie mogę chociaż serce mi pęka. Mam bardzo dużo deklaracji i kredyt w CHF. :( Pomogę jednorazowo i jak mi finanse pozwolą postaram się coś dorzucać od czasu do czasu.
  12. cudowne wieści. Zeus spędza mi sen z powiek od czasu jak go tu zobaczyłam. Rafa też dzisiaj powaliła mnie na kolana :(
  13. Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek dla staruszka Tofika. A na nim nowe sweterki, bluzki i sukienki. CUDEŃKA :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  14. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  15. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  16. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  17. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  18. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  19. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  20. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  21. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  22. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  23. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  24. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
×
×
  • Create New...