nie. Chodziło o DT dla szczeniaków . Mam tel do nich i podałam malagos ale nie wiem kiedy przeczyta wiadomość. Chyba ,że ktoś ma do niej kontakt i może przekazać aby zajrzała do komunikatora.
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...rcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-i-maniek-ju%C5%BC-w-fundacji-bernardyn-prosimy-o-wsparcie-finansowe/
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią.
http://www.dogomania...brzydki-na-dom/