Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10845
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. przez to nowe dogo bardzo powoli odnajduję "swoje" wątki i nie wiedziałam ,że już wyciągnięta. Dzięki za odpowiedź :)
  2. skoro Mika już na 100 % ma swój domek to czy planujecie wyciągnięcie jakiegoś kolejnego biedaka z przytuliska ?
  3. ja mam konto SMON-u do wpłat dla Niko. Zmieniło się coś ?
  4. wreszcie znalazłam wątek Donalda. Cieszę się , że psiak bezpieczny i chyba na swój sposób szczęśliwy :)
  5. Kruczek na razie to bogaty chłopak tak więc nic się nie stało ;) post z rozliczeniem - aktualny. :)
  6. nie. Chodziło o DT dla szczeniaków . Mam tel do nich i podałam malagos ale nie wiem kiedy przeczyta wiadomość. Chyba ,że ktoś ma do niej kontakt i może przekazać aby zajrzała do komunikatora.
  7. malagos przesyłam na pw. nr. telefonu do tego DT dla szczeniaków z FB. Proszą o kontakt.
  8. malagos jesteś na FB ? Jest tam profil https://www.facebook.com/domtymczasowy.dlaszczeniakow może będzie mogła pomóc.
  9. też jestem u maluchów ale nie mam możliwości pomóc inaczej jak grosikiem.
  10. ja nie mogę zrozumieć jak ktoś mógł podjąć decyzję o operacji psa w tak zaawansowanym wieku ?
  11. ja nie umiem ale może ktoś by zrobił bazarek cegiełkowy na opłacenie podróży a przy okazji dogomaniacy poznaliby Tolusia i Maniusia.
  12. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  13. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  14. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  15. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  16. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  17. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  18. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  19. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...rcie-finansowe/
  20. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-i-maniek-ju%C5%BC-w-fundacji-bernardyn-prosimy-o-wsparcie-finansowe/
  21. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
×
×
  • Create New...