Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. melduje się u suni. Poleciało 20,- . Pod koniec miesiąca może uda mi się coś jeszcze wyskrobać.
  2. ......................
  3. znalazłam wpis na fb z dnia 14.01.2015r. " Kochane ciocie Kruczusiowe rozliczę wpłaty dla Kruczunia do 14.01.2015r P.Małgosia Żernicka i Górkowicze wpłacili 370zł czyli jest nadpłata 20zł.Skontaktuję się dziś z Fundacją ..."
  4. z FB z dn. 29-03-2015 : " Sylwia: Kochani u nas wszystko dobrze!Zaszczepiłam Kruczunia na wściekliznę i odrobaczyłam.Opłaty biorę na siebie.Wiosnę już u nas widać malutkie listki się zielenią,słoneczko świeci .Mocno wszystkich ściskamy!!! "
  5. a Nana jest na DT ?
  6. jak wyglądają finanse Niko ?
  7. stałej już nie dam rady .Mogę jednorazowo dać 20,- .Poproszę nr. konta.
  8. a ja ciągle wierzę ,że jednak będzie chodził . Z tego co pamiętam Loluś też w/g lekarzy miał nie chodzić a biega jak sarenka .
  9. może Sylwia zajrzy i napisze co u staruszka słychać .
  10. Mam jednak nadzieję ,że go nie dostaną ... Może biedak miał już dosyć chleba z wodą ... albo sami się go pozbyli.
  11. gmina pozwoli go zabrać czy chce oddać tym ludziom ?
  12. Feluś ze swoim lękiem też będzie zagrożony w przytulisku. Ta gmina usypia psy lękliwe :( Może założyć wątek Lupuskowi i szukać sponsorów na hotelik ?
  13. mam nadzieje ,że gmina doceni Waszą działalność dzięki , której już tak mało psów jest w przytulisku i nie zrobią czegoś tak okropnego...Czy zostały te same władze co uśpiły Rudiego czy są nowe ? Lepiej aby nie wrócił do tej nieodpowiedzialnej rodziny...
  14. bałam się takiej właśnie wiadomości. :( Daleko to od przytuliska? Jest szansa,że wróci do G. ?
  15. Szybciutko przybiegam do Henia. Stałej nie dam rady mogę pomóc jednorazowo.
  16. mam nadzieje ,że z sunią wszystko w porządku i nadal "jest "..... bo to bieganie luzem nie brzmi "ciekawie"
  17. ja się zgadzam . Mam nadzieję , że oba psiaki szybko dojdą do siebie. Dobrze, że tak szybko zareagowałaś. Jak się teraz czują ?
×
×
  • Create New...