Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  2. i ja znalazłam Nexia. Uff. powoli odnajduję moje ulubione wątki :) Co u psiaka jak jego sytuacja finansowa? Moje deklaracje idą cały czas a za październik będzie po 28-ym.
  3. co się dzieje z sunią?
  4. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  5. ja też nie umiem się odnaleźć na nowym dogo ale uparcie próbuję. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  6. można spróbować. Jest tu kilka wątków psiaków , którym taka zmiana wyszła na dobre i bardzo szybko znalazły domki. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  7. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  8. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  9. powoli zbliża się zima , nie ma możliwości go zabrać ? Straszna bida z niego ...:( Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  10. gdyby im zależało to by poczekali. :( Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  11. dzięki za cudowne wiadomości. Czytając je popłakałam się . Trochę głupie bo przecież nie znałam ich osobiście ale bardzo się cieszę ich szczęściem :)
  12. stałej nie mogę :( ale jednorazowo 20,- pod koniec miesiąca jeszcze wyskrobię.
  13. melduję się u chłopaka. Stałej deklaracji nie dam już rady ale jednorazowo dam 20,- pod koniec miesiąca. Tylko mi przypomnij. :)
  14. jestem u pięknego Tolka. To nie prawda,że nie nadaje się do bloku. Mój Artasek też jest z P...a i też jest duży a od prawie 3 lat świetnie się czuje w mieszkaniu.
  15. co słychać u Milusia ? I przy okazji zapytam też o Piracika ;)
  16. ile jeszcze długu zostało ?
  17. jestem. Wspomogę grosikiem ale dopiero pod koniec miesiąca
  18. dzieki. Juz koleżanka dzwoniła. Pieski są bezpieczne w Legionowie. :)
  19. ma fajne towarzystwo ;)
  20. Mam pytanie czy wiesz co się stało z dwoma psiakami o których napisałaś ? Moja koleżanka z pracy tam mieszka i razem z sąsiadami opiekowali się nimi: dawali jeść, odrobaczali itp. Psy miały budę i nagle zniknęły. Koleżanka się martwi co się z nimi stało bo po ich zniknięciu ktoś zniszczył jedną ścianę budy i podejrzewa,że ktoś im zrobił krzywdę. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.
  21. zapisuję się u Sajgonka :)
  22. i ja się melduję u psiaków . Muszę popłacić swoje deklaracje i zobaczę ile będę mogła pomóc ale niestety tylko jednorazowo.
  23. ja też dołożę grosik. Inaczej nie mam możliwości pomóc. :-(
×
×
  • Create New...