ona ma takie smutne spojrzenie . Może znajdzie się ktoś kto sprawi aby pojawił się na jej mordeczce uśmiech.
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
ciotki wiecie kto zabiera dziewczyny ? Jest info na fb
" ZABIERAMY 2 DZIEWCZYNY!!!!
Prosimy o deklaracje finansowe, bo łatwo nie będzie. Jutro przyjeżdża do nas Sparta i Troja a w tygodniu Carmen i Baronessa "
motikon smile
cioteczki z W-wy bardzo proszę zajrzyjcie na ten wątek . Potrzebna pomoc http://www.dogomania.com/forum/topic/144188-schronisko-w-radysach-psiaki-do-adopcji/