Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  2. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  3. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  4. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  5. ona ma takie smutne spojrzenie . Może znajdzie się ktoś kto sprawi aby pojawił się na jej mordeczce uśmiech. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę na fajny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145516-nowe-sweterki-bluzki-sukienki-na-dt-tofika-do-10-marca-2015/
  6. mam nadzieję ,że Państwo się nie zniechęcą ? Wiadomo ,że psiak potrzebuje czasu na poczucie ,że to jego dom.
  7. yumanji zrobiła wydarzenie na FB dla Burzy https://www.facebook.com/events/394687547376565/?ref=6&ref_notif_type=plan_user_invited
  8. wiem ,że wszystkich się nie da . Tam jest ponad 3000 biedaków ale serce pęka jak się widzi te błagające spojrzenia :(
  9. a co z Orbisem ? Siedzi dalej w R. ? Zeus też biedniutki :(
  10. to "dobra" Fundacja ? Bo o nich akurat niewiele wiem.
  11. ciotki wiecie kto zabiera dziewczyny ? Jest info na fb " ZABIERAMY 2 DZIEWCZYNY!!!! Prosimy o deklaracje finansowe, bo łatwo nie będzie. Jutro przyjeżdża do nas Sparta i Troja a w tygodniu Carmen i Baronessa " motikon smile
  12. fajnie. Dzięki :) A co z Baronem ? Bo Sparta chyba jedzie?
  13. a co z Remizą ? Przeglądałam wątek i doczytałam, że nikt po sunie się nie zgłosił. Jest jeszcze w schronie?
  14. a do imbiru i cytryny polski miód. Stawia na nogi raz dwa. Sprawdzone :)
  15. to kamień z serca. :) ja też z W-wy ;)
  16. o tym samym pomyślałam. :(
  17. mi tez :( Baron i jeszcze doszła Sparta :(
  18. a gdzie idzie Troja?
  19. zapisuję wątek.
  20. cioteczki z W-wy bardzo proszę zajrzyjcie na ten wątek . Potrzebna pomoc http://www.dogomania.com/forum/topic/144188-schronisko-w-radysach-psiaki-do-adopcji/
  21. a Troja i Baron ? Były jakieś telefony ?
  22. następny owczarek, który swoim wzrokiem łamie mi serce :( Troja wygląda jak bliźniaczka Barona .
  23. puściłam 10,- jutro będzie na koncie A. na razie tylko tyle mogę ale będę pamiętać o staruszkach.
×
×
  • Create New...