wiadomości od Sylwii z FB :
" Kochane ciocie u nas wszystko dobrze,była u nas P.Tereska z P.Agnieszką byłyśmy z Kruczusiem na spacerku.Dziadzio się starzeje na łapkach robią się zwyrodnienia.
Konsultowałam z lekarzem,szkoda Kruczunia faszerować mocnymi lekami zasugerował tabletki,ale zapomniałam nazwę napisze jutro. "