a może ten dom , który sprawdziła Nutusia adoptowałby sunię z wątku Nico ? Tą z chorą łapką , którą właściciele chcą oddać ?
Z jednej strony macie rację. Tak się nie robi. Ale ja staram się zrozumieć DT , dopiero kiedy musieli ją oddać to dotarło do nich ,że ją kochają i nie potrafią się z nią rozstać.
Tak myślę sobie głośno.