Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. W rozliczeniu nie ma moich wpłat . 2016-10-03 2016-10-03 Przelew z rachunku Nr rach. przeciwst.: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 Dane adr. rach. przeciwst.: FUNDACJA DWA PLUS CZTERY Tytuł: MDK8- DATEK NA CELE STATUTOWE FUNDACJI - DLA BULBO/LARGO -10,00 PLN 2016-08-26 2016-08-26 Przelew z rachunku Nr rach. przeciwst.: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 Dane adr. rach. przeciwst.: FUNDACJA DWA PLUS CZTERY Tytuł: MDK8- DATEK NA CELE STATUTOWE FUNDACJI - DLA BULBO/LARGO -10,00 PLN
  2. co nowego u Largusia ? Jak się czuje chłopak na wolności ? :)
  3. I ja przybiegam na zaproszenie. Śliczny jest i taki biedny za ta bramą. Mogę poratować groszem jednorazowo na razie bo niestety mojemu Artaskowi siada kręgosłup i mamy wydatki na leczenie.
  4. to świetnie , że Szariczek będzie miał szansę. Czytałam o IRAP i zastanawiałam się czy u Szarika by się sprawdziła.
  5. potrzeba ludzi z Krakowa bo to chyba najbliżej .
  6. w tym m-cu już raczej nie dam rady ale w październiku prześlę parę groszy.
  7. A czy wiadomo , że naprawdę uciekł ? A może popełniono jakiś błąd i pies stracił życie a klinika chcąc uniknąć odpowiedzialności twierdzi ,że uciekł ?
  8. to chyba żart ?
  9. Mam nadzieję ,że został adoptowany do dobrego domu.
  10. Hotel Dla Psów Bella bella www.hoteldlapsow.waw.pl/ [email protected] tel. 516 034 615 ul. Cicha 15 05-552 Stefanowo woj. mazowieckie w tym hoteliku są psy z dogo :
  11. mój tak dostaje 2 x dziennie euthyrox. W jednym kawałku parówki jest proszek a drugi kawałek trzymam . Szybko łyka pierwszy ten z proszkiem aby dostać drugi. :) Działa już prawie rok :)
  12. a to jest prywatne schronisko ? Nikt nie próbował rozmawiać o wolontariacie ?
  13. te zdjęcia "groźnego " psa powinni zobaczyć pracownicy schronu . Ciekawe jakie by mieli miny ? ;)
  14. Przecież już miał kryzysy i je pokonywał. Upały nie są przyjazne zdrowym psom a chorym tym bardziej. Mimo wszystko mam nadzieję , że jeszcze powalczy....
  15. agat21 ma rację. Może zarezerwować miejsce u Sylwii i jeszcze u Joasi . Skończyły się wakacje to może ruszą adopcje i miejsce w którymś hoteliku się zwolni.
  16. cioteczki poszukiwane jest miejsce w h. dla biednego psiaka. Beatko może byłoby miejsce tam gdzie jest Dieselek ? Zajrzyjcie proszę na wątek :
  17. to może do papryki / Psiej chaty ?/ . Jest lub było u niej kilka psów z dogo. papryka Advanced Member Members 136 1702 postów Napisano November 7, 2014 · Zgłoś ten post A oto i nasi lokatorzy - niektóre psiaki pojechały już do swoich kochających DS!!!:) http://www.dogomania.com/forum/topic/143763-d%C5%BCej-d%C5%BCej-psiak-z-padaczk%C4%85-wyci%C4%85gni%C4%99ty-ze-schronu-potrzebna-pomoc/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143747-ma%C5%82a-plamka-pilnie-do-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143361-chili-su%C5%84ka-w-typie-labradorka-cuuuuudo-ju%C5%BC-w-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143583-hilton-roczny-psiak-wyci%C4%85gni%C4%99ty-ze-schronu-prosi-o-ds-ma-ju%C5%BC-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143606-dwuletnia-aria-w-typie-owczarka-niemieckiego-wyci%C4%85gni%C4%99ta-ze-schronuu/ 0 Cytuj W maju pisała , że mają 3 miejsca. Może coś by mieli wolnego Psia Chata: kontakt: 533 286 692
  18. też jestem ciekawa o co chodzi ?
×
×
  • Create New...