mdk8
Members-
Posts
10843 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
W rozliczeniu nie ma moich wpłat . 2016-10-03 2016-10-03 Przelew z rachunku Nr rach. przeciwst.: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 Dane adr. rach. przeciwst.: FUNDACJA DWA PLUS CZTERY Tytuł: MDK8- DATEK NA CELE STATUTOWE FUNDACJI - DLA BULBO/LARGO -10,00 PLN 2016-08-26 2016-08-26 Przelew z rachunku Nr rach. przeciwst.: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 Dane adr. rach. przeciwst.: FUNDACJA DWA PLUS CZTERY Tytuł: MDK8- DATEK NA CELE STATUTOWE FUNDACJI - DLA BULBO/LARGO -10,00 PLN
-
co nowego u Largusia ? Jak się czuje chłopak na wolności ? :)
-
Niemój czyli mały szorściak z ulicy już ma ciepły domek!
mdk8 replied to dzodzo's topic in Już w nowym domu
I ja przybiegam na zaproszenie. Śliczny jest i taki biedny za ta bramą. Mogę poratować groszem jednorazowo na razie bo niestety mojemu Artaskowi siada kręgosłup i mamy wydatki na leczenie. -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to świetnie , że Szariczek będzie miał szansę. Czytałam o IRAP i zastanawiałam się czy u Szarika by się sprawdziła. -
potrzeba ludzi z Krakowa bo to chyba najbliżej .
-
A czy wiadomo , że naprawdę uciekł ? A może popełniono jakiś błąd i pies stracił życie a klinika chcąc uniknąć odpowiedzialności twierdzi ,że uciekł ?
-
to chyba żart ?
-
Mam nadzieję ,że został adoptowany do dobrego domu.
-
Hotel Dla Psów Bella bella www.hoteldlapsow.waw.pl/ [email protected] tel. 516 034 615 ul. Cicha 15 05-552 Stefanowo woj. mazowieckie w tym hoteliku są psy z dogo :
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
mdk8 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Przecież już miał kryzysy i je pokonywał. Upały nie są przyjazne zdrowym psom a chorym tym bardziej. Mimo wszystko mam nadzieję , że jeszcze powalczy.... -
agat21 ma rację. Może zarezerwować miejsce u Sylwii i jeszcze u Joasi . Skończyły się wakacje to może ruszą adopcje i miejsce w którymś hoteliku się zwolni.
-
to może do papryki / Psiej chaty ?/ . Jest lub było u niej kilka psów z dogo. papryka Advanced Member Members 136 1702 postów Napisano November 7, 2014 · Zgłoś ten post A oto i nasi lokatorzy - niektóre psiaki pojechały już do swoich kochających DS!!!:) http://www.dogomania.com/forum/topic/143763-d%C5%BCej-d%C5%BCej-psiak-z-padaczk%C4%85-wyci%C4%85gni%C4%99ty-ze-schronu-potrzebna-pomoc/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143747-ma%C5%82a-plamka-pilnie-do-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143361-chili-su%C5%84ka-w-typie-labradorka-cuuuuudo-ju%C5%BC-w-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143583-hilton-roczny-psiak-wyci%C4%85gni%C4%99ty-ze-schronu-prosi-o-ds-ma-ju%C5%BC-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143606-dwuletnia-aria-w-typie-owczarka-niemieckiego-wyci%C4%85gni%C4%99ta-ze-schronuu/ 0 Cytuj W maju pisała , że mają 3 miejsca. Może coś by mieli wolnego Psia Chata: kontakt: 533 286 692
-
też jestem ciekawa o co chodzi ?