Jump to content
Dogomania

Mattilu

Members
  • Posts

    10472
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mattilu

  1. A ja sie wstrzymywalam, bo mam mieszane uczucia, ale moze rzeczywiscie...
  2. Hopka wazy 9 kg! Ale wet mowi, ze jest ok :) Bylo szczepiene wszystko w jednym i wyciskanie gruczolow ogonowych - tego nie lubimy zdecydowanie. Poza tym pies w top formie :)
  3. Pewnie, w tych upalach bez majtek lepiej! A co do mydla - na pewno koledzy pozyczyli :evil_lol:
  4. Kocham tego zolwia:loveu: Innych tez, ale jego najbardziej :)
  5. My tez zagladamy z pytaniem, czy dalej spicie w Olczynym pokoju i kto teraz chrapie? :loveu: Wscibska Mattilu z niczemu niewinna Hopcia
  6. [quote name='Majkowska']Siup do góry psiaku. Nikt do ciebie nie zagląda :([/QUOTE] Zaglada, tylko nie zawsze pisze ;)
  7. Cudownie sie czyta takie wiadomosci i czuje te energie i optymizm bijace z Ciebie :)
  8. Jak duza jest coreczka Panstwa? Bo mam troche ubran na 128 cm dla dziewczynki i chetnie przesle
  9. [quote name='Ziutka']CZEEE Hopciu :) wpadam Cie ucałować w noseczek ;)[/QUOTE] Najpierw na Cebie naszczekam (tylko sie nie przeStrasz ;) ) a potem to juz sie nadstawie i do buziakow, i do glaskow :) Hopka uprzedzajaca ;)
  10. [quote name='Gusiaczek']Na spotkaniu z behawiorystą-szkoleniowcem usłyszeliśmy, że psu trzeba dać kredyt zaufania, że natura uciekiniera dana nielicznym. Oczywiście, jak przy dziecku, trzeba wyznaczyć granice, ale i "dać szansę", jak mówił Piotr. Ovo bez smyczki bardzo karna, pilnuje się nas jednak muszę być bardzo czujna, bo nie jestem w stanie przewidzieć sytuacji, w których np. zareaguje na niezauważalny dla mnie bodziec, jak się zachowa ... Potrzeba zabawy jest najsilniejsza - piłeczką odwrócę jej uwagę od wszystkiego (chyba;) sic!) Inne psy ignoruje - w ogóle nie chce się z nimi bawić - jeszcze jakiś czas temu tak nie było. Ot, właśnie - dorośleje . Poza tym nasza uwaga (często wymuszana;)) jest na niej skupiona, zapewniamy dużo ruchu, zabawy i być może, to zaspokaja Ovczyny nadmiar energii?:)[/QUOTE] Madrze Ciotka prawisz: kredyt zaufania. To bardzo trudne, ale to dziala. Ciekawe, czy Ovo bedzie sie bawic z Hopka, czy ja zignoruje, czy, nie daj Boze, gorzej... Bardzo mi sie podobaja Wasze odimienne przymiotniki: Ovczyny, Olczyny :) To od Hopki byloby Hopczyny?
  11. Ale latwo nie jest...
  12. Jak to jest, ze te matki zawsze synow pakuja, a coreczki same sobie radza?
  13. [quote name='kejciu']Alma juz po sterylce :):):) mialam okazje "asystowac":) byla bardzo dzielna! :):):)[/QUOTE] Uff, to dobrze :) Czekamy na elaborat Nutusi ;)
  14. [quote name='Ziutka']Ja tam moge kiedy Czarownica Nutusia bedzie kazała :)[/QUOTE] To jedz dwa razy, najpierw 6-go, kiedy bedziemy my, i potem, kiedy beda inni :)
  15. Melduje, ze Hopka coraz bardziej sie pilnuje i patrzy gdzie jestesmy. Jest coraz uwazniejsza i coraz wiecej rozumie. Wychodze z nia teraz do parku i spuszczam ze smyczy bo nie moge z nia biagac, a ona szaleje, goni za muchami i ptakami, ale caly czas sprawdza gdzie jestem. Mam wrazenie, ze Hopka mi dorosleje:loveu:
  16. I ja sie ciesze, ze Smieszka znalazla swoje miejsce :)
  17. Sama piszesz, ze trzeba stac na bacznosc, w dwuszeregu...wystarczy jeden fotel: dla policjanta;)
  18. Qrcze, ne jest latwo, ale faktyczne teraz najgorszy czas dla alergikow, moze za chwile cos przestanie pylic i bedzie lepiej...
×
×
  • Create New...