Jump to content
Dogomania

Mattilu

Members
  • Posts

    10472
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mattilu

  1. [quote name='Gusiaczek']przeszkadza dziura w zębie, cała reszta to pikuś ;)[/QUOTE] O! Dobrze powiedziane:)
  2. Przy tych sklonnosciach do wloczegi dobrze, ze Fionka jest zaczipowana.
  3. [quote name='Gosiapk']Kawał psa ;)[/QUOTE] [quote name='Ziutka']Nooo brytan normalnie :eviltong:[/QUOTE] jak byscie widzialy jak na wszystkich groznie warczala z wysokosci moich kolan w poczekalni u weta, jak z tago cialka dobywal sie grozny grzmot, to byscie sobie tu nie robily smichow chichow: brytan jak sie patrzy! ;)
  4. [quote name='Ellig']W drodze na Kolo zajrzyjcie na kawe do mnie:)[/QUOTE] Jak mnie Gusiaczek zawiedzie to z mila checia :)
  5. [quote name='inka33']A co będę Siostrzyczkom przeszkadzać...[/QUOTE] Iiii tam, pohasamy razem na jakiejs psiej laczce :)
  6. Zagladam do dziewczynki i zapisuje watek.
  7. Cudne wiadomosci!!! Bardzo sie ciesze! I z powodu Gapci i z powodu Inki, ktora miejmy nadzieje, obfocona przez Marysie zaraz powedruje do domku :) Marysiu, moze sie wybierzesz do mestudio i obfocisz jej nieadopcyjne tymczasy?:diabloti:
  8. [quote name='Ziutka']Matko kochana...brak mi słów :([/QUOTE] Prawda? Mi wszystkiego brak - nie ogarniam czegos takiego rozumem.
  9. [quote name='Gusiaczek']Taki miałam pomysł, ale nieśmiałam proponować .... Dziękuję.[/QUOTE] Nie dziekuj! Wyznam Ci szczerze :loveu: , ze sie doczekac nie moge!
  10. [quote name='Asiaczek']Hohoho, jakie w sumie dobre wieści:) pzdr.[/QUOTE] Prawda? :) Tez pozdrawiamy!
  11. [quote name='inka33']Ale fajne umawianka... ...chlip.[/QUOTE] Nie chlip, tylko tez jedz na spacer na Kolo :)
  12. Zagladam do malego, ale na razie nic wiecej nie moge zrobic :(
  13. [quote name='AMIGA']Uwielbiam te ciepłe ciałka przytulone tak całkiem "na styk" do człowieka. Gorzej, jak są straszne upały, ale chyba jakoś w tym roku nam nie grożą[/QUOTE] u nas teraz sa straszne upaly, ale ta rozbrajajaca ufnosc sprawia, ze cierpliwie znosze rozgrzewajacy oklad z psa :)
  14. [quote name='Gusiaczek']Obawiam się spotkania Ovo z taką ilością Ogonków u Magdy .... sunia zupełnie pozbawiona jest agresji, ale kto wie ...? Ovka, by przetrwać, w mordowni poddała się, jest nadal uległa i jej ignorancja, wg. mnie, to "usuwanie się z pola widzenia na wszelki wypadek" :( Ona zawsze ustąpi, nie doszczeka się swojego, pozwala na zabieranie ukochanej piłeczki ... myślę, że najzwyczajniej boi się ... dla niej stado, to nie zabawa, to przetrwanie i lęk przed tym, co może się wydarzyć w walce o byt ... Ech ...... Ps. tak![B] HOPCZYNY[/B] ;)[/QUOTE] Wiesz co? Do Nutusi wybierz sie bez Ovki - umowimy sie na spacer ktoregos wieczora (bo w dzien malowanie :( ) tylko we dwie z naszymi dziewczynami - podjade do Ciebie na Kolo :)
  15. Mysle, zemestudio ma na mysli wlasna sytuacje: nie myslala wczesniej rozumem, tylko sercem i nabrala ogonow pod opieke, a teraz musi kombinowac jak je utrzymac. A my bedziemy kombinowac razem z nia.
  16. [quote name='Nutusia']Hopcia - Ty wydoroślej z posłuszeństwem tylko, nie tak całkiem, dobra?... ;)[/QUOTE] Dzis byl gosc u Zosi - 5letnia kolezanka - dziewczyny (po wstepnym rabanie urzadzonym przez Hopcie;) ) bawily sie we trzy: biegi, piski, pileczka, przeciaganie, chowanie - Jedrek stwierdzil, ze Hopcia nigdy nie wydorosleje ;) Teraz spi wykonczona na kanapie, przytulona do mnie :)
  17. [quote name='inka33']Ciotka, Gapcia obfocona wreszcie od... nosa strony?! :mad:[/QUOTE] Wlasnie? Obfocona?!
  18. [quote name='Gusiaczek']Witaj Szu Kochany :loveu: nie martw się, starzeję się coraz szybciej i może doczekasz u Jamora mojej emerytury w Bieszczadach .... ale będzie klawo! mówię Ci :)[/QUOTE] no to w obliczu TAKICH planow starzej sie szybciej!!! Bedziemy do Was przyjezdzac :diabloti: z tymi finansami to w ogole cienko jest, nie tylko u Szu :(
×
×
  • Create New...