Jump to content
Dogomania

Mattilu

Members
  • Posts

    10472
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mattilu

  1. Fakt. No nic, czekamy na odzew na ogloszenia.
  2. [quote name='Nutusia']Filonku - trzymam za odpowiednio poważny odzew z ogłoszeń...[/QUOTE] Ja takoz! Filonku ten domek musi sie znalezc!
  3. Przylaczam sie: odpoczywajcie i nie zamartwiajcie sie! A Myszka sliczna :)
  4. [quote name='Nutusia']Nie wiesz Mattilu jak to bywa z DT? Zaczyna się od jednego, a potem kolejny już właściwie... nie gra roli ;)[/QUOTE] Czasami gra :(
  5. Jak wrzucisz te zdjecia Inki do ogloszen, to nie wyobrazam sobie, zeby u Ciebie dluzej zabawila! Mizianki dla calego przesympatycznego stada :)
  6. Jestem, żeby nie było że mnie nie ma;-)
  7. Noo, dobrze...szczerze mówiąc już się chciałam oburzyć, bo po takie śliczności przejechać nawet 1000 km nie wydaje mi się za dużo (a wiem co mówię;-) )
  8. [quote name='Ellig']Tak jak obiecalam, zabieramy malą Fionę, mam nadzieje,ze moze zostac w hotelu i przyjechac do nas po sterylce? Nasza jamnisia, musi tez miec przeniesiona sterylke bo za duzo niewiadomych w czwartek konsultacja u wet.[/QUOTE] Czy to znaczy, że dla Oli kroi się domek? czy pani Ania zgodziła się na trzy tymczasy?
  9. czy wreszcie wiadomo jakie są losy czarnej Mamby?
  10. Czesc piekny Rinaldo :)
  11. Ale sie ciesze na spotkanie w takim licznym gronie! :) i zal, ze nie moge byc w obu terminach ;) Alutka wymyslajaca innym psom stojac na dwoch lapach - kogos mi to przypomina...:)
  12. Poprosze o nr konta, wplace jednorazowo 40 zlotych.
  13. Ale za to chetnie poplywa :eviltong: Plywanie dobrze robi w kazdym wieku :)
  14. [quote name='Mazowszanka2']A co to się stało, że TZmestudio zrobił się osobny :???:[/QUOTE] Wemancypowal sie :) W negatywie - ale tylko obrazkowym ;) Czytam wszystkie porady, ktore jak mysle biora sie z ogromu milosci do jamnikow i pozdrawiam i Sare i cale szacowne grono jej opiekunek - a najbardziej zolwia :loveu:
  15. [quote name='malagos']Ryjonek, jak fajnie, że jesteś! Planujemy z Mazowszanką dotrzeć na to drugie spotkanie w sobotę 10 sierpnia, bo 6 sierpnia ja pracuję.......A Ty, abstrahując od dżemików, będziesz z nami na Zlocie Czarownic? Jakos tak za kilkanaście dni moją być u mnie moi synkowie zabrać Kenię do Warszawy, i może im bym spakowała słoiczki dla Mattilu, zawsze to blizej niz ode mnie?.....[/QUOTE] naprawde?! To by bylo super! Dziekuje za taki fajny pomysl :) [quote name='Ryjonek']To my zabierzemy od twojej Siostry dżemiki:) i zawieziemy na Sabat. Właściwie to mozemy się zapisać na oba terminy, bo mam urlop w końcu:)[/QUOTE] abstrahujac od dzemikow ciesze sie, ze bedziemy mogly sie poznac :) [quote name='Ellig']Oczywiscie,prosze tylko o kontakt:)[/QUOTE] Elu, jestes za dobra:loveu:
×
×
  • Create New...