[quote name='malagos']Ryjonek, jak fajnie, że jesteś! Planujemy z Mazowszanką dotrzeć na to drugie spotkanie w sobotę 10 sierpnia, bo 6 sierpnia ja pracuję.......A Ty, abstrahując od dżemików, będziesz z nami na Zlocie Czarownic?
Jakos tak za kilkanaście dni moją być u mnie moi synkowie zabrać Kenię do Warszawy, i może im bym spakowała słoiczki dla Mattilu, zawsze to blizej niz ode mnie?.....[/QUOTE]
naprawde?! To by bylo super! Dziekuje za taki fajny pomysl :)
[quote name='Ryjonek']To my zabierzemy od twojej Siostry dżemiki:) i zawieziemy na Sabat.
Właściwie to mozemy się zapisać na oba terminy, bo mam urlop w końcu:)[/QUOTE]
abstrahujac od dzemikow ciesze sie, ze bedziemy mogly sie poznac :)
[quote name='Ellig']Oczywiscie,prosze tylko o kontakt:)[/QUOTE]
Elu, jestes za dobra:loveu: