Jump to content
Dogomania

Mattilu

Members
  • Posts

    10472
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mattilu

  1. Jolus, ja tylko przypominam, ze czekam a dane konta, gdzie moge wplacic 20 zl dla Filonka :)
  2. No i jak ja mam spac?! No jak?!
  3. Cudny filmik! Jak na sprytnie sobie radzi:loveu:
  4. Rinus, ciesz sie sloncem, poki nie pada ;)
  5. [quote name='Ziutka']I My z Olciem trzymamy :)[/QUOTE] To chcem zbaczyc! Fotasia Olusiowego kciuka poprosze! Ja tez czymam! Mocno!
  6. [quote name='Nutusia']Za to właśnie prosiłam o kciuki na wątku Al ;) Bo to o niej właśnie myślą. Tzn. Pani Mama jest zauroczona - teraz pora na zauroczenie Panny Córki :)[/QUOTE] Panna Corka jak rozumiem nie podpada juz pod kategorie dzieci ;)
  7. A co Wy tak sobie w metryki zaczelyscie zagladac? Najfajniejsze prezenty dostaje sie bez okazji! ;)
  8. Wchodze, patrze: a tu takie fajne wiesci :) Slij Ellig, skoro mestudio rzyklepala, niech Szu wreszcie ma swoich ludzi :)
  9. [quote name='Mazowszanka2']A oto ulubione zabawki Fiony: Myszka bez głowy i zewłok misia, którego, nota bene, sama sobie wybrała z worka pełnego pluszaków. Wszystko brudne jak matka ziemia, bo wywlekane na zewnątrz. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6219/dhyu.jpg[/IMG][/QUOTE] W tym tez Fionka przypomina Hopencje :)
  10. [quote name='Nutusia']Zadymiara i podpuszczaczka! :) Za to jaka... KOFFFFFANA! ;)[/QUOTE] No :) W sumie Nutusia wie o tym najlepiej ;) [quote name='inka33']No bo to przecież JEJ PARK, więc i DOBRZE SPEŁNIONY OBOWIĄZEK... :evil_lol:[/QUOTE] O, TA Ciocia mnie NAPRAWDE dobrze rozumie! [quote name='Gusiaczek']Hopka, no no .... :crazyeye: Diabeł wcielony we psa ;) Ovka zaskoczona[/QUOTE] Ovka, ale mowie Ci, jaka satysfakcja!!! [quote name='Isadora7'][B]Dawaj do nas na Gibalak laska, porządzimy razem. [/B] Rzekł sznapsbarytonem Rambo żulik z Kercelaka[/QUOTE] Spoko loko Rambo, Kercelak bedzie nasz :) Hopka pewna swego :)
  11. No więc nie ma już wątpliwości. To długołape, subtelne stworzenie, pierwszy słodziak i przytulanka w domu, jest na dworze pierwszej klasy zadymiarą. W naszym malutkim parczku naszczekała na małe 1,5 roczne dziecko, potem przyskoczyła do płotu za którym pracowali robotnicy remontujący sąsiadujący z parkiem dom i znowu narobiła rabanu, zobaczyła panią wywieszającą na ganku koce i kołdry w domu z drugiej strony parczku więc poleciała tam nawymyślać kobiecie, na koniec usiadła na środku i jeszcze naszczekała ogólnie na wszystkich, żeby dać okolicznym psom, pozamykanym w domach, znać kto tu rządzi i do kogo ten park należy, a potem, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wyciągneła się jak długa i ogryzając patyk z przyjemnością słuchała koncertu psiego szczekania ze wszystkich domów dookoła. Zadymiara! Zadymiara o karmelowym nosie i niewinnym orzechowym spojrzeniu :mad:
  12. Ja tez jestem u malej hienki ;) albo raczej likaona :loveu:
  13. Czesc Szu! Nie zapominam o Tobie :)
  14. Pani Ania to skarb! :)
  15. [quote name='Nutusia']Przecudniasta jest! :) Taka trochę Hopkowo-Alusiowa, prawda Mattilu? ;)[/QUOTE] Dokladnie tak! Te klapciate uszy, trojkatna mordka, dlugasne odnoza...jest wzruszajaca! Mam nadzieje ze to plywanie przysluzy sie lapince:calus:
  16. Dzieki za wskazanie madrej ksiazki. Choc jak zwykle to co wartosciowe - u nas na wyczerpaniu. A ksiegarnie zawalone makulatura.
  17. Cieszymy sie bardzo!!! Tytul watku leje miod na serce :)
  18. Pieknosciowe fotki i pozy modelek tez!
  19. To czekamy na fotaski czystego i pachnacego przyjemnie Farta :)
  20. Od progu mow "wcale cie nie chce zabrac" ;)
  21. [quote name='Mortes'] Ubranka na 128 wzrostu powinny być na Maję dobre :)[/QUOTE] To super, poprosze na priv adres, na ktory mam przeslac ciuszki :)
×
×
  • Create New...