Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Ciociu doda, jesli masz jakies podejrzenia wzgledem hoteliku slicznej Maszenki, prosze o opublikowanie konkretnych zdjec, opisow konkretnych zajsc albo swiadkow, ktorzy sa w stanie swoim nazwiskiem i imieniem potwierdzic to, co same zobaczyly. Inaczej, takie intrygi nie powinny miec miejsca na dogo. Niesluszne podejrzenia zniechecaja ciocie do otwierania kabzy na chore, potrzebujace stworzenia. To jest bardzo nieprzyjemne nawet dla mnie, osoby sponsorujace wiele zwierzat na dogo. Jeszcze jedna taka afera i trzeba bedzie sie pozegnac z dogomania. W wiec, jak na slubie, albo mowisz teraz, albo milczysz na wieki. Mam dosyc takich podjazdow jak za czasow szlachty zasciankowej!!!!
  2. Kiedy Zabka(po zmarlym synu) do nas przybyla, nie byla wysterylizowana. Kiedy dostala cieczki, bylo pieklo w domu. Boby, nie wykastrowany samczyk,jeczal, molestowal Zabcie, bez niej nie chcial wyjsc z domu. Na spacerze musialysmy byc na przodzie, a maz z Nim z tylu, bo zapieral sie i nie chcial wedrowac. Zabcia wogole nie byla nim zainteresowana. Chciala miec spokoj. Mamy teraz inna sunie(patrz watar), w schronisku zostala zaraz wysterylizowana(poprzednia zmarla na stole operacyjnym w obecnosci dwoch lekarzy w czasie trwania sterylizacji) i teraz nie mam zadnym klopotow. Wacha to, co wacha Boby, Sika tam, gdzie Boby posikiwal. Lubi sobie zjesc(sama gotuje to i smakuje).
  3. Poprosze o numer konta, cos sie wyslupie ze skarpety rencistki.
  4. Calosc trwa caly miesiac, nic na to nie poradzisz. Jesli twoja sunia jest na smyczy, to wszystko jest w porzadku. Do przechodzacych wlascicieli psow mozna powiedziec,´aby uwazali, bo twoja sunia ma cieczke i nie zyczysz sobie nachalnych kawalerow. Prawdziwy psiarz zrozumie ciebie, ciociu. Reszta, to cholota.
  5. Ciekawe, co ciocia ma na podworku?
  6. Stala za luty juz poszla
  7. Stala za luty poszla dla strachulca
  8. Stala na luty poszla
  9. Pare groszy poszlo na potrzeby chlopakow
  10. A cisteczka od cioci kejciu byly smaczne?
  11. Jak beda juz szczeniaki, bedziesz juz wiedziec. Suka moze miec rozne szczeniaki z roznymi psami
  12. Ona jeszcze sie boi o swoja nowa rodzine i byc moze tak reaguje. Najpierw musi sie upewnic, ze zostaje u was na zawsze, a to trwa pare miesiecy. W tym czasie nie na sile kontakty z innymi psami. Najpierw niech sie nauczy chodzic na smyczy i nie reagowac na przechodzace w poblizu psy. W tym momencie zagadac ja i podac smaczek, w nagrode, ze nie reaguje na psa. Ona broni swojej nowej rodziny i chce konkurencje "wygryzc". Niech sie najpierw oswoi z wami, potem bedzie czas na inne kontakty.
  13. http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/weterynarz-straci-prace,157101.html http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/horror-w-pseudohodowli-psow,157195.html
  14. Prace stracila, przychodnia w Lodzi natychmiast wypowiedziala jej prace. Mam na mysli calkowity zakaz pracy w zawodzie.
  15. Wstrzasajace zdjecia, a weterynarka powinna miec zakaz pracy w swoim zawodzie. Brak empati. Nawet po sobie nie posprzatala strzykawek, szczepionek itd. Ale z calym spokojem spogladala na rozpacz psow. A moze to byla jej hodowla pod plaszczykiem nazwiska ojca? To byloby zrozumiale. Wielu lekarzy traktuje swoich pacjentow jak" dojne krowy" bez odrobiny wspolczucia, aby tylko kasa byla.
  16. Mozecie dac link do programu? Nie mam TV
  17. teresaa118

    Guzy

    My tez cieszymy sie, ze nasz Boby jest z nami. Troche wredota, nie lubi sie czesac, ale kochany i przytulasmy. Ot, troche wieksze od kota.
  18. teresaa118

    Guzy

    Podczas USG u mojego Bobyego (Pappilion) tez stwierdzono martwe pola na watrobie. Z tym, ze jego watroba jest znacznie powiekszona. Nastepnym krokiem bylaby biopsja. Ale nie wyrazilam zgody na to. Pewnosc, ze nowotwor jest zlosliwy lub nie, nie zmienia stanu rzeczy. Na to nie ma lekarstw. Raz w miesiacu otrzymuje on zastrzyk Heparin wspomagajacy prace organu. Gotuje sama dla obydwu psow, wiec otrzymuja zdrowa karme i zawsze swieza. Tak jest od 2 lat, pies je, biega(14 lat) no i duzo spi. Lekarka powiedziala, ze smierc moze byc natychmiastowa, ale coz mozna jeszcze zrobic? Od czasu do czasu wymiotuje brazawa zawartoscia i ma rozwolnienia. W tym przewaznie jednodniowym stanie nie je i nie pije. Potem znowu jest wszystko w porzadku.
  19. I ja tez dziekuje za najnowsze zdjecia mojego najulubienszego psa z Dogo. Nawet nie jestem zazdrosna o jego dziewczyne!!!!
  20. A co nowego u psiaka? Sa telefony o adopcje, czy tylko sobie siedzi w hoteliku
×
×
  • Create New...