Jump to content
Dogomania

Czoky

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Czoky

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 09/25/1993
 1. Czoky

  Agresywne podgryzanie innych psów

  Właśnie będziemy próbować spożytkować jej energię poprzez canicross może coś pomoże. A co do podgryzania to nasza niestety nie kłapie w powietrzu. Za pierwszym razem trafiliśmy na młodego bullteriera, który znosił jej zachowanie, zapewne przez wysoki próg bólu, jednak gdy jak trafiliśmy na delikatniejszą suczkę, to nie była tym zachwycona i szybko zrezygnowaliśmy z zabawy. No nic, będziemy próbować, dziękuję za rady ;) 
 2. Witam,   Trzy tygodnie temu przygarnęłam ze schroniska suczkę w wieku ok. 3 lat. W schronisku nie podano mi żadnych informacji na temat psa, ale po przyjeździe do domu widać pracę, którą włożono w wychowanie psa. Potrafi chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy i wraca na zawołanie. Problem jednak pojawia się w jej kontaktach z innymi psami.    Gdy tylko w zasięgu wzroku pojawia się inny pies Kola wyrywa się, skacze, szczeka. Czasami udaje mi się ją uspokoić i w nagrodę za spokojne zachowanie podchodzimy się przywitać. Kola od razu daje sygnał do zabawy i jest przy tym strasznie nachalna (choć w sytuacji gdy drugi pies próbuje do niej podejść, Kola kuli ogon i ucieka popiskując). Dostaliśmy radę, aby po zapoznaniu z drugim psem puścić ją na ogrodzonym terenie i pozwolić się pobawić. I tu pojawia się kolejny problem, bo sunia w zabawie zaczęła szczekać, powarkiwać i agresywnie podgryzać drugiego psa.    W jaki sposób można zapanować nad jej nadmierną ekscytacją na widok innego psa i co zrobić z agresywnym podgryzaniem? 
 3. Czoky

  Goofi & Inni <3 Zapraszamy do oglądania !

  Piękny piesek :loveu: świetne fotki, chcemy więcej!
 4. Czoky

  Layla i Vexa :)

  Cudowne są :loveu:
 5. Ale piękny z niego chłopaczek :loveu:
 6. Czoky

  BOHITO Red Pearl in Ginger(FCI)

  Ale piękny jest :loveu: Chcemy nowe fotki!!
 7. Czoky

  Ankieta dotycząca ulubionej rasy:

  Owczarek Australijski :loveu: American Staffordshire Terrier :loveu: Staffordshire Bull Terrier :loveu: I te Lubiane bardzo: Mopsy Pudle Foksiki Greystery
 8. Czoky

  Fotografia II

  Anashar świetne zdjęcia :crazyeye:
 9. Czoky

  Mańkowy Zaprasza do swojej galerii ; )

  Oj tak Mańkowy rośnie jak na drożdżach :lol: I fotki Mańkowego Malucha :loveu: [IMG]http://i34.tinypic.com/skw4ro.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1zc1tgg.jpg[/IMG] Jutro postaram się narobić zdjęć podczas spacerku ;)
 10. Czoky

  Kura- najfajniejszy kundel w mieście :)

  Witamy. Ojeju śliczna Kura :loveu: Gratulacje dla psinki. Nowe fotki chemy ;)
 11. O widzę, że Chrupek miewa się świetnie :loveu: Piękny jest ;)
 12. [IMG]http://i35.tinypic.com/2vvq0sz.gif[/IMG] [B]Imię:[/B] Maniek [B]Przezwiska[/B]: Mańkowy, Manfred, Maniuś, Manio, Misio, Mieszko [B]Płeć[/B]: Samiec [B]Data Urodzenia: [/B]11.12.2007r. [B]Rasa: [/B]Pies w typie foksteriera [B]Umiemy: [/B]Siad, Leżeć/Waruj, Łapa, Do Mnie, Zostań, Czekaj, Noga, Szukaj, Łap, Hop [B]Ćwiczymy: [/B]Jakiś czas temu zaczęliśmy ćwiczyć Agility, co z tego będzie, to zobaczymy ^^ Czasem również tropienie [B]Opis:[/B] Maniek to bardzo rozbrykany łobuziak. Wszędzie musi wsadzić swój nochal. Nie ma żadnej rzeczy, której Maniek by nie rozszarpał. Staramy się jednak, aby gryzł on jedynie swoje zabawki, lecz różnie to wychodzi :lol: Uwielbia on długie spacery i gonitwy w polu. Z innymi psami dogaduje się średnio, lecz nadal nad tym pracujemy. Uwielbia wszelkie zabawy i bieganiny. Strasznie lubi wodę, lecz mamy takie szczęście, że zamieszkujemy Mazury. Teraz kilka fot mojego maleństwa ^^ [IMG]http://i35.tinypic.com/10pss37.jpg[/IMG] Świnka ^^ [IMG]http://i33.tinypic.com/2uh9zio.jpg[/IMG] hę? [IMG]http://i37.tinypic.com/30n7z2o.jpg[/IMG] Raaaw [IMG]http://i33.tinypic.com/23lfair.jpg[/IMG] Koot I Maniuś trochę młodszy: [IMG]http://i33.tinypic.com/25exyts.jpg[/IMG]
×