Jump to content
Dogomania

pela112

Members
  • Posts

    779
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pela112

  1. Jestem ;)
  2. Prawie bym zapomniała wspomnieć, że wczoraj miałam pierwszy telefon w sprawie Harleya. Pan jest zainteresowany adopcją psa do towarzystwa dla jego (8-letniej jeśli dobrze pamiętam) labradorki. Zastanawiał się jeszcze nad jednym psiakiem, nie jestem pewna, ale chyba chodziło mu o Hefnera. Ma się jeszcze zastanowić i dać znać. Nie robię sobie zbyt wielkiej nadziei, ale może któremuś się uda ;)
  3. Harley zaprasza ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/145567-harley-wystraszony-i-wychudzony-psiak-szuka-bezpiecznego-kąta/?p=16077770
  4. Witam wszystkich u Harleya :) Harley to nieduży (mierzy ok. 40 cm w kłębie), 1,5-roczny psiak. Z pewnością musi trochę przytyć, gdyż bez trudu można wyczuć wszystkie jego kości. Jest wystraszony sytuacją, w której się znalazł. Początkowo podchodzi do ludzi z dystansem, ale wystarczy trochę cierpliwości, by przekonał się, że nie każdy człowiek jest zły i mu zaufał. Kiedy już się do kogoś przekona, wychodzi z niego wielki pieszczoch, który uwielbia być głaskany. Nie przeszkadza mu również branie na ręce. Lubi bawić się piłeczkami i chętnie za nimi biega. W stosunku do psów na spacerze jest obojętny. Jest zazdrosny o jedzenie i broni go przed innymi zwierzętami, natomiast człowiekowi bez problemu pozwala zabierać, czy też przenosić miskę. Ma dłuższą sierść, która będzie wymagała wyczesywania i strzyżenia raz na jakiś czas, ale nie będzie to problemem, gdyż Harley podczas wszelkich zabiegów grzecznie stoi. Kontakt w sprawie adopcji: 537-046-995 lub [email protected] Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Harley801515RokuOk40CmKlaudiaPelinska#
  5. Oj długo mnie tu nie było, ale za to przynoszę dobrą wiadomość i melduję, że Harry od środy grzeję dupkę w swoim domu. Jutro wezmę numer telefonu i zobaczę jak tam czarnulek się sprawuje :)
  6. Świetnie trafiła :-) Oby każdy schroniskowiec miał tyle szczęścia :-)
  7. Za sesję bardzo dziękuję :D Harry na spacerku dzisiaj był w towarzystwie Fary i Vity. Od czwartku z Beatą pracujemy nad poprawą relacji między Harrym i Farą i muszę przyznać, że są duże postępy :) Dzisiaj mogli bez problemu spacerować obok siebie, czy obwąchiwać krzaczki, a kiedy już dochodzi do jakichś spięć to łatwo można tą dwójkę uspokoić :)
  8. Dzięki za zdjęcia :D Dzisiaj z Hefnerem w towarzystwie Fikusa poszliśmy na spacer wzdłuż byłych torów. Biedak po tym jak jakiś czas temu chwyciła go Fara :( ma traumę i boi się nie tylko Fary, ale też trochę Fikusa. Ale już się chyba do niego przekonuje, bo dzisiaj swobodnie koło niego maszerował :) Po drodze poćwiczyliśmy trochę komendy i załapaliśmy się na zdjęcia, choć Hefner niezbyt chciał pozować. Zastanawiałam się też nad zmianą zdjęcia na stronie schroniska, tylko nie wiem na które? Może któreś z dwóch ostatnich? I jeszcze jakbym mogła uśmiechnąć się w stronę choby o banerek? :)
  9. Ktoś w końcu na ognisko patyki nazbierać musi :eviltong:
  10. Powodzenia :)
  11. Szaleństwo w oczach na tym zdjęciu ma wypisane :D
  12. Po prostu szkoda słów... Dobrze, że przynajmniej ma dt
  13. Jestem u ślicznego :)
  14. Jestem :)
  15. I ja docieram do Jadwigi :)
  16. Jestem ;)
  17. Kciuki zaciśnięte :)
×
×
  • Create New...