-
Posts
779 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pela112
-
Jestem ;)
- 33 replies
-
- schronisko
- suka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Harley - wystraszony i wychudzony psiak szuka bezpiecznego kąta
pela112 replied to pela112's topic in Już w nowym domu
Prawie bym zapomniała wspomnieć, że wczoraj miałam pierwszy telefon w sprawie Harleya. Pan jest zainteresowany adopcją psa do towarzystwa dla jego (8-letniej jeśli dobrze pamiętam) labradorki. Zastanawiał się jeszcze nad jednym psiakiem, nie jestem pewna, ale chyba chodziło mu o Hefnera. Ma się jeszcze zastanowić i dać znać. Nie robię sobie zbyt wielkiej nadziei, ale może któremuś się uda ;) -
Witam wszystkich u Harleya :) Harley to nieduży (mierzy ok. 40 cm w kłębie), 1,5-roczny psiak. Z pewnością musi trochę przytyć, gdyż bez trudu można wyczuć wszystkie jego kości. Jest wystraszony sytuacją, w której się znalazł. Początkowo podchodzi do ludzi z dystansem, ale wystarczy trochę cierpliwości, by przekonał się, że nie każdy człowiek jest zły i mu zaufał. Kiedy już się do kogoś przekona, wychodzi z niego wielki pieszczoch, który uwielbia być głaskany. Nie przeszkadza mu również branie na ręce. Lubi bawić się piłeczkami i chętnie za nimi biega. W stosunku do psów na spacerze jest obojętny. Jest zazdrosny o jedzenie i broni go przed innymi zwierzętami, natomiast człowiekowi bez problemu pozwala zabierać, czy też przenosić miskę. Ma dłuższą sierść, która będzie wymagała wyczesywania i strzyżenia raz na jakiś czas, ale nie będzie to problemem, gdyż Harley podczas wszelkich zabiegów grzecznie stoi. Kontakt w sprawie adopcji: 537-046-995 lub [email protected] Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Harley801515RokuOk40CmKlaudiaPelinska#
-
Oj długo mnie tu nie było, ale za to przynoszę dobrą wiadomość i melduję, że Harry od środy grzeję dupkę w swoim domu. Jutro wezmę numer telefonu i zobaczę jak tam czarnulek się sprawuje :)
-
Świetnie trafiła :-) Oby każdy schroniskowiec miał tyle szczęścia :-)
-
Za sesję bardzo dziękuję :D Harry na spacerku dzisiaj był w towarzystwie Fary i Vity. Od czwartku z Beatą pracujemy nad poprawą relacji między Harrym i Farą i muszę przyznać, że są duże postępy :) Dzisiaj mogli bez problemu spacerować obok siebie, czy obwąchiwać krzaczki, a kiedy już dochodzi do jakichś spięć to łatwo można tą dwójkę uspokoić :)
-
Tofik dostał najlepszy prezent na mikołaja: Nowy dom!
pela112 replied to Thaenda's topic in Już w nowym domu
Jestem :) -
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
pela112 replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zdjęcia :D Dzisiaj z Hefnerem w towarzystwie Fikusa poszliśmy na spacer wzdłuż byłych torów. Biedak po tym jak jakiś czas temu chwyciła go Fara :( ma traumę i boi się nie tylko Fary, ale też trochę Fikusa. Ale już się chyba do niego przekonuje, bo dzisiaj swobodnie koło niego maszerował :) Po drodze poćwiczyliśmy trochę komendy i załapaliśmy się na zdjęcia, choć Hefner niezbyt chciał pozować. Zastanawiałam się też nad zmianą zdjęcia na stronie schroniska, tylko nie wiem na które? Może któreś z dwóch ostatnich? I jeszcze jakbym mogła uśmiechnąć się w stronę choby o banerek? :) -
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
pela112 replied to awede's topic in Już w nowym domu
Ktoś w końcu na ognisko patyki nazbierać musi :eviltong: -
Powodzenia :)
- 28 replies
-
- schronisko
- do adopcji
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Fikuśna przeszłość i nieznana przyszłość, już nie! Fikus ma dom!
pela112 replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Szaleństwo w oczach na tym zdjęciu ma wypisane :D -
Tela- urocza, niewielka sunia ZNALAZŁA DOM!
pela112 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Po prostu szkoda słów... Dobrze, że przynajmniej ma dt- 51 replies
-
- Tela
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Powodzenia :)
-
Jestem ;)
- 28 replies
-
- schronisko
- do adopcji
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kanon, duży psiak znalazł swój idealny domek (idealnie duży ;) )
pela112 replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Lepiej trafić nie mógł :D -
Reks już w hotelu! Szukamy wyjątkowego domu dla wyjątkowego psa.
pela112 replied to ewes's topic in Już w nowym domu
Jestem :) -
TORRO- piękny kłębek strachu MA SWÓJ DOM!!!
pela112 replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Jestem u ślicznego :) -
Jestem :)
-
I ja docieram do Jadwigi :)
-
Jestem ;)
-
Kciuki zaciśnięte :)
-
Jestem :)
- 36 replies
-
- pies
- schronisko
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
pela112 replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Dzięki :)