Jump to content
Dogomania

pela112

Members
  • Posts

    779
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pela112

  1. Dzisiejszy spacerek spędziliśmy w towarzystwie Atosa, Loli i Sparrowa. Na początek przeszliśmy się trochę wzdłuż byłych torów. Po powrocie do schroniska poszliśmy na wybieg, żeby trochę poćwiczyć. Później Klaudia zwinęła się po nowego psiaka i "przygarnęłam" jeszcze Atosa pod opiekę ;) Na koniec jeszcze krótka przechadzka w towarzystwie Ciapka i Harry wrócił do boksu, a Atosa pomęczyłam wyczesywaniem :eviltong: Kasiu mogłabyś zmienić opis na ten: Nieduży, żywiołowy piesek (ma 41 cm w kłębie i waży ok. 10 kg). W stosunku do ludzi jest przyjazny, lubi być głaskany. Niestety nie nadaje się do mieszkania z małymi dziećmi, gdyż zdarza mu się skoczyć na człowieka i mógłby niechcący zrobić krzywdę. Podczas jazdy samochodem nie sprawia problemów. Z większością psów dogaduje się bez problemów, chętnie się z nimi bawi. Wymaga dużej dawki ruchu. Uwielbia biegać i aportować zabawki, więc idealnie sprawdziłby się jako towarzysz dla aktywnej osoby. Trochę ciągnie na smyczy, ale nie jest to uciążliwe. Spuszczony luzem przybiega na zawołanie. Prawdopodobnie nie potrafi zostawać sam w domu i może objawiać się to niszczeniem przedmiotów. Zna komendy takie jak: siad, waruj, podaj łapę, piątka, obrót, czołgaj się oraz reaguje na imię. Dodatkowo świetnie radzi sobie na torze agility. To bardzo mądry psiak, więc jeśli tylko ktoś poświęci mu trochę czasu, na pewno oduczy się złych zachowań. Kontakt: 537-046-995 lub [email][email protected][/email]
  2. Powodzenia :)
  3. Przy okazji na koniec trochę go wyczesałam, ale i tak zbyt wiele to nie dało. Można go czesać, czesać i czesać, a ta sierść i tak wychodzi garściami ;)
  4. A Lola pojechała dzisiaj z nami na akcję na Paderewskiego. Początkowo miała małe problemy z motywacją do przejścia toru agility, ale później pokazała co potrafi :) Ania, myślę, że możesz do opisu dodać, że trzeba będzie przyzwyczaić ją do jeżdżenia samochodem. Bardzo się dziewczyna stresowała, próbowała się na mnie wdrapać i przez to wróciłam cała podrapana ;)
  5. A dzisiaj Harry, w towarzystwie Zyli i Loli, był na akcji na Paderewskiego. W samochodzie nie sprawiał problemów. Agility wyszło nawet dobrze, szczególnie tunel, który pokonywał kilkakrotnie, specjalnie dla fotografów :) Pokazał również kilka komend i grzecznie dał się wygłaskać dzieciom. Zdjęć niestety nie mam. Postaram się jakoś sklecić jeszcze nowy opis ;)
  6. No rzeczywiście przytyła :) Lepiej trafić nie mogła :D
  7. Trochę z opóźnieniem, ale trzymam kciuki :kciuki:
  8. Trzymam :) Okazało się, że znam jego właścicieli ;)
  9. Harry na pewno jest bardzo wdzięczny za spacer :)
  10. Szkoda go, gdyby tylko miał te badania wcześniej...
  11. [quote name='go|denk@!'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-2z7a7R-WKSM/U4TUnZg1-HI/AAAAAAAATac/EnBGfIsUzwM/s640/P1100941.JPG[/URL] najlepsze zdjęcie! :evil_lol:[/QUOTE] Hahah, Harry w całej okazałości :p Dzięki Beata za zdjęcia :) Dzisiaj poszliśmy na spacerek w standardowym towarzystwie. Harry chodził dzisiaj na smyczy automatycznej i muszę przyznać, że szło się o wiele lepiej. Po powrocie do schroniska poszliśmy na wybieg, żeby poćwiczyć trochę przed dniem otwartym, ale Harry był dzisiaj strasznie rozkojarzony. Ciężko było mu się skupić, więc cały tor udało nam się pokonać tylko jeden raz. Później już nie męczyłam chłopaka i szalał z Koką :)
  12. Przy takim upale to się nie dziwię, że chciały się ochłodzić :D
  13. Dzięki Kasia :) No i Beacie też wielkie dzięki za zdjęcia i banerki :D Wczoraj sporo ćwiczyliśmy na torze agility. W sumie to do Harry'ego nie mam większych zastrzeżeń, czasami tylko za bardzo spieszy mu się do drugiego tunelu i skróci sobie slalom. Przy nim to ja muszę się trochę nabiegać, żeby go nie spowalniać :eviltong: Ciekawi mnie, dlaczego Harry tak bardzo nie lubi Czorta. Ile razy by nie przeszedł w pobliżu, tyle razy Harry musi na niego naszczekać :roll:
  14. Nie mieliśmy czasu na nudę, a ostatnie zdjęcie uchwycone w świetnym momencie :lol:
  15. Teraz to wygląda świetnie :)
  16. Dzięki dziewczyny :) Beata, jakbyś znalazła wolną chwilę, zrobiłabyś banerek Harry'emu? ;)
×
×
  • Create New...