Aga, nie przejmuj się tymi ludźmi na fb, Pianka nie po to została wyrwana z piekła, aby trafić w ręce osób niezrównoważonych emocjonalnie; musi znaleźć dom do końca życia, taki w którym nikomu się za jakiś czas nie znudzi, bo będzie inny fajny, albo szczeniak, albo na topie, bo w typie rasy itp.