Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Eciu trzymam dzielna dziewczyno za Ciebie kciuki
  2. urokliwa, i nieodczarowana dotąd Tinka; ten Twój dom niech się ogarnie i Cię dostrzeże;
  3. w czerwcu poproszę skarpetę staruszkową o wsparcie dla Hadesika
  4. zapiszę sobie wrocławskie staruńki, musimy je ratować
  5. zapiszę sobie chłopaka, taki piękny i w typie i tak długo szuka domu, nie do wiary; gdzie Ci ludzie mają oczy:(
  6. asikowska, dziękuję, że jesteś, ja właśnie tu przydreptałam, żeby podzielić się super informacją i poprosić, aby Dexterka przesłała do Ciebie nr konta, bo do dody na prawdę nie ma sensu; pieniądze mają być dostępne dla psiaka, a nie zamrażane na czyimś koncie; Dexterko prześlesz asikowskiej swój nr konta, oczywiście; no i jeszcze mamy nowego skarbnika i jeszcze dodatkowe deklaracje; Filet widzisz, cioteczki Cię kochają i nie opuszczą:) też się przyłączam do pytania, dlaczego kwiecień nie został opłacony?
  7. cioteczki dziękuję bardzo, już pisze na wątku Fileta, o przesłanie nr konta do asikowskiej:)
  8. Bartuniu, czekam na lepsze wieści o Twoim zdrowiu
  9. no i zmartwił mnie Bondziu,czekamy na lepsze wieści
  10. no i zmartwił mnie Bondziu,czekamy na lepsze wieści
  11. no, a do opłacenia hotel za kwiecień i już niedługo za maj:( z tego co ja rozumiem to rozliczenie, ale ponieważ Dody nie bardzo bywa, to każdy rozumie jak umie:( mi wychodzi, że Filon jest na minusie, jeśli opłacony będzie hotel na bieżąco
  12. proszę o zapomogę w kwocie 120 zł dla Fileta/Filona, który nie miał pełnych deklaracji, a teraz się coraz bardziej wykruszają (jest w hotelu u Dexterki), natomiast teraz potrzeba ochronić Go przed kleszczami; jakby udało się nam Go wspomóc będę wdzięczna; http://www.dogomania.com/forum/topic/136263-filon-ju%C5%BC-w-hoteliku-poznaje-%C5%9Bwiat-po-9-latach-w-schronie-szukamy-ds/
  13. to ja poproszę o przyznanie zapomogi dla Filusia, może z tego można byłoby zakupić ochronę przeciwkleszczową i jeśli zostanie cosik, to przeznaczyć, na zmniejszenie zadłużenia;
  14. zapisuję się u Łaciatego; myślę, że chłopak powinien szybko znaleźć dom
  15. mila - ada, już się uzgadniałam z rodziną, że Ci pomożemy, ale ja popatrzyłam na 3-go czerwca, a to jest 13-sty a w ten dzień wyjeżdżamy nad morze; więc nie mogę pomóc;
  16. rzeczywiście dziewczyna wygląda pięknie, i też brzuch Jej wygląda podejrzanie?
  17. zapisuję sobie chłopaka; czy chłopak miał wsparcie od skarpety staruszkowej, jeśli nie to poproszę, o pomoc dla Niego, ale wpłatę chyba skierować od razu na konto dexterki? bo u dody mogą zalegnąć:(
  18. przeglądam Waszą galerię na pierwszej stronie, i Shaggy, rzeczywiście ma długi staż w przytulisku:( trzeba Go odczarować, z Niego jest taki fajny pies, tylko brać Go i kochać; cioteczki i wujkowie czarujemy, rzucamy zaklęcia, aby wszystkie psy dotarły szczęśliwie do swoich domów; oczywiście zawsze patrzę na kochane psy, którym gmina nie dała szansy i ryczę:( każdy z Nich zasługiwał na szansę:(
  19. cudny Lisio i inne staruńki, i chyba Munio się załapał i Cejlonek, ale radość sprawiłaś mi tym filmikiem:)
  20. mila-ada, w jakiej części miasta mieszkasz?
×
×
  • Create New...