Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Bazarek cegiełkowy dla małej zrobiony na pośbę Romki :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254728-CEGIE%C5%81KOWY-dla-TUJKI-do-11-08-20-00?p=22342683#post22342683"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254728-CEGIE%C5%81KOWY-dla-TUJKI-do-11-08-20-00?p=22342683#post22342683[/URL]
  2. Skąd Ty je bierzesz [URL]http://i.imgur.com/4GVQebn.jpg[/URL] :D
  3. Jak wspaniale czyta się takie opisy z domku psiaczka, który jeszczen ie tak dawno go nie miał:)
  4. [quote name='Martika@Aischa']niedzielnie sobie do Charliego zaglądam ;)[/QUOTE] A ja po powrocie...tym razem z Borui zaglądam:D Było świetnie, godziny spędzone w jeziorze...Będzie mi tego brakowało:placz:
  5. Urocza!!! [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f63a35e4e58.jpg[/URL] Postaerasm się pomóc ale nie wiem czy dasm radę jeszcze w sierpniu bo czasu mi wciąż brak!!!:(
  6. [FONT=comic sans ms]I ja spóźnione życzenia imieninowe zostawiam[/FONT] :)
  7. [quote name='Maciek777']Witamy:p Nawet imię to samo:) Charlie też ma puchatszy ogon niż na zdjęciu, ale jego ogon nie ma jeszcze dobrego zdjęcia;) Chociaż jak wiewiórka to nie:evil_lol:[/QUOTE] A może mniej ma włosków bo tyle się tułał i to z niedożywienia? Pewnie jak go podkarmisz to sierść będzie miał piękniejszą :D A i zabiegi higieniczne będą miały na to wpływ:) Przepraszam bo może nie doczytałam. Czy ogłaszasz go już? Mam wykupione dwa pakieciki z ogłoszeniami u Zuzi więc jeden mogę małemu podarować :)
  8. Dopiero teraz zauważyłam Twój banerek:roll:...a więc jestem u malucha:) Podobny jest do psiaka jakiego kiedyś mieliśmy:) Czaruś miał tylko więcej włosów i bardziej puchaty ogon - jak wiewióra.
  9. Kochani Ziutka mnie uświadomiła ,że jeśłi będą szły ogłoszenia na różne woj z tym samym tekstem to[COLOR=#000000] wywalą z gumtree, olx i innych portali. [/COLOR] [COLOR=#000000]Ja na jedno woj go zmieniła ale jeśli reszta chętnych do ogłoszeń będzie używać bez zniany ten tekst z 1 posta to nic z tego nie wyjdzie.[/COLOR]
  10. To mała teraz jest już u hop! czy jeszcze w schronisku? Mam dwa wolne pakieciki z ogłoszeniami tylko tekst, mail i nr telefonu by się przydał ;)
  11. [quote name='magda_z'] Tekst można skopiować z pierwszego postu, (zaznaczyłam pogrubionym i na zielono, żeby było łatwiej), tam też jest kontakt do mnie i zdjęcia.[/QUOTE] W takim razie wykupię dwa pakiety(wielkopolska-Poznań i dolny śląsk - Wrocław) i podam ten tekst i namiary na Ciebie:)
  12. Jak znajdę chwilkę to wlecę do małej i poczytam :)
  13. [quote name='magda_z']Witam u Ariska! Aris ma tylko kilka ogłoszeń. Porozsyłałam go także na różne strony na FB. Jest ogłoszony na: olx.pl alegratka.pl naszemiasto.pl lento.pl przygarnijzwierzaka.pl gumtree.pl Jak wiadomo, im więcej ogłoszeń tym lepiej, większa szansa, że ktoś go w końcu wypatrzy! [/QUOTE] Dziewczyny zamieście tu tekst do ogłoszeń z 4-5 zdjęciami aby można korzystając z tego zrobić mu ogłoszenia. Koniecznie z telefonem kontaktowym i mailem do aktywacji ogłoszeń. Wykupię mu wtedy ogłoszenia na woj wielkopolskie - Poznań i dolnośląskie - Wrocław.
  14. [quote name='ana666']kochana b-b wplata do Anety Z to ode mnie, z dwóch Twoich bazarków(coś koło 103zł)plus 15,30zł z mojego i zaokrągliłam do pełnej kwoty:)[/QUOTE] Przepraszam:oops:...Nie pamiętałam ,że Aneta Z to Ty a i kwoty mi nie pasowały:roll:
  15. [quote name='ana666']jeszcze co do finansów, chciałam przypomnieć że nie nie wzięłam od fundacji deklarowanego 100zł na transport tylko przekazałam na leczenie ;)[/QUOTE] Tu są chyba też pieniążki z moich dwóch bazarków, które miałaś wpłacić?:) Bo zgłupiałam :oops:
  16. Aniu czy Sawanka miała robione ogłoszenia na Wrocław? Ostatnio z Dogo psiaki mają tam szczęście znaleźć swoje domki:)
  17. A bo Aniu Zośce było za ciepło a Ty nie kumałaś o co jej chodzi więc się uświniła i kolegę do "zabawy"też zaprosiła :D
  18. [quote name='Hope2']odrasta...doopkę będziemy jutro strzyc, resztą też trzeba się zająć (bo do zimy chyba jeszcze zdąży odrosnąć?)[/QUOTE] Spokojnie :) Ja moją na 3 milimetry strzygłam jakieś 3-4 tygodnie temu i dzisiaj znowu musiałam bo futerko rośnie jak głupie :D Jak co to zawsze jakieś okrycie w razie mocniejszego ochłodzenia na krzyż się wrzuci i będzie OK. Ochłodzenie. Marzenie :D
  19. Cała trójka urocza!!!:) A Mikuś jak zawsze "patroluje" okolice :lol: https://www.empikfoto.pl/albumy78/703944/2238326/90010567_dsc02098.jpg Mały strażnik- obrońca :)
  20. Dobrze, że małą nic nie boli i oby tak dalej było :)
  21. Trójca ale czy święta?:D http://images67.fotosik.pl/34/c97f6502ab4ce3b4med.jpg No to miałaś wesoło ;) Fajnie ze Mikuś i Sawanka grzecznie przyjęły gościa :)
  22. Mogę zamówić mu pakiet ogłoszeń jeśli będziecie chciały go ogłaszać gdzieś w innym mieście/województwie. Jeśli tak to proszę o PW na maila bo ostatnio nie mam czasu na zaglądanie na wszystkie subskrybowane wątki:roll:
  23. Zrobiłam :lol: http://www.dogomania.pl/forum/threads/254590-Staniki-ciuszki-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Sawanki-do-4-08-20-00?p=22325362#post22325362 zapraszam ;)
×
×
  • Create New...