Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Tu nie ma się co zastanawiać tylko brać z zasobów i dziękować , że jest z czego brać. Jeśli będzie trzeba to się bazarkami znowu Tusieńkę wspomoże i tyle. Teraz najważniejsza jest szybka diagnoza i dziłanie. Chomiczku kochany trzymaj się maleńka!!! Kakadu :calus:
  2. Kopanie chyba mu trochę czasu zajęło. Nie zauważyli tego....? Tak się zastanawiam...Nie wiem czy dobrze tam będzie małej gdzie już są psiaki a jeszcze kociaki mają dojść. Będą mieli tyle czasu aby poświęcić małej chociaż przez kilka pierwszych tygodni dużo uwagi? Nie zazdroszczę podjęcia ostatecznej decyzji...
  3. Nie było nowych wieści od wiewióry? :look3:
  4. Aniu nie pomogę bo miałabym idealnie takie same rozterki jak Ty :calus:
  5. Co się z ludźmi dzieje? Tego nie mogę pojąć. Czy to przez to, że my stare roczniki jesteśmy inaczej wychowani a teraz ludzie młodzi potrafią napisać na innych różne świństwa i uchodzi to im bezkarnie. Aniu nie daj się zaszczuć! :calus:
  6. To jest urocze!!! :D http://images69.fotosik.pl/385/9853831a7885b714med.jpg
  7. Czy ta osoba wystawiała chciane przez Was rzeczy na bazarku ?
  8. Też sobie o tej z sąsiedztwa suni pomyślałam. Czy mówili jak to się stało? Bo jeśli to niedopilnowanie - spuścili swojego psa a teren jest otwarty ...to wszystko może się zdarzyć. Aż boję się pomyśleć co by było gdyby Miśka na nią trafiła skoro na samca się rzuciła :(
  9. Czy dobrze zrozumiała, ze czeka już domek na Olafa ? :) Macie szczęście na oneczki ;)
  10. Dostałam pozwolenie od Maupa4 na zrobienie bazarku dla chłopaka :) Jak tylko zakończę obecne to zacznę szykować Rexa.
  11. zakończony
  12. Maluchy urocze :loveu: Czworonogom u weta życzę powodzenia ;)
  13. Szkoda niepotrzebnie kroić psiaka...ale zawsze lepiej wydać po sterylce... Trudno doradzić :/
  14. Będziemy, będziemy ! ;) Mam nadzieję, że Charlie już załapał, że jest w swoim domku :)
  15. no to będziemy czekać cierpliwie ;)
  16. W drodze wyjątku dopuszcza się możliwość wystawianie bazarków na sterylizacje zwierząt posiadających właścicieli - wymagana jest jednak zgoda moderatora działu bazarek - zanim taki bazarek powstanie. Chodzi tu przede wszystkim o suczki wiejskie, rodzące co cieczkę. Aby taki bazarek był zgodny z regulaminem zwierzę na którego zabieg zbierane są fundusze musi posiadać wątek na dogomanii (np. w dziale - Sterylizacje), tam trzeba prowadzić rozliczenia. Bezwzględnie należy również przedstawić rachunek/fakturę za zabieg. http://www.dogomania.com/forum/topic/20884-nowy-regulamin-bazarku-aktualizacja-5122012/
  17. Tosieńko szczęścia i samych radosnych dni! Kciuki nadal trzymam! :)
  18. Lepiej chyba będzie jeśłi Aniu dla swojego spokoju zajdziesz z nią do weta ;) Zapytam przy okazji jak się ma zwrot z fundacji. Dzwoniłaś?
  19. Wizyta trwa.... Ciekawe co się tam dzieje...
  20. Dzisiaj wielki dzień! Oby Pani zakochała się w Tosi! :loveu:
  21. Jakie wspaniałe wiadomości!!! Kciuki zaciśnięte!!!
  22. nie zauważyłam tego bo czekałam na PW :) Dogo07 zobacz tu. Może to pomoże na Twój komunikator ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/127560-komu-można-wysyłać-zaproszenia/?p=15827461
×
×
  • Create New...