Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mam nadzieję, ze ubranko się sprawi jak należy :)
  2. Mam nadzieję że na coś trafisz albo Lońcia przestanie się interesować swoim brzusiem. Lońciu malutka zostaw brzusio :lmaa:
  3. Tylko Aniu śpioszki muszą mieć rozpięcia na obydwu nóżkach http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Odziez-i-obuwie-dzieciece/Pajacyk-niemowlecy-Zoo-28853-big.jpg Bo po odcięciu stópek i zapięciu na plecykach musi gdzieś ogonek wychodzić. Ja kupiłam w sklepie z odzieżą używaną. Najtaniej to mi wyszło bo za sztukę chcą 1-3 zł. Tylko zapięcia muszą ciężko się odpinać żeby Lońcia je nie porozpinała.
  4. Moja po sterylizacji też się wycwaniła i sama z tego fartuszka wychodziła. Przeczytałam gdzieś, że pajacyk dziecięcy też świetnie spełnia swoją rolę. Nie wiem tylko czy taki malusi dla Loni byś gdzieś dostała.
  5. Zaraz tam powsinogo :D Chłopak ma ciągoty do zwiedzania. Tramp z niego najzwyklejszy i do tego ze skrzydłami :megagrin:
  6. Mam nadzieję, że dzisiaj się choć trochę wyśpisz.
  7. Tinuś 100 lat!!! :) Killerku dużo zdrówka :)
  8. Aniu już pokazywałam który link kopiować i gdzie wklejać :)
  9. Od piątku nie mogłam spokojnie i tyle il e chciałam przebywać na dogo za to dzisiaj nadrobiłam zaległości i poczytałam sobie :) Aniu kocham się za TO !!! :D Wspaniała z Ciebie kobieta!!! :calus:
  10. Całe szczęście, ze są różne gusta :D. Przynakjmniej większa ilość psiaków znajduje domy :)
  11. Wpadam dopiero teraz i czytam z drzeniem serca nowe widomości o małej. Bardzo się ciesze, ze coraz lepiej Lonia się czuje. Niech jak najszybciej wraca do zdrowia :)
  12. Mam nadzieję, że rano będzie choć trochę lepiej.
  13. Całkiem inaczej wygląda. Bardziej podobał mi się z długim kłaczkiem ;)
  14. Teraz tylko żeby dobrze się goiło. Myślami jestem przy Was dziewczyny;
  15. Myślisz ? Rozumiem "rozpowszechnianie " przed drukiem ale po? Czyli figa z makiem. Gazety nie kupię bo nie wybieram się teraz w Twoje strony :D
  16. Z zaproszenia przybywam. Pomyślę o jakimś bazarku dla małej.
  17. Ale jak się ukaże już ogłoszenie to chyba zdjęcie z gazety będziesz mógł tu wkleić :siara:
  18. Od rana zaciśnięte i cały czas myślami przy Lońci jestem.
  19. Nikt się nie dziwi bo w ostatnich dniach nie o tym myślałaś i ciągle zalatana jesteś :)
  20. Persia ogłoszenie niedawno czytałam na elce :D Powodzenia futrzaku i maluszki też :)
  21. "Kontakt: tra la la la" Mi się ten kontakt bardzo podoba tylko nie wiem czy ewentualnym zainteresowanym też będzie :D
  22. Wygląda na to, ze tu tego nie umieściła Za to jest na bazarkowym, wątku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143208-do-usunięcia-świecidełka-dla-dużej-i-małej-kobietki-dla-suzi-do-910-2000/?p=15858485
×
×
  • Create New...