Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Tobciu proszę podeślij znowu konto bo gdzieś mi przepadło :/
  2. Trzymam kciuki za jutrzejsze pomyślne dobijanie się do doktora ;) Lońcia bądź grzeczna! :lmaa:
  3. Czyli jakie to są? Jeśli widać twarze a zdjęcie psiaka super zawsze można albo jeśli się uda postać usunąć albo twarz zamalować :) Ja bym napisała, że głową sięga do kolana bo ludzie jak czytają, że "sięga do kolana" to zaraz widzą psiaka wielkości wilczura :D Url podawałam bezpośrednio ze strony i pewnie zdjęcie usunęli i przez to go nie widać. Stronek do przerabiania w sieci jest dużo :) Tu kolejnych kilka przykładów
  4. Z ogłoszenia trzy ostatnie zdjęcia fajne. Tylko bym dodała jakieś nowsze 2. Charlie faktycznie sięga do kolana - głową czy w kłębie? A może zdjęcia przerobić?
  5. Mam nadzieję że to własnie to jest powodem ciszy.
  6. Śliczna z niej sunia http://i60.tinypic.com/hwy6as.jpg Mam nadzieję że będzie potrafiła zaufać znowu człowiekowi....
  7. A ja czekam kiedy Makila będzie miała czas i pokarze nam małą :)
  8. Jeśli nie pomoże zmiana przeglądarki ....to nic nie "pomorze". Za jakiś czas się to "naprawi" a ktoś inny dostanie tą niespodziankę. I tak w kółko :/ Oby ogłoszenie dało domek dla Charliego.
  9. Obiecany bazarek dla Tosi :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143717-ciuszki-m%C4%99skie-dla-tosi-411-2000/?p=15872978
  10. Aniu nie mogę się połapać w rozliczeniu. Czy Lonia jest na minusie ponad 800zł ?
  11. Jak Lońcia z coraz większą ochotą i zadowoleniem wychodzi na spacerki to znak, ze jest coraz lepiej. To zgrubienie to może jeszcze pooperacyjne opuchnięcie. Kiedy teraz macie wizytę u weta?
  12. Wlatuję po nowe wieści a tu cisza. Mam nadzieję, że wszysto u Was dobrze.
  13. Nie mam więc proszę podeślij mi ;) Bazarek ruszy jutro po południu :)
  14. Pewnie to przez to, że kopiowałam link dużego zdjęcia. Teraz podmieniłam na link miniaturki i jest OK Aniu masz teraz takie kłopoty z pisaniem jakie miałam w zeszłym tygodniu. Wciąż coś rują na dogo i przez to mamy kłopot z różnymi funkcjami. Niestety to już za długo już trwa.
  15. Urocza http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_10_2014/post-34051-0,48828700-1414520492_thumb.jpga Mikuś jak król lew :) http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_10_2014/post-34051-0,27293500-1414520557_thumb.jpg
  16. Wspaniale, że coraz lepiej u Was dziewczyny :calus:
  17. "Robię" bazarek dla małej. Kto jest jej skarbnikiem? Jak nie muszę to nie biorę wpłat na swoje konto dlatego potrzebna mi osoba, która będzie wpłaty przyjmować a na końcu rozliczy się ze mną z kosztów wysyłki i pakowania :)
  18. Bazarek dla psiaków z karmami http://www.dogomania.com/forum/topic/143436-dzisiaj-koniecsucha-karma-dla-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-wandy-szostek-2810-2000/ Zosatły jeszcze 3 worki. Może ktoś się skusi?:)
  19. Myślałam ,że więcej są w stanie pomóc tym bardziej osobie, która nie ma wcale dochodów. Dorzucę się tez groszem ale dopiero w listopadzie.
  20. Dziewczyny może nie doczytałam ale czy p. Marian nie dostaje nic z opieki? Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś przydzielali talony na węgiel, ludzie dostawali pościele, meble - wiem bo koło nas mieszkała rodzina nadużywająca alkoholu - co dostali to i tak sprzedawali na %
  21. :calus: Będę trzymać też kciuki za Jasię :)
  22. Jestem ciekawa jak dzisiaj nocka minęła :)
×
×
  • Create New...