A co mam pisać żeby się wydało, że teraz już ryczę nad losem psa, którego nie znam a co by było gdybym miała psiaka oddać? :lmaa:
Wiesz co mi TZ mi powiedział kiedy pytałam się czy możemy wsiąść psiaka na DT ?
Kategorycznie NIE. Bo wie, że bym takiego psiaka nie oddała a czwarty w domu to już by było za dużo.
No i tego się teraz trzymam chociaż jeden z trójki już za TM.
Ale wiem ,że jak znów się trafi wyrzucony przy 5 psiak, który się do nas pod bramę przybłąka to i TZ nic nie powie :megagrin:
http://i59.tinypic.com/6y05tu.jpg no i się poryczałam i z opisu i zdjęcia.
Będzie dobrze! Musi być i koniec.
Za kilka dni i Charlie będzie wiedział, że to jego nowy dom.
Bazarek pomożemy podrzucać ...a może i coś kupimy? ;)