Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Potrzebuję konta do wpłaty z fantów. Pisałam o tym ale do tej pory nikt się do mnie nie odezwał a już są pierwsze sprzedaże i gdzieś pieniążki trzeba wpłacać ;)
  2. Wspaniałe wieści z domku Charliego i oby zawsze takie były! :laugh2_2: Wiewióro kochana szczęścia ! :mdrmed:
  3. Kciuki zaciśnięte i czekamy na jutrzejsze wieści :)
  4. Uśmiałam się do łez aż TZ przyleciał i gdy mu przeczytałam jaki to groźny musiał być Maksio też parsknął śmiechem :D kochana mordunia :loveu: http://i58.tinypic.com/33dguw5.jpg , http://i62.tinypic.com/wgx0mr.jpg
  5. zakończony
  6. zakończony
  7. Trzymamy za to kciuki za całych sił :)
  8. Zmień przeglądarkę. W 99% pomaga ;) Zosieńka zapracowana jest ;)
  9. Twardy jesteś :klacz: Ja bym już rano zadzwoniła :oops:
  10. Dzwoniłeś? A może pani się odezwała? Ciekawe jak tam pierwsza nocka....i spacery...
  11. Wszystkie dzisiejsze zdjęcia świetne do ogłoszeń!:) No to teraz nic tylko czekać na wolne miejsce u Ani :)
  12. Już to widzę! :lmaa: Ciekawe jak tam Charlie? ...
  13. To ja już rezerwuję tego kociaka! :cooldevi:
  14. Obiecany bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143982-buty-buty-buty-nawet-narciarskie-dla-misie%C5%84ki-do-2111-2000/?p=15899833 Proszę skarbnika lub opiekuna Misieńki o kontakt na PW :)
  15. A co mam pisać żeby się wydało, że teraz już ryczę nad losem psa, którego nie znam a co by było gdybym miała psiaka oddać? :lmaa: Wiesz co mi TZ mi powiedział kiedy pytałam się czy możemy wsiąść psiaka na DT ? Kategorycznie NIE. Bo wie, że bym takiego psiaka nie oddała a czwarty w domu to już by było za dużo. No i tego się teraz trzymam chociaż jeden z trójki już za TM. Ale wiem ,że jak znów się trafi wyrzucony przy 5 psiak, który się do nas pod bramę przybłąka to i TZ nic nie powie :megagrin: http://i59.tinypic.com/6y05tu.jpg no i się poryczałam i z opisu i zdjęcia. Będzie dobrze! Musi być i koniec. Za kilka dni i Charlie będzie wiedział, że to jego nowy dom. Bazarek pomożemy podrzucać ...a może i coś kupimy? ;)
  16. Śliczności :D http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_11_2014/post-14135-0,77048700-1415870688_thumb.jpg Ja bym zrobiła mu ogłoszenie ze słowami" jeśli chcesz żeby sąsiedzi wiedzieli, że twojej posesji pilnuje pies weź mnie. Na dworze muszę się wyszaleć i głośno szczekam" :D
  17. Będzie dobrze i się nie stresuj bo to na Charliego przejdzie :lmaa: Wspaniale, że mały się domku doczekał :klacz: Teraz aby tylko państwo go na spacerkach pilnowali. Najlepiej dwie smycze - obroża i szelki na spacerek niech mu ubierają. Trzymam kciuki za łobuza....i za Ciebie też ;)
  18. Proszę bardzo ;) Tosiu bądź grzeczną sunią :)
  19. Na dwoje babka wróżyła Napisz do OLX i podeślij w mailu skan lub pdf zapłaty i będzie po sprawie. Trzymam kciuki za Poznań :) Czy masz już kogoś do wizyty?
  20. Nie będziemy gorsi ;) i też zostawimy pozdrowienia dla Wszystkich :)
  21. Czy to było coś takiego ?
  22. Nie był to czasem Alior ? Aniu jak tam dzsiaj samopoczucie? A Lońci?
  23. Możesz podesłać link to tej "hulajnogi"?
  24. Aniu masz telefon do Isadory? Jeśli tak to dzwoń. Upominaj się o swoje :)
×
×
  • Create New...