Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nie myślałam ,ze tak szybko kamień się po czyszczeniu zbiera.
  2. Zaglądam do chłopaka :)
  3. Trzymaj się Kochana! Myślami jesteśmy z Tobą <tuli> Koruniu kolejnych wspaniałych lat z Rodzinką Bernadki:)
  4. Zaglądam i trzymam kciuki aby jak najszybciej zaufała i strach był mniejszy od chęci poznania nowego miejsca :)
  5. A ja wciąż zaciskam kciuki aby transport szybko wypalił!
  6. Miód dla serca :)http://images67.fotosik.pl/1040/a97b1cbc5371f79bmed.jpg
  7. Czy nadal potrzebny banerek dla Tofinki? Mogę zrobić tylko proszę podaj mi gdzie mogę znaleźć jej zdjęcie :)
  8. A ja przypominam i zapraszam na bazarki dla Zulki :)http://www.dogomania.com/forum/topic/147703-ciuszki-damskie-363840-dla-%C5%9Bliczniej-zulki-do-1707-2000/ i http://www.dogomania.com/forum/topic/147641-%C5%9Bliczne-ciuszki-na-potrzeby-dw%C3%B3ch-cudnych-sunieczek-nelusi-i-zulki-do-2107-2015-godz-2000/
  9. Zaznaczę i ja swoją obecność bo cały czas tylko podczytuje :)
  10. Jest oferta większym autem. https://www.blablacar.pl/podroz-zamosc-wroclaw-196444086 tylko czy Pan zgodzi się wziąć psa bez opiekuna?
  11. Dziękuję, poprawiłam :) Jakby coś, kiedyś to się polecam ;) Popytałam i zrobię mały bazarek dla malucha :) Tylko dajcie mi kochane trochę czasu :)
  12. Przyszła ostatnia wpłata z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147469-koniec-rozliczam-ciuszki-dla-duszka-na-zwrot-za-paliwo-do-ds-2906-2000/ :) Łącznie uzbierało się 305,22zł :D
  13. Na szybko chociaż banerek :) Jak będą ładniejsze zdjęcia to zrobię później kolejny :)
  14. Przy wysyłaniu zaproszenia na bazarek zaproszę również na wątek malucha. A od foksów nikt się nie odzywał?
  15. Wspaniale, ze wszystko po ciachaniu OK :)
  16. Jestem na zaproszenie i ja:) Dajcie mi trochę czasu ...muszę o coś popytać :)
  17. I ja zaglądam po wieści jak tam po zabiegu.
  18. Zmieniłam trochę treść mojej deklaracji zanim ukazała się Twój wpis :) Mam nadzieję że ten "nowy" brzmi lepiej :) Bo bazarki mogę robić też co 2-3 miesiące i wtedy Zulka mniej by pieniążków dostała...a tak ma pewną stówkę co miesiąc:) Gabi kochana podeślij mi dane do wpłat bo cioteczka Smyku chce już wpłacić pieniążki za swoje rzeczy :) Nie, nie Basiu...tym bardziej, że mój zięć od 1.07 w Gliwicach pracuje a pod koniec miesiąca przeprowadza się tam córka z synkiem i jak ja bym Ci na ulicy w oczy spojrzała? ;)
  19. Mogę zobowiązać się, że będę robić bazarki, tak aby co miesiąc100zł szło na Zulę i mam nadzieję, ze uda mi się słowa dotrzymać aż nie znajdzie ona DS. Nic niestety nie mogę więcej obiecać bo nie wiem co będzie dalej z fantami a są też takie sytuacje, że dostaję fanty na konkretnego psiaka.
  20. Obiecany bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/147703-ciuszki-damskie-363840-dla-%C5%9Bliczniej-zulki-do-1707-2000/
×
×
  • Create New...