-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Nie myślałam ,ze tak szybko kamień się po czyszczeniu zbiera.
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do chłopaka :) -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
b-b replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Gratulacje Babciu :) -
Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.
b-b replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Proszę :) -
A ja wciąż zaciskam kciuki aby transport szybko wypalił!
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
b-b replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Miód dla serca :)http://images67.fotosik.pl/1040/a97b1cbc5371f79bmed.jpg -
Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.
b-b replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Czy nadal potrzebny banerek dla Tofinki? Mogę zrobić tylko proszę podaj mi gdzie mogę znaleźć jej zdjęcie :) -
A ja przypominam i zapraszam na bazarki dla Zulki :)http://www.dogomania.com/forum/topic/147703-ciuszki-damskie-363840-dla-%C5%9Bliczniej-zulki-do-1707-2000/ i http://www.dogomania.com/forum/topic/147641-%C5%9Bliczne-ciuszki-na-potrzeby-dw%C3%B3ch-cudnych-sunieczek-nelusi-i-zulki-do-2107-2015-godz-2000/
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Zaznaczę i ja swoją obecność bo cały czas tylko podczytuje :) -
Jest oferta większym autem. https://www.blablacar.pl/podroz-zamosc-wroclaw-196444086 tylko czy Pan zgodzi się wziąć psa bez opiekuna?
-
Dziękuję, poprawiłam :) Jakby coś, kiedyś to się polecam ;) Popytałam i zrobię mały bazarek dla malucha :) Tylko dajcie mi kochane trochę czasu :)
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
b-b replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Przyszła ostatnia wpłata z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147469-koniec-rozliczam-ciuszki-dla-duszka-na-zwrot-za-paliwo-do-ds-2906-2000/ :) Łącznie uzbierało się 305,22zł :D -
Na szybko chociaż banerek :) Jak będą ładniejsze zdjęcia to zrobię później kolejny :)
-
Przy wysyłaniu zaproszenia na bazarek zaproszę również na wątek malucha. A od foksów nikt się nie odzywał?
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, ze wszystko po ciachaniu OK :) -
Jestem na zaproszenie i ja:) Dajcie mi trochę czasu ...muszę o coś popytać :)
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam po wieści jak tam po zabiegu. -
Zmieniłam trochę treść mojej deklaracji zanim ukazała się Twój wpis :) Mam nadzieję że ten "nowy" brzmi lepiej :) Bo bazarki mogę robić też co 2-3 miesiące i wtedy Zulka mniej by pieniążków dostała...a tak ma pewną stówkę co miesiąc:) Gabi kochana podeślij mi dane do wpłat bo cioteczka Smyku chce już wpłacić pieniążki za swoje rzeczy :) Nie, nie Basiu...tym bardziej, że mój zięć od 1.07 w Gliwicach pracuje a pod koniec miesiąca przeprowadza się tam córka z synkiem i jak ja bym Ci na ulicy w oczy spojrzała? ;)