Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Upały dobrze na mnie nie działają ale jeśli mam dodać imienny do cegiełkowego to dodam :) Tylko zrobię to wieczorem bo teraz jadę do córki i wnusia :D I jak co to zmieniam swój typ imienia na Ozi :D
  2. Boję się, że coś pomieszam tym bardziej, że teraz przez dwa dni będę tylko z doskoku.
  3. Miał szczęście chłopak, że trafił do Was :)
  4. Każdy grosz na wagę złota dla maluszka wiec uważam, że warto :)
  5. No to teraz lepiej niż we francuskiej kuchni chłopak jeść dostanie:D
  6. Mi też Aniu chociaż ich nie widzę ale wyobrażam sobie jej mordeczkę :(
  7. ...żeby nie dostać opierpapier ;) Wiem ,że wielka gabarytowo całość sygnaturek sprawia przeglądającym na tabletach a zwłaszcza telefonach kłopot.
  8. Jestem ZA i proszę o dane do wpłat. Zrobiłam bazarek cegiełkowy i będę podawać te dane w wiadomościach na PW :) Też jestem ZA :)
  9. I ja wpadam i trzymam kciuki za Sawankę.
  10. Zaglądam z nadzieją na nowe wieści :)
  11. Chciałam jeszcze zapytać do kogo mają iść wpłaty z cegiełkowego? Proszę o dane na PW :)
  12. Cegiełkowy zrobiony - http://www.dogomania.com/forum/topic/147859-%E2%80%A2-cegie%C5%82kowy%E2%80%A2-na-op%C5%82at%C4%99-dojazdu-do-hoteliku-karm%C4%99-i-weta-dla-bezimiennego-mikrusa-ze-schronu-2707-2000/?p=16302883 Sara czy jak będziesz zapraszała na wątek małego możesz też zaprosić na bazarek?:)
  13. Zaraz zabiorę się za to :) Tylko do kogo mają iść wpłaty? Proszę o dane na PW :) Trzeba go wyciągnąć najszybciej jak to będzie możliwe :) Wspaniale:) Wielkie podziękowania dla Tych ludzi!
  14. Kochana Sawanko trzymaj się maleńka!
  15. zakończony
  16. Czyli teraz pozostaje zorganizować i opłacić transport, zebrać trochę pieniędzy na weta no i jedzonko.
  17. No to maluchu powodzenia w Wielkich Zmianach!:)
  18. I ja czekam na wieści...
  19. Ale ja zapraszałam ponad 200 osób z listy do Felixa i widać jaki jest odzew.
×
×
  • Create New...