Zaraz zabiorę się za bazarek. Raczej wątpię żeby udało mi się uzbierać całość z jednego ale obiecuję, że najwyżej będzie następny...do chwili aż się całość spłaci :)
Mam pytanie. Na kogo konto mają iść wpłaty - z powodów osobistych nie zbieram na swoje. Ta osoba będzie musiała na wątku podawać tylko kto i ile wpłacił :)