Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Widzę, że nadal kilka ogłoszeń nie jest aktywnych. Kochana aktywowałaś wszystkie?
  2. Ja proszę o podanie na PW nr konta, na które mają iść wpłaty z bazarku :)
  3. Aniu kochana przestań się już denerwować bo tylko zdrowie tracisz. Lońcia i tak zrobi co będzie chciała...a ja myślę, że będzie dobrze. Trzeba tylko p.Kasi dokładnie wytłumaczyć co Lonia może wyrabiać i czy się tego nie boi.
  4. Ogłoszenia Felixa :) Część widzę jest nieaktywna wiec chyba musisz aktywować to co przyszło na Twoją pocztę :)
  5. Jeśli nikt nie zgłosi sprzeciwu to poproszę później dane do wpłaty :) Zrobiony :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147469-ciuszki-dla-duszka-na-zwrot-za-paliwo-do-ds-2906-2000/?p=16269525 I mam nadzieję że chociaż coś uda się sprzedać :)
  6. Zaraz zabiorę się za bazarek. Raczej wątpię żeby udało mi się uzbierać całość z jednego ale obiecuję, że najwyżej będzie następny...do chwili aż się całość spłaci :) Mam pytanie. Na kogo konto mają iść wpłaty - z powodów osobistych nie zbieram na swoje. Ta osoba będzie musiała na wątku podawać tylko kto i ile wpłacił :)
  7. I ja trzymam kciuki :)
  8. Obiecałam, obiecałam i zrobię :) Tylko proszę o podanie kwoty jaka się za transport uzbierała :)
  9. Czyli nie było źle. Nie pomogę w problemie jak postępować bo niestety nie mam na ten temat ani wiadomości ani doświadczenia.
  10. Jestem strasznie ciekawa jak tam wczorajsze spotkanie :)
  11. Co prawda to prawda :) to jest super https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10487212_1000499843302981_2610364970975320937_n.jpg?oh=f1ce4b90a474d77b08be66722e617a97&oe=55F8FD6E Wysłałam już maila ale co szkodzi wysłać drugiego ;)
  12. Zamówiłam pakiecik. Tylko jeden ale mogę dokupić jeśli ma być ogłaszany na więcej niż jedno województwo. Z tym, ze wtedy będzie musiał być inny tekst - pozmieniany bo usuną ogłoszenie. Jeśli ma tak być to sylwija proszę podaj tutaj inny tekst na każde dodatkowe województwo :)
  13. ...i oby kotu dał spokój :)
  14. Czyli zostawiamy ten tekst? :) Jeśli tak to podeślij mi na PW dane ,które trzeba zamieścić w ogłoszeniu aby skontaktować się z opiekunem psa - czyli z Tobą :)
  15. Sylwija jak uważasz ,że coś trzeba poprawić/zmienić to zrób to i podaj końcowy efekt przeróbek wtedy będę rozglądać się za ogłoszeniowym bazarkiem i kupię pakiecik dla chłopaka :)
  16. Nutusiu PIĘKNIE CI DZIĘKUJĘ!!! :*:D
  17. Wiadać ,że małemu tam dobrze skoro brzucho pokazuje :)
×
×
  • Create New...