I ja biedakowi życzę aby kłopoty z siusianiem przeszły a malutkiej coraz więcej odwagi i szybkiego znalezienia domku:)
Nutusiu Tobie życzę aby ten remont nie odbił się na Twoim zdrowiu kochana.
I strasznie jestem ciekawa tego kuferka...dałoby się go jakoś pokazać jaguska?
Może Polcia się boi, że kot zawładnie fotelem , na którym mogła by przecież ona leżakować ;)
Przyzwyczai się mała pinda a jak nie to jej Nutusia wykład zrobi :D
Aniu pisałaś do fundacji o zwrot pieniążków?
Jeśli nie to kochana pisz! Tu nie ma co się wstydzić bo jak widać Lonia jeszcze u Ciebie pobędzie a pieniądze nie rosną na drzewach....niestety :(
Filmik z Lońcią w roli głównej :)
Nie wiem jak wstawić link tak aby było okienko z YT więc wklejam sam link :)
Filmik wgrał mój syn bo ja nie mam tam konta.
https://www.youtube.com/watch?v=QfN9-_ayzis&feature=youtu.be