Doszły ostatnie wpłaty z bazarku dla Fizi i Agatki http://www.dogomania.com/forum/topic/147409-koniec-rozliczam-ciuszki-damskie-36-50-kurtki-m%C4%99skie-na-fizi%C4%99-i-agatk%C4%99-do-2306-2000/
Łącznie za fanty i nadpłaty zebraliśmy 294,85zł
Dla każdej z suń wyszło po : 147,425zł